HCL.HR

NBA 2K18

  • 162 Odgovora
  • 49359 Hitova
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #15 : 20. Rujan, 2017., 10:32 »
Ja sa brooklynom, pravi gušt mi je odrađivati rebuilding procese

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #16 : 20. Rujan, 2017., 13:40 »
Kul to izgleda,ja baš jučer također krenuo s Celticsima.
Inače jesi dirao šta u slajderima meni je čak igra i preteška na hall of fame ?

Malo sam ih samo uradio realnijima...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #17 : 20. Rujan, 2017., 16:32 »
Nakon poraza od Bucksa išao na noge 76-ersima. Izgledaju premoćno. Nadam se da će i u stvarnosti tako dobro izgledat kako izgledaju u igri. Šarić je tu tek peti igrač u petorci. Simmons i Fulz su životinje. Onda sljedi Embiid i naravno J.J. Redick; i na kraju tu je Šarić. A i klupa im izgleda dosta dobro i imaju širinu. Mene su dosta namučili; pogotovo, jer igram bez ozljeđenog Irvinga. Luku Dončića sam prebacio za playa, pa ću kombinirat na poziciji PG njega; Smarta i Roziera bar dok se ne vrati Kyrie. Već početkom drugog poluvremena se uspijevam malo odljepit i od tada samo kontroliram utakmicu. Dolazim do druge pobjede sezone. Najbolji pojedinac kod mene je Hayward sa 30 poena za 27 minuta uz šut 5-11 za tri. Šarić kod 76-ersa; 21 poen za 32 min uz devet skokova...











Poslje odlične večeri u Philadelphiji doma ugošćujem New York Knickse; rekoh ajde da i njih roknem sa pola snage. Takav pristup odbio mi se u glavu i odigravam najgoru tekmu u sezoni zasada. U jednom periodu je bilo i 20 razlike, da bi na kraju gotovo vratio utrakmicu u egal, no falila je lopta-dvije da uspijem preokrenut utakmicu. Na kraju su Melo i Porzingis mirno privelu utakmicu kraju. Porzingis mi je utrpao 28 poena i ništa mu nisam mogao napraviti. Predobro su Knicksi izgledali ovu utakmicu. Napravili su mi neviđeno puno problema. A u igri se sada definitivno osjetilo neprisutnost Irvinga. Dončić i Hayward nisu mogli sami, a ostali nisu bili raspoloženi. Pierce je utakmicu započeo 0-5 šutom, iako je to na kraju popravio sa 4-9, doveo nas je poprilično u probleme.











Nakon što me dobrano namučio New York, otišao sam u Milwaukee po revanš za onaj poraz od Bucksa u drugoj utakmici. Iako se malo već navikavam igrat bez Kyriea, dosta je teško zapravo. Dosta je važna širina klupe u ovakvim situacijama i da su ostali igrači raspoloženi. Ulazim nervozno u utakmicu, gubim jedan period i 17 razlike i onda sam počeo po prvi put u napadu odigravati i forsirati Žižića; to je urodilo plodom i do kraja utakmice Ante je zaradio pohvale sviju; prvi double double učinak sezone, prvi put dvocifren skorer. 14 poena, 4 asistencije  i 12 skokova za 33 minute. Osim njega utakmicu je kao prvi skorer završio i Jaylen Brown sa 18 poena za 18 minuta.









Sljedi obračun Luke Dončića i Gorana Dragića; Boston vs Miami...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #18 : 20. Rujan, 2017., 17:57 »
Kakva utakmica između Dončića i Dragića; kao da se prije utakmice moglo to osjetiti u zraku! Prije utakmice ja bio na skoru 3:2 pobjede/porazi, Miami 3:1. Dobro izgleda ovaj Miami sa Dragićem. Puno bolje nego li sa Wadeom zadnjih dvije sezone. Očekivao sam da će Dion Waiters biti njihov najbolji igrač, no Dragić je preuzeo ulogu lidera. Od početka sam dobro otvorio utakmicu, da bi pred kraj tek Miami ludostima Dragića došao u egal utakmice. Žižić opet double double; zahvaljući Luki Dončiću. Čovijek ima 18 godina i pružio je već sada partiju kakvu mnoge NBA zvijezde nisu pružile godinama. Kakva monstruozna predstava ove dvojice slovenaca. Utakmica obojice za povijest!





















