HCL.HR

NBA 2K18

  • 162 Odgovora
  • 49526 Hitova
*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #75 : 07. Listopad, 2017., 12:01 »
Krenia myleague sa golden stateom.

PG - Curry
SG - Thompson
SF - Durant
PF - Cousins
C - Deandre Jordan

Lagano prvu namaza Huston  :D :mrgreen: :kava: :faca:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #76 : 07. Listopad, 2017., 14:19 »
Ono kada ti Orlando postavi igru da nemožeš ništa?!
Doslovce su me klinci išamarali. Očajna utakmica i jedna od gorih koje sam odigrao ove sezone. Poluprazna dvorana u 4Q sve govori...
Payton i Fournier su me razmontirali na najjače...









Odg: NBA 2K18
« Odgovori #77 : 10. Listopad, 2017., 17:02 »
već sam spomenio kako me Drummond izdominirao u 1.tekmi...21pts+33rebs+5blk..i znao sam sta me ceka
sve sam pokusavao,defanzivne postavke na njemu izmjenjao...ne ici na preuzimanja,uvijek stojat iza igraca,non stop na udvajanja cim primi loptu...i svejedno me zatrpa sa 33pts,20rebs i 4blk...

poraz 99-107....

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #78 : 11. Listopad, 2017., 15:28 »
napravio prvi trejd gdje bi ipak trebao biti na dobitku...

Marjanović i Acy u Lakerse...a ja dobio Clarksona i Kuzmu....

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #79 : 12. Listopad, 2017., 20:34 »
Kakvu sam sada utakmicu imao!? Znači odem u Indianu, likovi nemreju povezat pobjedu u neznam koliko mečeva do sada. Krenem katastrofalno u utakmicu, užasnim šutom. Ajde rekoh budem se malo sredio i u trenutku dok gubim 27 razlike, preuzimam inicijativu i polagano počinjem topiti tu ogromnu razliku. Kod Indiane najraspoloženiji Bojan Bogdanović; ubacio mi je mislim šest trica u prvom poluvremenu. No onda se budi Kyrie i još više od njega Irvin McCoy koji odigrava daleko najbolju partiju u dresu Bostona. No u ključnim trenucima je isključen zbog šest osobnih i gotovo uništio priliku da se vratim u utakmicu. Srećom u zadnjoj sekundi Kyrie "jebeni" Irving radi ono za što je plaćen! Isčupan siguran poraz sa sirenom...



http://youtu.be/mSzFT0nGveM
« Zadnja izmjena: 12. Listopad, 2017., 20:36 Cole »

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #80 : 13. Listopad, 2017., 17:47 »
sad sam odigrao vrlo vrlo zanimljivu utakmicu...
protiv Utah - vodio sam 3min prije kraja 81-67 ...taj rezultat tj odljepljivanje od egal utakmice napravila je moja rezervna petorka...u drugom poluvremenu sam igrao sjajnu obranu,utah je iz igre sutirala samo 5-23 (kasnije i 6-26)...
ostalo je do kraja cini mi se 3:35..i mislim,polako je to vec gotovo..privest cu to mirno kraju..i onda crna rupa 81-75 (uvodim startnu petorku)...i minutu prije kraja 81-82 :o
zabijam polaganje sa Thomason i 2 bacanja sa Clarksonom za 85-82..i onda mi joe johnson zabije tricu preko ruke za 85-85,20 sek prije kraja...
krecem u napad i 8 sekundi prije kraja clarkson sam na trici...nisam mogao odolit i jbg promasaj :P
favors na drugoj strani zabija sa sirenom,ali desetinsku sekunde prekasno i nevrijedi kos..produzeci...odmah u prva 2 napada utah zabija iz posta i tricu iz kontre 85-90...
ima sam 4minute za stizat..i u te 4minute dosao na 90-90...favors 3 sekunde prije kraja ima sansu rijesit tekmu...isfintirao mog horforda pod kosem,ali napravio korake..
drugi produzetak...e tu sam dominirao...izvadio bradleya i vratio vrlo zivog clarksona u igru i donjelo mi pobjedu (na kraju s puno bacanja pa zavrsilo 111-104)

 

thomas rekord sezone 27 pts..clarkson 22pts...horford 13+9...zizic sa sjajnom obranom na gobertu (imao je samo 8 pts ali cak 25 rebs...ubijao me pod kosem!)

