HCL.HR

NBA 2K9

  • 55 Odgovora
  • 18509 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
NBA 2K9
« : 22. Listopad, 2008., 09:02 »
Volite NBA, a da nije od EA sportsa?
Ovo je možda bolji izbor...

Igra je vani pa da čujemo doživljaje od prvih korisnika :piva:

I dakako najvažnije, prvi puta i na PC-u :clap:

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: NBA 2K9
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2008., 09:17 »
ako tko ima vec igru, moze li mi reci jel istina da nema online opcija? tu mislim na pc verziju.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
NBA 2k9
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2008., 16:28 »
Onak, zadnju šicu sam igrao još na plejki, a to je bila onak, NBA 99 koja je bila rulež.

Deset godina kasnije, probao bih ovaj NBA novi kad je već izašao za komp, pa me zanima jer briju na pravila i teške kontrole, jer mi se to neda.
Ja bi onak, nekaj laganini pa pitam jel to to.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: NBA 2K9
« Odgovori #3 : 23. Listopad, 2008., 22:06 »
Spojen Wekyev topic sa starim NBA 2k9 topicom.

Nego, nisam igrao ovaj 2k9, ali igrao sam NBA 2k8 i definitivno ti mogu reć da nije ni blizu onom savršeno arkadnom NBA Live 99 ( igra je bila prezabvna btw )..

Ovo je podosta realnije, ali isto mnogo zabavno i dobro napravljeno. Govorim za 2k8 koji sam igrao na PS2, ali mislim da ovaj 2k9 za PC može biti samo bolji, valjda...

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: NBA 2K9
« Odgovori #4 : 23. Listopad, 2008., 23:03 »
igra je fantasticna. posebice ako imate jaci komp. najrealnija grafika, a sama atmosfera prilikom igranja je  :ave: :ave:

samo PC verzija je zakinuta za online opciju. dakle od online gejmanja nista.. ne kontam ovu politiku nikako :solidus:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: NBA 2K9
« Odgovori #5 : 23. Listopad, 2008., 23:07 »
Bezveze, online je bio najkul stvar u NBA Live 06 ( il je to bio 05 ) .. svejedno, ta košarka se igrala prilično redovito online, tako da stvarno nije previše logičan potez.

Aj nabaci neki screenshot ak igraš na kompu pls  :piva:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: NBA 2K9
« Odgovori #6 : 23. Listopad, 2008., 23:22 »
jel ima onda igranje u dva igrača na istom kompu
tak su se uvijek i igrale te sportske simulacije

mislim onak, online komponenta nije da se sukobe dva igrača, već njih deset, ne računajući rts
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: NBA 2K9
« Odgovori #7 : 24. Listopad, 2008., 00:48 »
Bezveze, online je bio najkul stvar u NBA Live 06 ( il je to bio 05 ) .. svejedno, ta košarka se igrala prilično redovito online, tako da stvarno nije previše logičan potez.

Aj nabaci neki screenshot ak igraš na kompu pls  :piva:

nisam na kompu, jos uvik sam na demou od ps3 verziju. sutra bi trebala full stici :)
no citam po drugim forumima sta ljudi govore...

inace, govore i da se igra mora zbaviti. a meni je osobno nba live oduvik bila arkadica, no evo ove godine se i to promjenilo. igra mi je odlicna. bar ova ps3 verzija, a ne znam jesu pc i ps3 verzije jednake.


Re: NBA 2K9
« Odgovori #9 : 24. Listopad, 2008., 16:42 »
Publika isuste.  :ave: :ave:

*

Ben

  • *
  • 104
Re: NBA 2K9
« Odgovori #10 : 24. Listopad, 2008., 17:38 »
Pozdravio sam se s EA Sportsovim Live serijalom još od NBA Live 06. Ove godine, 2K mi je vratio volju za igranjem košarke na PC-u. Fantastičan gameplay (umnogo realniji nego što će Live-ov ikad biti) i naravno next-gen grafika na PC-u, za koju ne moram ni reći da je prekrasna jer ste se mogli uvjeriti na Sirkovim screenshotovima. Igru guram na najjačim detaljima bez pada fps-a i jako sam zadovoljan. Ovo je nešto što se obavezno uz PES igra s prijateljima tokom poslijepodneva. Toplo preporučam! :)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: NBA 2K9
« Odgovori #11 : 24. Listopad, 2008., 17:59 »
nba nisam igrao od... uf nba live 2000 ili tak nešt, niti sam baš pratio ovaj 2K serijal. al kad sam vidio gameplay video ostadoh zatečen. morat ću ovo nabavit što prije.

Re: NBA 2K9
« Odgovori #12 : 25. Listopad, 2008., 11:10 »
nisam pogledao niti jedan klip od ovog, al nabavljam igru. želim se iznenadit.  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: NBA 2K9
« Odgovori #13 : 26. Listopad, 2008., 00:19 »
kontrole za pc verziju su jednostavno prestrašne. u svim tim bespotrebno konfuznim menijima (nešto najgore što vidjeh) namještanje kontrola na gamepad je izuzetno frustrirajuće iskustvo.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: NBA 2K9
« Odgovori #14 : 26. Listopad, 2008., 00:57 »
namještanje kontrola na gamepad je izuzetno frustrirajuće iskustvo.

da lol, potrebno je naći taj prokleti usb utor i uštegati ga
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9