HCL.HR

Need for Speed: Hot Pursuit

  • 149 Odgovora
  • 24316 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Need for Speed: Hot Pursuit
« : 18. Lipanj, 2010., 11:46 »

Dolazi na novi Hot Pursuit koji bi trebao vratiti NFS svojim korijenima. Na ovome nastavku radi Criterion koji je pokazao sa svojim Burnout serijalom da zna posao pa se nadajmo da će novi HP biti izvanserijaska igra za razliku od ostalih isprdaka (ovo je moje mišljenje) koji su dolazili nakon HP 2. Igra će se bazirati na fičuru zvanom Need For Speed Autolog koji će služiti da se spojite, usporedite i natječete sa svojim prijateljima online.

Vijest najavljen novi Need for Speed: Hot Pursuit
Need for Speed: Hot Pursuit - E3 10 Debut Trailer
Gameplay trailer
Screenshot galerija

Pa što očekujete od igre, da li ćete je igrati iako prije izlazi GT 5? Slobodno se raspišite po forumu.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #1 : 18. Lipanj, 2010., 11:56 »
Kao prvo, smatram da je Criterion Games pun pogodak što se developera tiče.
Efekti i sam stil Burnout Paradisea je baš to kaj treba HP.
Ne treba previše komentirati trailer jer je fantastičan.

Očekujem - puno
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #2 : 18. Lipanj, 2010., 12:02 »
HP defitinitvno ne treba stil Burnout Paradiesa jer HP su oduvijek bile staze bez ikakve vožnje po gradu. Ono što želim u igri su egoztični auti i iste takve staze, ne bilo na odment jedno desetak različitih settinga za staze.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #3 : 18. Lipanj, 2010., 12:04 »
Zato ja velim samo stil Burnouta - neće HP biti on.
Prvenstveno mislim na način izvođenja i onaj "štih", koji je prilično sličan starom dobrom Hot Pursuitu.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #4 : 18. Lipanj, 2010., 12:10 »
Šta je to način izvođenja?
Burnout nije ni sličan starim NFS-ovima. Fizika je totalno drugačija, recimo, a to je jedna od najvažnijih stvari za filing vožnje.
Drago mi je vidjeti da su više manje pogodili tu fiziku, al ima Burnout repova. Recimo, onaj okret za 180° je preburnoutovski za moj ukus.

Igra izgleda odlično, al šema boja mi je malo preslična narančastom Most Wantedu.

Ne sviđa mi se baš što će biti otvoreni svijet, jer to uglavnom ograničava raznolikost staza, a stari NFS-ovi su imali totalno raznolike i šarene staze.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #5 : 18. Lipanj, 2010., 12:15 »
Kod tog načina izvođenja mislim na fiziku igre, a u tome je razlika samo kaj je Burnout free-roam, dok se NFS koncentrira na prave staze.
Najvažnije je da mislim na onaj efekt vožnje, vrlo sličan u obje igre.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #6 : 18. Lipanj, 2010., 12:18 »
E pa onda fulaš. Fizika nije ni slična. Osim ako misliš na Burnoutove i OVAJ HP. Jesi li igrao uopće Burnoutove? ;(

U Burnoutu auto skoro uopće nema težine i može se puno brže voziti uz driftanje u zavojima. To je valjd najveća razlika koja može bit u arkadnim utrkama.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #7 : 18. Lipanj, 2010., 12:21 »
I ja bome, ove godine se 100% prepuštam hype-u  :hiha: Kao i prije, 10 godina  :clap:

18.11. navodno izlazi u Europi: http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Hot_Pursuit_(2010_video_game)

Evo i hands-on snimka, vrlo zanimljivo i dobro rečeno sve:

http://e3.gamespot.com/story/6265399/need-for-speed-hot-pursuit-hands-on-

Osobito me vlaži policijski Veyron, budući da je idealan za policiju, prasac pravi  :hiha:

Ima boga!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #8 : 18. Lipanj, 2010., 12:21 »
Vozil sam Burnout Paradise i za mene je bio odličan.
Upravo taj tim radi i HP, koji nije simulacija i treba mu što bolji tim za arkade - šo je zasigruno Criterion
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #9 : 18. Lipanj, 2010., 12:24 »
Nitko ne kaže da Burnout nije odličan, ali nedajbože da se na isti način igra i Hot Pursuit. Koliko vidim, ni neće... Nisu valjda toliko retardiran tim pa da ne znaju osmisliti dva različita načina arkadnosti  :ne:

Neko vrijeme sam bio i na Burnoutovom communityu i ako sam nešto primjetio, to je konstantna uključenost developera u forum i diskusije, baš SLUŠAJU šta im ljudi govore...
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2010., 12:29 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #10 : 18. Lipanj, 2010., 12:29 »
Vjerujem da nisu toliko retardirani jer mi ne treba Burnout igra u HP okruženju.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #11 : 18. Lipanj, 2010., 12:32 »
To bi bilo veliko sranje, toliko veliko da u sebi znam da se neće dogoditi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #12 : 18. Lipanj, 2010., 14:38 »
Ja samo želim neki žešći autić i pogled iz kabine  :approve
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #13 : 18. Lipanj, 2010., 14:40 »
Drago mi je da se vraćaju korijenima. Onaj smjer u kojem su krenuli sa zadnjih par nastavaka mi se nije sviđao.

Za sad izgleda obečavajuće i onaj debut e3 trailer me dosta navlažio. Lajkam arkadni pristup, meni osobno zanimljiviji od čiste simulacije. Vidim da su ubacili i oštećenja auta, što mi se jako sviđa. Bez toga mi nekako nijedna driving igra nije potpuna.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Need for Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #14 : 18. Lipanj, 2010., 14:58 »
I ove mi ova igra u onu divnu stvar da budem pristojan jer Criterion najavljuje još veći svijet nego onaj u Burnout Paradise, link na vijest. Mislim koji vrag vise s tim otvorenim svijetom, šta nedostaje običnim stazama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9