HCL.HR

NBA 2K18

  • 162 Odgovora
  • 49554 Hitova
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #105 : 01. Studeni, 2017., 17:27 »
kako mi idu na kurac s tim apdejtovima...da sam znao sta ce bit nikad nebi stavljao ovaj zadnji update...
nakon njega niti jedna jedina ozljeda (a nisam bome jedini,jer citam istu stvar na drugim forumima)...cak sam slider za ozljede maknio s 50 na 100..ali ni to ne pomaze..jednostavno vise se nitko neozljedjuje...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #106 : 01. Studeni, 2017., 22:54 »
Meni se to ne događa.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #107 : 02. Studeni, 2017., 10:40 »
onda nisi apdejtao igricu na zadnji patch 1.04 (danas je izasao 1.05 patch pa se nadam da su to popravili)
jer citam na sluzbenom forumu a i na operations sports da ljudi odigraju po 2-3 cijele sezone i niti jedne jedina ozljeda

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #108 : 07. Studeni, 2017., 07:32 »
Nakon povijesne utakmice protiv Rocketsa u kojemu su padali rekordi zaboravio sam reć da je Kyrie Irving u toj utakmici promašio svoje prvo slobodno bacanje u sezoni, a do tada ih je zabio 122 od 122! To nije uspijelo nikome nikada u nijednoj ligi ili natjecanju na svijetu! A pred novogodišnju noć u goste su nam došli Brooklyn Netsi. Društvo je još pod dojmovima utakmice protiv raketa. Mediji ne prestaju pričat o svim tim rekordima! Usljedila je laka pobjeda i kontrolirana utakmica. 30 poena Kyria, a uz njega još pet dvocifrenih igrača! Gotova godina! 28 pobjeda, 12 poraza; drugo mjesto u konferenciji. Ante Žižić ponovno rookie mjeseca, dok je na zapadu tu nagradu osvojio Miloš Teodosić; igrači mjeseca su ovog puta bili Giannis Antetokounmpo na istoku, a na zapadu Steph Curry. Slijedi otvaranje nove godine kao i ove NBA sezone protiv Cavsa!











Već sam na otvaranju sezone neočekivano dobio Cleveland buzzer beaterom Kyria Irvinga. No ovog puta sve je išlo lakše. Thomas im se napokon vratio, zabio mi je 33, dok je Kyrie ponovno imao svoju večer protiv bivšeg kluba. Ubacio je 40 poena; uz sedam trica! Ne sviđaju mi se baš ovakvi Cavsi. Njima treba naprijed netko poput Cousinsa, da bi ojačao taj reket. Mlaki su u obrani i u napadu, ako LBJ nema loptu. U ovoj utakmici King James bio je jako rezerviran. Deveta pobjeda zaredom! A ja sam napokon ovim serijama pobjeda okrenuo svoj negativni omjer kod kuće u pozitivni!









Protiv Minnesotte Kyrie je trebao opet imat svoju noć u kojem ubacuje nemilice, a tako je i bilo do jednog trenutka. Budući da su ostali bili nekako neraspoloženi i da mi je jako curilo u obrani, Kyrie je poludio u trećem kvoteru i ubacio nevjerojatnih 28 poena u jednoj jedinoj četvrtini; sveukupno 48 i zabijenih 9 trica, a onda se u zadnjem Q desilo ono najgore. Ozljeda koja će ga udaljiti nekakva dva tjedna i to taman nakon što se vratio na parket prošli mjesec i odigrao šest utakmica. Prekid serije od devet pobjeda...









U goste odlazim Netsima, koji su mi užasno težak protivnik odjednom. Lin igra košarku karijere, a ja ne uspijevam nadomjestiti Kyria Irvinga; a ozljeđuje mi se i Jaylen Brown! Prve pretpostavke su osam tjedana izbivanja s parketa. Fenomenalna večer Dončića i Haywarda nije uspijela okrenut utakmicu; velike brojke i za njih, a i za Smarta i Žižića, koji je nažalost morao izać preuranjeno sa parketa zbog šest prekršaja; što nas je vjerojatno i koštalo ovog poraza. A najgora vijest me zadesila tek poslje utakmice, kada sam primio vijest da je Gordon Hayward slomio nogu i da će izbivati sigurnih dva mjeseca sa parketa, a možda i četiri! Šta mi se to dešava s igračima?! Prvo Green, pa Kyrie, pa Brown i sada Hayward; a da ne spominjem kraj karijere za Paul Piercea! Novi poraz i definitivno nisam sretan! Morat ću tražit neko riješenje kako pokrit ove ozljede. Moram u potragu za nekim igračem!