*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #19 : 20. Rujan, 2017., 19:04 »
Ima li zainteresiranih da napravimo nekakvu ligu na ps4 možda ?

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #20 : 20. Rujan, 2017., 20:41 »
Jel ti to igraš full game? 12 minuta četvrtina?

Jako mi se sad igra ovo :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #21 : 20. Rujan, 2017., 20:45 »
Prije nekada davno tamo NBA 2K10, 11, 12, 13, 14 sam igrao.
No onda sam počeo igrat 8-10 minuta Q, a stavim da mi na kraju utakmice izsimulira minute, tj pretvori minute koji su igrači imali u one koje bi imali da sam igrao Q12 min.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #22 : 21. Rujan, 2017., 03:18 »
I dalje ne mogu vjerovati koliko animacije dobro izgledaju i kako to sve fluidno radi,primjer dole sam stavio random gif kojeg sam snimio u igri jer sam ostao impresioniran kako dva igrača na različite načine reagiraju na loptu koja odskače sa poda. 'alal vjera 2K.



Odg: NBA 2K18
« Odgovori #23 : 21. Rujan, 2017., 10:16 »
Jednostavno najbolja sportska igra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #24 : 21. Rujan, 2017., 14:03 »
Odličan F
I dalje ne mogu vjerovati koliko animacije dobro izgledaju i kako to sve fluidno radi,primjer dole sam stavio random gif kojeg sam snimio u igri jer sam ostao impresioniran kako dva igrača na različite načine reagiraju na loptu koja odskače sa poda. 'alal vjera 2K.

(Klikni za pregled slike.)


Odličan GIF.
Naime, iako igra radi jako fluidno i lijepo, jednostavno mi ju neda snimat bez trzuckanja.
Probao shadowplay snizit postavke i čak probat s onim xbox sranjem snimit, isto trzuckanje.

Jel zna netko kako bi to riješio, da mogu snimat fluidno video.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #25 : 22. Rujan, 2017., 15:33 »
Ima neko da igra ovo sranje online ? Zaista jako los nba , pa je li moguce da je svaki kos ispod obruca ako ne to onda je faul. Bagova milion kod osvjenih trofeja i lista rezultata , rank da ne spominjem.. ccc

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #26 : 24. Rujan, 2017., 15:09 »
Protiv San Antonio Spursa napokon mi se vraća najbolji i najvažniji igrač; Kyrie Irving izbivao je četiri utakmice i zalječio se prije očekivanog! Teška borba čitavu utakmicu protiv Spursa; Spursi pri kraju utakmice vodili i 13 razlike, no Kyrie i Hayward okreću utakmicu u korist Celticsa. Užasno fali ovim Spursima još jedan klasni igrač. I to mislim na poziciji jedinice. Ni Parker, a bogami ni Patty Mills nisu prospekt za završnicu odnosno playoff. Rudy Gay im je dobra investicija, no fali netko poput CP3-a ko bi ih uz Kwaiia uveo borbu protiv Warriorsa. Na kraju je jedna lopta odlučila susret...









Sljedeću tekmu igram protiv Sacramenta i moram priznat da mi se sviđa ovaj rebuild momčadi. Okej tu definitivno za ozbiljne stvari fali Cousins, no dečki imaju jako dobre novake. Bogdan Bogdanović, Aaron Fox, Hill, Hield; Zack Randolph i Vince Carter. Možda i najveće promjene u rosteru. Fox, Hield i Bogdanović mogli bi biti za par godina contender za finale playoffa, ukoliko budu imali podršku Randolpha da igram kao u prajmu. No dosta o Kingsima. Irving je već u prvoj utakmici s 28 poena pokazao koliko se htio vratiti što prije na parket, no što onda reć za njegov career high protiv Kingsa?! Kakva utakmica Kyriea!? 10 trica, 59 poena, njegov NBA rekord te drugi po broju poena u jednoj utakmici iza klupske legende Larrya Birda.







