HCL.HR

Najbolje priče iz igara... ikad!

  • 62 Odgovora
  • 15989 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Najbolje priče iz igara... ikad!
« : 29. Rujan, 2008., 22:16 »
Naišao na link na abandoniji, članak sa gamesradara:
http://www.gamesradar.com/f/the-best-videogame-stories-ever/a-200804179337286093/p-1

Govori o najboljim pričama u igrama ikada. Šta mislite o listi? Nešto fali? Nešto je višak?

Ja se uglavnom slažem sa svime, glavno da mi je Grim Fandango na listi i ja zadovoljan. :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #1 : 29. Rujan, 2008., 22:21 »
ima par pogođenih naslova, no s druge strane, tu su bioshock, astro boy, god of war, portal i san andreas, wtf lolol
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #2 : 29. Rujan, 2008., 22:28 »
san andreas  :hihi:

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #3 : 29. Rujan, 2008., 22:30 »
SA i Portal me najviše bodu u oči. :wildboy:

Inače, kul lista...

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #4 : 29. Rujan, 2008., 22:32 »
slozio bih se sa wekyem, no recimo nije mi se dalo scrollati vise nakon sto sam vidio san andreas. ne znam dal ima, i sumnjam da ima no dodao bih jedan naslov koji po meni ima najbolju pricu ikada:
suikoden II

presmijesna grafika, no odlican gameplay popracen fantasticnom pricom di u jednom dijelu igre cak igrate i stratesku igru. prebolesno.
jedina konkurencija suikodenu II meni je FFVII koji je isto fantastican. potraga za jenovom i posebice krvavi trag popracen mjuzom da se dlake na rucu najezure :ave:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #5 : 29. Rujan, 2008., 22:36 »
debilna lista

DI JE MAFIJA?! :@:@
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #6 : 29. Rujan, 2008., 22:38 »
hann drugar, japanski rpg, koji niti nije rpg, ne može imati dobru priču, koja niti nije priča
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #7 : 29. Rujan, 2008., 22:42 »
hann drugar, japanski rpg, koji niti nije rpg, ne može imati dobru priču, koja niti nije priča

bez obzira na zanr igre, bio to dnd rpg, japanski rpg, fps ili pak bajka za malu djecu - igra moze imati odlicnu pricu. sad sto se tebi ne svidja koncept, stil ili pak boje same igre je druga prica. a tvrditi za neku igru da nema dobru pricu iako istu nisi ni vidio, kamo li odigrao do kraja je... hm.... razborito? smijesno? :solidus: ne znam, izaberi sam sta ti god odgovara ;)

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #8 : 29. Rujan, 2008., 22:43 »
A onak ok je, al san andreas i portal bi svakako maknuo. Dodao bi legendarnu syberiu (jedna od najboljih avantura koje sam ikad odigrao) i still life.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #9 : 29. Rujan, 2008., 22:44 »
Pusti Wekya.

Suikoden 2 ima zbilja fenomenalnu priču. Jednu od najboljih priča ikada ispričanih u igrama. Činjenica.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #10 : 29. Rujan, 2008., 22:51 »
Falih hrpa toga.
Kad smo kod Undera, di je SH2?

FF tactics isto ima jako kompleksnu priču.

I da, GoW je zasluženo na listi, isto. Zbog prejebeno dočaranog osjećaja da doslovce igraš grčki ep. Koga boli briga što je iskrivljena mitologija. Kao da je to ionako stvarno. :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #11 : 29. Rujan, 2008., 22:53 »
SH 2 je na listi.

Ali po defaultu, nezahvalno je raditi takve liste. Pogotovo ako smatraš da San Andreas ima raditi nešto na takvoj listi.
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2008., 22:55 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Ben

  • *
  • 104
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #12 : 29. Rujan, 2008., 22:54 »
Već navedeno, no naglasio bih da fali Mafia na listi. Jako volim mafijašku tematiku, kako u filmovima i knjigama, tako i u igrama. A ova igra je dakako daleko najbolja u svojoj vrsti. Toliko sam se bio unio u priču da mi je bilo žalosno gledati kraj. Kod nijedne igre nisam imao isti osjećaj. Nešto tipa kao da igram "film s vrlo dobrom fabulom".

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #13 : 29. Rujan, 2008., 23:01 »
hann drugar, japanski rpg, koji niti nije rpg, ne može imati dobru priču, koja niti nije priča

bez obzira na zanr igre, bio to dnd rpg, japanski rpg, fps ili pak bajka za malu djecu - igra moze imati odlicnu pricu. sad sto se tebi ne svidja koncept, stil ili pak boje same igre je druga prica. a tvrditi za neku igru da nema dobru pricu iako istu nisi ni vidio, kamo li odigrao do kraja je... hm.... razborito? smijesno? :solidus: ne znam, izaberi sam sta ti god odgovara ;)

odigrao sam tih par japanskih rpgova, većinom popularnijih jer su i ti preloši, pa koji je onda bog ovih prosječnim
najviše rula chrono trigger, jer je toliko retardiran da prelazi u ultimativno rulanje
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Najbolje priče iz igara... ikad!
« Odgovori #14 : 29. Rujan, 2008., 23:07 »
onda su japanci poprilicno sretni, jer nikad ne bi prodali toliko tih rpg-ova da je na ovoj zemlji vise toliko pametnih ljudi poput tebe :piva:

ps.
tko je rekao da je suikoden II prosjecna igra ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9