*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #109 : 07. Studeni, 2017., 07:39 »
Šteta za poraz protiv Netsa; kakav trenutak u utakmici; ali OT je bio izgubljen za mene...

http://youtu.be/-z_h3IO0ZYY

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #110 : 08. Studeni, 2017., 17:25 »
instaliraj update(ima ih 5 cini mi se) pa ti nece biti ozljeda :P (osim ako igras na PC,tu pojma nemam kakva je situacija)
meni evo vec 33 zaredom utakmici niti jedna ozljeda,ni kod mene a ni kod CPU (na simuliranim CPU utakmicama ih bude,ali da se netko ozljedi na utakmici koja se bas igra - NE)...totalno mi unistilo draz igre...pa je par igraca na rosteru totalno beskorisno jer ako nema ozljeda ni oni nikad nece dobit priliku da igraju...
dosta ljudi je s time razocarano i pise 2k-u non stop,ali ovi se neobaziru......ostaje nada da ce rijesit u sljedecem patchu :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #111 : 08. Studeni, 2017., 18:21 »
Pa već ti treći put ponavljam da ja nemam problema s time.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #112 : 08. Studeni, 2017., 18:35 »
pa ako igraš na ps4 i imaš update broj 5 onda imaš istu igru kao i svi ostali,a ama baš nikom se nedogađa niti jedna jedina ozljeda...
imaš na desetke ljudi koji su odigrali po 50-100 utakmica i niti jedna jedina ozljeda...kako to onda objašnjavaš ako imaš istu verziju igre?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #113 : 08. Studeni, 2017., 18:39 »
pa ako igraš na ps4 i imaš update broj 5 onda imaš istu igru kao i svi ostali,a ama baš nikom se nedogađa niti jedna jedina ozljeda...
imaš na desetke ljudi koji su odigrali po 50-100 utakmica i niti jedna jedina ozljeda...kako to onda objašnjavaš ako imaš istu verziju igre?


Daj pogledaj malo screenove iz igre. Jesi igdje vidio L1, L2 ili neki drugi PS gumb?!? Ne, mogao si vidjeti gumbe od Xbox kontrolera.
Dakle može biti ili PC verzija (što i je) ili Xbox.


Nemoj smarat sa 5 bedastih pitanja na koje već imaš odgovor, ali ne gledaš jer te ne zanima. A ako te e zanima, zašto onda uopće postavljaš bedasta pitanja?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #114 : 08. Studeni, 2017., 18:42 »
Ajd po zadnji put; igram na Steamu, nemam nikakvih problema o kojima pričaš.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #115 : 08. Studeni, 2017., 18:44 »
zato što sam došao do onoga što sam i htio (a ti izbjegavao odgovor cijelo vrijeme)
PC verzija koja nije apdejtana na 5.patch koje konzole imaju ps4/xbox...sto sam vec par puta pitao,a ti ili izbjegavao odgovor ili se pravio da ne vidis sta pitam...
umjesto da si odmah rekao..igram na pc,igra nije apdejtana i to je to...tvoj odgovor je bio ''ne,ja nemam takvih problema''

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #116 : 08. Studeni, 2017., 20:55 »
cole

na koliko minuta igras cetvrtinu

a koliko stavis da ti simulira ostale tekme

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #117 : 08. Studeni, 2017., 21:10 »
8/12

@Mortiis, kak može bit igre na Steamu neupdateana?

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #118 : 08. Studeni, 2017., 21:14 »
i ja isto 8/12 nekako najrealnije

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #119 : 09. Studeni, 2017., 07:13 »
8/12

@Mortiis, kak može bit igre na Steamu neupdateana?

ocito na steamu nije isti update kao na konzolama..o tome pricam

i ja isto 8/12 nekako najrealnije

pa bas i nije,osim ako non stop jurcaš po terenu...
ja igram na 10min i cak igram malo brze nego dosta igraca pa mi kosevi,skokovi,assist...broj upucenih suteva itd itd...bude tocno negdje u skladu s pravim utakmicama...
za 8min cetvrtinu da bi dobio statistiku kao u pravoj nba moras non stop drzat turbo i napade zavrsavat za 10,maximalno 15 sekundi

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9