Kyrie je prije šokantnog dolaska u Boston izjavio da će sada u karijeri raditi velike stvari, da želi biti apsolutni vođa ekipe, a ne druga violina u glavnim odlukama na parketu. Već u uvodnih par utakmica pokazalo se kao da je u pravu, no to nije bilo blizu predstava iz Cavsa. No sada kada se vratio na parket, Kyrie radi čuda koja se od njega i očekuju. Utakmica protiv iznenadno jakih OKC-a sa novim triom Westbrook - Melo - George. Prvi Triple Double karijere u dresu Celticsa, tek drugi u cijeloj karijeri. Ukoliko ovako nastavi, ne gine mu MVP lige! Samo da se sačuva ozljeda; osjećam se sjajno i sa ostatkom momčadi, svi rade ono što od njih tražim i očekujem. Jedino mi Jaylen Brown od kojeg jako puno očekujem dosta pravi probleme. Problematičan postotak šuta i nerezonski šutevi. Morat će se skoncentrirat ili mu prijeti trade! Oklahoma nije mogla ništa protiv ovako raspoloženog Kyria! 7-2 omjer pobjeda i poraza; trening pa Orlando i Atlanta u gostima...








Odg: NBA 2K18
« Odgovori #27 : 25. Rujan, 2017., 13:41 »
registrirao se cisto zbog ovog topica...jer vidim da se tu ponesto i pise (sto je rijetko na hrv forumima sto se tice ove igrice,barem zadnjih godina)

vidim spominjete online igranje my league...super ideja,ali nazalost zbog mentaliteta vecine igraca...ideja koja tesko zazivi na duge staze...
uvijek se dogadja da neki jednostavno nestanu,nekima se neda vise igrat..nekima ulete obveze..a neki frustrirani zbog losih rezultata jednostavno odustanu...tako da mi je to pojelo tonu živaca..a prethodne 3 god sam igrao non stop online my league,ali bome vise ne...necu ni psn plus uzet...

inace igram my league sa bostonom..pa posto sam vec nesto pisao na nekom drugom forumu,prekopirat cu to sve sada vamo..da nemoram ponovo sve pisat...valjda ce se uspjet skuzit dosta toga...

1)

igram samo my league...i to iz svakog nba2k u sljedeci nastavljam...znaci vamo sam si u bostonu napravio isti roster kakav sam imao u proslom 2k...s istom duljim ugovora igracima (i istim zaradama)

thomas
bradley
crowder
saric
horford

startna petorka mog bostona

tu su jos

brown
m.williams
a.williams
smart
rozier
marjanovic
zubac
zizic
acy
glenn robinson


sasvim dobra ekipa...igram na hall of fame,ali sam slidere morao malo sredit da budu realniji...(npr povecao slidere za faule...jer bude malo ostalih faula(ako izuzmem shooting fouls)..smanjio slidere za sut itd itd...sad je to vec bolje za igrat)
odigrao samo 1.poluvrijeme pa cu nastavit kasnije..al zadovoljan sam igrom,ima u gameplayu napretka u odnosu na 2k17
sto se tice tekme...jedno 15 izmjena vodstva u 1.pol...vodio sam 48-43 ali na kraju 1.pol zavrsilo sa 50-62...clevelandova druga postava sa haywardom unutra me dotukla
s horfordom sam u 2k17 459-920..skoro ravno 50% (43-154 za tricu) i vamo krenem u utakmicu sa 1-9 :D
inace s tricom imam najvise problema u 2k kad igram na hall of fame...prosla sezona (2k17) u 82 utakmice...564-1989  28% samo

2)

za sada 4 utakmice 4 poraza...vecinom se u 1.pol dobro drzim i bude izjednaceno..onda nekako puknem u 3.cetvrtini...(al dobro,opravdanje mi je sto mi ce crowder ozljedio u 1.utakmice,a bradley u 2.utakmici..pa sam gotovo ostao bez ''niskih'' igraca...pa jaylen brown cesto zna na dvojku, a saric i marvin williams na trojku...)
inace ovako sto mi je na prvu upalo u oko...previse je shooting fouls,a premalo ostalih..iako sam ovima pojacao slidere cak na 100..a shooting foul smanjio negdje na 55...ali bas i ne pomaze
 
