HCL.HR

Battlefield 1

  • 313 Odgovora
  • 120621 Hitova
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #90 : 13. Lipanj, 2016., 13:43 »
Ovaj zenski glas mi ne pripada ode nikako.Trebali su nesto drugo stavit, ovo zvuci glupo.Al inace odlicno izgleda, jedva cekam ovo zaigrat.
http://youtu.be/mizPP-wYJCM

Feminizam u sve pore ljudskog društva ulazi hehe Nadam se da sam u krivu. No fakat, u svakom BF-u prije bio je muški announcer. U Doomu je najbolje odrađen.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #91 : 13. Lipanj, 2016., 14:31 »
Ma glupo zvuci, nekako pre moderno.Trebali su stavit neki sum starog telefona u pozadini ili kako je vec to zvucalo.

Ovo zvuci ko neki kompjuterski glas iz 21. stoljeca.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #92 : 13. Lipanj, 2016., 14:53 »
Meni zvučki sasvim OK.
Gameplay je odličan,stvarno nemam riječi.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #93 : 13. Lipanj, 2016., 15:55 »
Ma glupo zvuci, nekako pre moderno.Trebali su stavit neki sum starog telefona u pozadini ili kako je vec to zvucalo.

Ovo zvuci ko neki kompjuterski glas iz 21. stoljeca.

E da, to si najbolje rekao. To bi bilo autentično.

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #94 : 13. Lipanj, 2016., 16:49 »
ne treba biti ništa, nek koiste ljudi malo oči

*

icek

  • *
  • 36
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #95 : 26. Lipanj, 2016., 00:03 »
Iako nisam osobno fan BF serijala, tj MP dijela istog (f*uck it, fan sam CoD MP), moram priznat da mi je BF1 legao kao budali šamar. Tempo je puno sporiji naspram modernih napucaljki, može se puno više taktizirati, a ne samo run'n'gun-ati. Iskreno me jako podsjeća na prvi CoD: BO.

Oružja su zastarjela, nema fast reload (baš naprotiv, reload je jako spor i treba itekako paziti gdje i kada reloadati), nema full auto na snajperima, recoil je možda čak i preblag za moj ukus. U ovoj igri će, ako je ne unište perkovima i killstreakovima što bi za WWI bilo apsolutno bespotrebno, skill voditi ključnu ulogu te prištavi balavci naučeni na svesrdnu pomoć raznih pomagala (perkovi i killstreakovi) će imati velikih problema. Balistika metka je koliko toliko prava, dakle metak pada zbog gravitacije te se čak i zanosi na stranu kod vjetra (makar mi se za zanošenje tako učinilo).

Jedina meni velika zamjerka je vrlo tromo kretanje lika, čak i uz brzo trčanje te je malo zeznuti pretrčati čistinu da bi se došlo do zaklona. Ukoliko mrvicu ubrzaju kretanje, igra super.



*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #96 : 26. Lipanj, 2016., 09:11 »
Kad je bio onaj prvi mp prikaz, tamo je izgledalo da se po meni i prebrzo kreću likovi.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #97 : 26. Lipanj, 2016., 09:26 »
Ma prebrzo jašta, ali doduše Verdun je tu za one koji koće realitičniji pristup WWI

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #98 : 26. Lipanj, 2016., 11:01 »
Verdun nije za većinu. Možda nije simulacija po pitanju mehanike i takvih stvari ali kada igra nema prikaz od kuda dolazi metak i takve detalje- treba biti dovoljno strpljiv da to ideš igrati :D
 Ja nemam više vremena a bome i sve manje živaca za takve igre :P

COD, BF- to su igre kojima se okrećem sve više. Arma i Verdun su posebne igre za posebne igrače.
Ne mislim da su takvi igrači bolji od onih što ih ne igraju ili nešto ali ne odluče se svi igrati ih :D

*

icek

  • *
  • 36
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #99 : 26. Lipanj, 2016., 17:19 »
Kad je bio onaj prvi mp prikaz, tamo je izgledalo da se po meni i prebrzo kreću likovi.

Vjeruj mi da su malo tromi. Makar support i scout klase. Ostale nisam probao, možda su brže?


*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #100 : 27. Lipanj, 2016., 22:49 »
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2016., 22:57 Alnor »
PSN: Alnor_96

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #101 : 11. Kolovoz, 2016., 18:12 »
http://youtu.be/6lTJ1CyrNps

Bice novi battlefield squads event,ovoga puta na gamescomu  :D :D

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #102 : 12. Kolovoz, 2016., 07:31 »
Nadam se bez poznatih faca iz industrije glazbe i filma, jer mi je bila muka ih gledati prvi put

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #103 : 15. Kolovoz, 2016., 20:57 »
Al stvarno su ima zadnja 2 trailera brutalna.Muzika i sve ostalo sta vidim u njima kidaju.Nadam se odlicnoj SP kampanji i jos boljem MPu.

https://youtu.be/z5Ow3YRp8Tw

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #104 : 16. Kolovoz, 2016., 11:43 »
Ja ne znam,moram ovo kupiti,lepse stvari u zivotu nisam viddeo,odoh prositi na ulicu mozda zaradim skidam kapu DICE-u  :ave: :ave: :ave:
Cak su ubacili i hype train u trailer  :loludara: :loludara: :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9