HCL.HR

Battlefield 1

  • 313 Odgovora
  • 120635 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #120 : 30. Kolovoz, 2016., 22:27 »
Nije da se žalim, više je stvar principa. Ako su rekli da će poslati kod za taj Insider onda neka šalju. Ali dobro, bolje vrabac u ruci nego golub na grani. :)

Više bi mi značio key za recimo For Honor zatvorenu alfu, betu, šta već ide sad. (za koji sam se isto prijavio prije koji mjesec)

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #121 : 30. Kolovoz, 2016., 23:24 »
U koliko sati pocinje ova obicna open beta?Po britanskom vremenu ili
Work hard until your idols become your rivals!

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #122 : 31. Kolovoz, 2016., 07:25 »
Znaci nitko nije dobio kod od ovog insider progrmama -_-* Ja refresam ko budala vec dva dana ali nist!

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #123 : 31. Kolovoz, 2016., 10:54 »
Dostupna je Open Beta za skidanje. Oko 6.5 GB  :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #124 : 31. Kolovoz, 2016., 11:00 »
PC verzija ima 7.1GB, sad mi se skinula - ali tragedija je u tome da nemam sada vremena za igrati :)

Igrat će se kasnije danas, snimim odmah i kakav video komentar.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #125 : 31. Kolovoz, 2016., 13:47 »
Moram reći... Sviđaju mi se bete ovakvih igara. Dođe jako puno igrača od kojih je veliki broj onih
ekstremno loših i dižu mi samopouzdanje sa 20:2 i sličnim k/d ratiom :P
Na bf4 je to u zadnje vrijeme više 10:9 tako da dobro ovo dođe za poboljšanje "volje" za FPSovima :D

Šalu na stranu, igru nisam pratio zbog svojeg pravila koje koristim unazad par mjeseci- da  ne doživim nikakav
spoiler momenat ili da mi se digne hype za igrom/filmom i onda kada kupim i pokrenem to bude kao ovima
što su mislili da bude NMS čudo nad čudima.
Za sada, BF1 mi izgleda fenomenalno. Optimizacija je na razini očekivane. Mehanika je negdje ja bih rekao između BF4 i
Battlefronta. One gluposti sa Apple i Butter umjesto Alfa i Beta pozicije se vrlo lijepo daju ukloniti.
Znači... Grafika za pet. Mehanika za 4. Fizika za 4. Napucavanje za 5. Pogledi iz tenkova i mogućnost repaira
iznutra za 5. Brzina, putanja (a.k.a. vertikalni hitac) metka je za 5. Modovi su standardno dobri za 5.
Sve u svemu očekivano dobra igra. Jako dobra igra. Mislio sam samo probati ali ostao sam par sati ispred ekrana :D

Na duži period mislim da će doći do problema kojeg je i Battlefront imao... BF4 ima jako puno gadgeta i
treba jako puno igrati da se nešto otključa i prva oružja nisu posebno dobra tako da se bojim da će BF1 samo iz tog
razloga na dulje staze trajati manje nego BF4, pogotovo ako smradovi iz EA ne smanje Premium i to barem za 50%


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #126 : 31. Kolovoz, 2016., 14:20 »
Upravo isprobao betu na X1.
Jedini utisak je da ću ovo kupiti, definitivno  :hihi: :hihi:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #127 : 31. Kolovoz, 2016., 17:24 »
Evo da i ja bacim koji utisak. Prvo, potpuno sam izgubljen budući da mi je ovo prva BF igra (ako ne računamo sp u BF4), a plus i prvi FPS na ps4 poslije Titanfalla 2  :hihi: Drugo, igra kao igra je odlična, grafički dio sjajan, fps konstantan koliko sam mogao da vidim, napucavanje fluidno itd.
Još nisam u potpunosti shvatio sve mehanike i zadatke, ali se nadam da ću do kraja bete uspjeti nešto pohvatati. Kažem, dosta mi je ovo sve novo, vidjećemo...

Btw, do kada traje beta?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #128 : 31. Kolovoz, 2016., 18:18 »
Nisam siguran za točan datum i vrijeme, ali zapamtio sam da bi trebala trajati punih tjedan dana.

Odigrao sada par mečeva i odmah treći i malo snimio - sutra bude video komentar.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #129 : 31. Kolovoz, 2016., 21:18 »
Skinem, sav sretan da idem igrat, a kad ono serveri im ne rade.


Odg: Battlefield 1
« Odgovori #130 : 01. Rujan, 2016., 00:57 »
Skinuo na PC. Nisam primjetio nikakve bugove, ali prečesto se događa da nekoga izrešetam nekoliko sekundi a njemu ništa. Ima i dosta GIF-ova i videa gdje se ljudi žale na to. Potrošim dvadeset metaka a on preživi.

I ne sviđa mi se mapa baš, pogotovo dizajn levela. Bilo bi bolje da su stavili onu iz alphe sa cepelinom u selu.

Inače, netko je navodno izvršio DDoS napad na EA.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #131 : 01. Rujan, 2016., 09:07 »
Znači Battlefield insider-  prijavio sam se 5 min nakon što su objavili postojanje istog, dal sam dobio kod? Naravno da ne. Jučer sam stavio skidati betu i 6+ GB mi skidalo 4 sata, a imam net od 30 mbit, al ok, sam preživio i to. I onda Unable to connect. Početni utisak i nije tako pozitivan.  :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #132 : 01. Rujan, 2016., 10:00 »
Navodno da je ona hakerska grupa Poodlecorp hakirala EA servere pa zato niste mogli igrat.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #133 : 01. Rujan, 2016., 10:08 »
Ja sam onda bas imao srece jer konstantno sam uspijevao ući i normalno igrati, da nisam pročitao još ranije vijest o dddos napadima ne bih ni znao šta se dešava.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #134 : 01. Rujan, 2016., 10:25 »
Velikoj većini ljudi s friends liste je bio status In the menus, znači nisu igrali, al hvala hakerima i njihovim motivima prouzročenim manjkom ljubavi od strane roditelja, cura, obitelji, društva što su ispali takvi egocentrici. Ako im nije do plaćanja igri jer misle da ih iskorištavaju, nemojte kupiti ništ od njih, napravite sami svoju firmu pa vidite kako je plaćati poreze, prireze i ine stvari i bit na životu i ponudit čim bolje iskustvo (ne branim EA), ali ako želim probati, znači čak ne ni potrošiti išta u tom periodu, već samo probati igru da vidim dal želim kupiti istu u nekom narednom trenutku, u čemu je problem. To bi trebala biti pozitivna stvar, a ne da se tako uništi doživljaj ljudima. Najlakše je biti seronja. Nadam se da će jednog dana svijet malo grublje reagirati na takve mangupe.  :kava: I da, ljut sam i to s razlogom.

Poodlecorp :chair: ck7

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9