3)

igrao sam ja vec to,ali precesto se dogadjalo da cim netko zareda porazima odustane..a neki drugi samo iskoristavaju rupe u igri itd itd..pa sam nakon 2-3 god igranja online my league definitivno raskinio s time i vratio se offline igranju my league
ma ja isto uvijek gledam da sebi otezam,cim krenem pobjedjivat sve redom...jednostavno mi dosadi..a ovako kad gubim i mucim se za svaki kos,to je za mene igra...
u proslom 2k na hof razini sa posebno podesenim simulation sliderima,mislim da sam sa bostonom zavrsio prvu sezonu sa 33-49...sve utakmice odigrane na cetvrtini od 10ak minuta (mislim da sam u sezonu krenio sa 1-11 i 4-20 ili tako nekako...pa se kasnije malo stabilizirao)
za sada sam na 0-4
i da svu statistiku si vadim,pratim,zbrajam itd :)

4)

za sada u my league na 0-7 :D
zanimljivo...u 7.utakmici sam protiv san antonia vodio 54-34 ...minutu prije kraja 2/4..do poluvremena su stigli na 54-40..i onda nastavak serija u 2.pol da bi se serija zavrsila na 57-60...dakle 3-26...ovima sve ulazilo,a meni kao da je kos bio zacaran...a da ne govorim da nisam ni pod kos uspio doci,pa onda zabiti polaganjima...
inace kod playcalling..ja ne znam kako vi igrate,ali meni nikad nije ukljucen onaj graficki prikaz di se igraci trebaju kretat i gdje lopta treba ici...znam da ameri svi tako igraju s time ukljucenim -.-...po meni je to cisti i obicni cheat..pa jbt jel pravim igracima u pravoj nba budu strijelice po terenu gdje treba trcat?
nek sam ja nakon 0-9 dobio svoju prvu tekmu...pobjedio Orlanda 95-77 u gostima :p
spasio me njioh ultra loš šut,mislim da su utakmicu završili sa 34% ukupnog šuta
vjerujem da bi imao bolji skor od 1-9 da nisam odmah ostao bez thomasa,bradleya i crowdera (zbog ozljeda)...zanimljivo sva trojica ista ozljeda (kod skok suta izvrnili skocni zglob i pauza 4-6 tjedana)...razmisljao sam cak potpisat nekog FA pa imat ekipu sa 16,17 igraca (dok se ovi ozljedjeni ne vrate)..ali ipak odustao od tog,htio probat kako mogu s ovim rezervama (iako nemam bas niskih igraca vise)....
posto su mi zubac i zizic stvarno dobri,lako moguce da bi mogao trejdat marjanovica i marvina williamsa...m.williams mi ima 13mil po sezoni ugovor pa iz tog razloga...
inace za zubcom i zizicem cesto igram kao centarskim parom u isto vrijeme...kad pogledam njihov +/- bude jedan od najboljih u ekipi,tako da valjda onda i ide dobro kad su oni unutra...

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #28 : 25. Rujan, 2017., 13:42 »
@cole

odakle ti dončić?
jesi isao na create player ili si skinio nekakve rostere gdje je on vec unutra?

inace ja my league igram na 10min quarter - hall of fame (slideri malo modicirani..sutevi dosta smanjeni sa onih defaultnih 50)
« Zadnja izmjena: 25. Rujan, 2017., 13:46 Mortiis »

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #29 : 25. Rujan, 2017., 15:45 »
@cole

odakle ti dončić?
jesi isao na create player ili si skinio nekakve rostere gdje je on vec unutra?

inace ja my league igram na 10min quarter - hall of fame (slideri malo modicirani..sutevi dosta smanjeni sa onih defaultnih 50)

Možes ga create-ati( Ima dosta youtube tutoriala) i samo ga signas u klub ili  + možes loadati draft classu 2018 i uzeti ga putem drafta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9