..saric na 9+13...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #81 : 14. Listopad, 2017., 18:10 »
Protiv Detroit Pistonsa mi se vraća napokon Luka Dončić, no već nakon par minuta izlazi šepajući; srećom radi se samo o prevenciji, a i ideja je bila samo da malo okusi igru. Za tih par minuta ubacio je pet poena. Protiv Pistonsa mi je zrulao i Damjan Rudež sa nekim zapaženim poenima i statsima; 11 poena, 3 asista i šut za tri 2-4. Kyrie u međuvremenu progovara u stadardima koje je dignuo u kolektivu za budućnost Boston Celticsa. U drugom poluvremenu Drummond je igrao kao nikad; no bio je sam u cijeloj priči, pa sam u miru priveo utakmicu kraju. Inače bi bilo vatreno!











U goste mi dolazi Philadephia Šarića, koji neznam ni sam zašto gubi mjesto u startnoj petorci. Lagano istezanje i zagrijavanje za Haywarda koji bi se trebao vratiti za sedam dana. No vjerojatno neće nastupiti u ovoj utakmici. Sixersi izgledaju strašno moćno i nije mi jasan njihov skor od osam pobjeda i deset poraza; jer su me ubili ovu utakmicu. Simmons i Fulz su bili prava napast u backcourtu, a Embiid i Šarić u frontcourtu. Daleko najbolji kod mene bio je Ante Žižić, dok je Kyrie bio apsolutno indisponiran sa skromnih 19 poena. Ante Žižić juri ka svojoj prvoj nagradi za rookie mjeseca; treći triple double sezone!!! 14 poena, 14 skokova i 10 asista. Čak je utakmica dvije minute prije kraja skoro otišla u egal, no od tada nisam zabio ništa, jer su mi 76-ersi odigrali nevjerojatnu obranu...









A u porazu protiv Sixersa osim triple double učinka Žiže, moram spomenuti i novi rekord NBA lige; onaj Kyria Irvinga, naime Kyrie je utakmicom protiv Philadelphie ubacio 102 slobodno bacanje u sezoni od ukupno 102 bacanja; što je novi rekord NBA lige i jedini je igrač koji još nije promašio slobodno bacanje. A kao što rekoh, tj. što sam se nadao; Ante Žižić osvojio je nagradu za rookie mjeseca, Kyrie za igrača istočne konferencije, dok je istu nagradu na zapadu dobio Ball za rookiea, a Harden za igrača zapadne konferencije. Poslje utakmice zahvaljujem se Andriji Bogutu i šaljem ga u Lakerse za Thomasa Bryanta, mladu četvorku kojem je rejting 70. Nisam više mogao trpiti tromost Boguta, kada je Andersen puno bolja napadačka opcija, a i bolje igra obranu unatoč 37 godina na leđima. Još šest-sedam dana do povratka Haywarda, te dva do četri tjedna do povratka Browna.









« Zadnja izmjena: 14. Listopad, 2017., 18:12 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #82 : 16. Listopad, 2017., 17:11 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #83 : 16. Listopad, 2017., 18:55 »
Protiv Sunsa sam ponovno odigrao katastrofalnu utakmicu. Neki igrači su mi očito umorni i nemogu dočekat da se vrate Hayward koji bi već sljedeću utakmicu trebao biti FIT; te Jaylen Brown. Fali mi širine i točno osjetim da mi fali jedan superstar u igri dok su ovako dva SS-a ozljeđena. Sviđa mi se ova mlada momčad Sunsa sa iskusnim Al Horfordom. No nisam pogriješio što sam mjenjao Horforda da bi na kraju vratio Žižića. Već u 1Q Kyrie mi je odšepao van pa sam utakmicu igrao bez njega. Dončić i Smart nisu mogli sami; a ostatak momčadi jednostavno nije išlo. Drugi poraz zaredom i to kod kuće ponovno.









