HCL.HR

Need for Speed Undercover

  • 261 Odgovora
  • 54888 Hitova
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #255 : 15. Prosinac, 2008., 22:41 »
Hot pršut je bila bogovska igra u svoje vrijeme zato tiho. :approve
:thumbs:
Ubiše nas bre vručina.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #256 : 16. Prosinac, 2008., 21:19 »
Ah gdje da pocnem... :D Još davnih dana kad sam igra formulu1 na segi saturnu znam sam da vožnje nisu za mene.Kome uopće trebaju vožnje, mišljah, sve dok nisam dobio kompjuterski sustav ,a s njim i u kratkom roku need for speed hot pršuit.Doduse tada ga nisam mogao pokrenut jer sam imao govno od kompjuterskog sustava, ali desetljeće je prošlo i konačno sam mogao okusati vozačinu na svom novom celeronu 433.Jebiga i na takvom sofisticiranom sustavu pixeli su bili veličine
dupeta Jenny from the block,ali jebiga nemoš imati sve.Kad sam zaigrao turnir začudila me pojava tuceta kamenja ispred mene,a kad su se počeli udaljavati,vikao sam koji kurac ideš u rikverc i pizdio.Za početak mi je bilo jabeno gaženje polugolih ženki sa strane autoceste al sam ubrzo shvatio da su to obični prometni znakovi.Jebiga nemoš imat... kuzite.Igrajući prvi put hot persuit mod osjetio sam veliku mržnju prema članovima reda i mira,smeće me stalno zaustavljalo
a naredba kill i enter koju sam non stop utipkavao nije imala nikakvog smisla.Uviđajući beznačajnost takve igre odlučio sam ju staviti na hladno, da se malo odmorim i da pobijem silne bube koje su se nakupljale od silnog igranja. :b_ae:Pravo iznenađenje je doslo kad sam zaigrao igru u dvoje s bratom u hot persuit modu ,konačno se sve posložilo garili bi po cijele dane i gutali prasinu jedan drugome(bez perverzija)To je jedina igra koja je podržavala split screen od nfs serijala i to je jedini razlog što nisam puno dirao ostale njihove proizvode.Voznja bez split screena je govno i točka.Malo sam tandrckao po ostalim nastavcima ali to nije bilo to ,jednostavno se izgubio feeling u komecijalom nabijenim i atmosferski istrošenim nastavcima :D :wildboy: :bonk:
Zast nitko nece samnom na kavu?

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #257 : 18. Prosinac, 2008., 13:50 »
hot porsut i underground2 su najbolji djelovi ovo druge sve smece!

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #258 : 21. Prosinac, 2008., 20:47 »
hot porsut i underground2 su najbolji djelovi ovo druge sve smece!

Hot Pursuit - da. Undergorund - hmmmm, pa ajde, ima i lošijih, ali ima i boljih. I to, da vidimo koliko - Hot Pursuit, Hot Pursuit 2, High Stakes, Porsche Unleashed, Most Wanted, a meni osobno i Underground 1. Jerbo je dvojka bila smao izsliovana jedinica. Jedinica je bia kul kad s epojavila. Dvojka je već bila lejm. :kava:

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #259 : 21. Prosinac, 2008., 21:14 »
Shimmy, što ti misliš o undercoveru?
Ubiše nas bre vručina.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #260 : 22. Prosinac, 2008., 04:08 »
Ništa.
Vidiš da ga nije spomenuo.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #261 : 27. Siječanj, 2009., 09:31 »
definitivno bolji nastavak od pro strreet-a
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9