Nego; razmišljam za sljedeću sezonu uzet možda J.J. Redicka ili Bogdanovića?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #84 : 16. Listopad, 2017., 19:05 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #85 : 17. Listopad, 2017., 11:23 »
Mislim da sam upravo odigrao najluđu utakmicu ikada u ovom serijalu. Protiv Bucksa mi se vratio Hayward i napokon imam moćno oružje viška u napadu. Kyrie igra dobro, no već je u prva dva Q imao tri faula, a pred kraj utakmice i skupio šest prekršaja kojima je napustio igru. A onda sljedi show nad showovima. Za prvi produžetak sam imao čak i dobro raspoređene minute, no tu nastaju problemi. U prvom OT-u ne uspijevam završiti zadnji napad i odlazim u drugi OT; u drugom OT-u također imam vodstvo i u zadnjem napadu pri neriješenom rezultatu ne uspijevam završiti zadnji napad košem. Da bi stvari izmakle kontroli u 3OT-u, gdje sam gubio 10 razlike, ali uspio malo čudo napraviti, da bi sve kulminiralo "buzzer beaterom" koji možete pogledat i dolje ispod. Nevjerojatno, ali true story. u 4OT-u povijesnom moram spomenut, gubim svaki atom snage i Bucksi uspijevaju okrenut ovaj produžetak u svoju korist. Više smo koševa zabili u produžecima nego u poluvremenima utakmice. Bolesna prva utakmica povratka Gordona Haywarda i njegov rekord karijere! 51 poen za 59 minuta. Minuta mu je falila da provede sat vremena u igri! Rekord karijere i Ante Žižića s 15 poena i 19 skokova za 50 minuta; nažalost treći poraz zaredom i treći poraz zaredom kod kuće. Daleko najbolesnija utakmica koju sam ikad igrao. Scoring list je nevjerojatan...

http://youtu.be/cNUdH1gxb50
S ova tri poraza zaredom, pao sam s prvog na treće mjesto u konferenciji...




*

BSV

  • n00b
  • 1
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #86 : 18. Listopad, 2017., 09:55 »
Zanima me je li netko igrao NBA 2k18 na Xbox 360 konzoli i kakvi su dojmovi?
 Kolika je razlika u odnosu na 2k17?

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #87 : 19. Listopad, 2017., 18:33 »
Ista kao i izmedu 2k14 i 2k15, 2k15 i2k16 2k16 i 2k17
99,99% identicno s nekakvim minimalnim ušminkavanjima

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #88 : 20. Listopad, 2017., 10:09 »
pa bome nije bas minimalno...minimalna usminkavanja su na odnosu na 2k17...iako je igra podosta bolja (gameplay)
a kad se usporedi s nba 2k14...to je ipak velika razlika..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #89 : 20. Listopad, 2017., 14:33 »
Vjerovali ili ne, protiv Dallasa sam u petoj utakmici zaredom na domaćem terenu izgubio tri puta zaredom; neobjašnjiva mi je forma na domaćem terenu gdje imam pet pobjeda i devet poraza, a na gostujućem terenu imam nevjerojatan skor od 11 pobjeda i samo jedan poraz. Dosta dugo sam odmarao igrače u ovoj utakmici pa sam dao priliku drugima, što se na kraju mi i odbilo u glavu i više nisam mogao okrenut utakmicu protiv Dallasa i Dirka; koji je odigrao jednu od boljih utakmica u zadnjih par godina. Jedino pozitivno u toj utakmici je četvrti Triple Double učinak Žižića od kojeg je bolji samo Lebron James sa pet TD-a u sezoni.









Nakon trećeg poraza održao sam sastanak prvo sa Bradom Stevensom, pa onda i zajednički sa igračima i na kraju sazvao press konferenciju. Irvina McCoya potjerao sam zbog pristupa u nekim utakmicama i treninzima, gdje dečko ne pokazuje želju i borbu. Vratit ću Tatuma vjerojatno. Sitno brojim dok mi se ne vrati Brown. Protiv raspoloženih Spursa morao sam ganjat pobjedu i to na njihovom terenu. Na sreću imao sam cijeli roster raspoloženih igrača pa problema nije bilo. Kontrola cijele utakmice i održavanje vodstva dobrom obranom i još pametnijim napadima. Indisponiranost Popovicha i cijele momčadi navijači nisu dobro prihvatili. A ja sam prekinuo crnu seriju!










 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9