HCL.HR

Battlefield 1

  • 313 Odgovora
  • 120611 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #255 : 08. Siječanj, 2017., 11:27 »
Slazem se, meni snajperi nikad nisu pravili problem.Trebas znat sta radis, izbjegavat otvoreni prostor, trcat sa ekipom, a ne sam ko muha bez glave, treba igrat pomalo.Normalno uvjek postoji sansa da ce te pogodit, al ako igras kako treba sansa ce bit puno manja.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #256 : 08. Siječanj, 2017., 16:46 »
Nisu čak ni sami snajperi tolko krivi..
Više su dizajn mape koji dozvoljavaju snajperima takvu dominaciju.. Pogledaj
malo Sinai Desert mapu..3 točke u conqestu na toj mapi su otvorene i treba 3 minute čistog trčanja da bi se došlo do jedne takve točke. U takvim dijelovima si potpuno otkriven i nemaš se nigdje sakrit od tih snajperskih gnjezda gdje njih 7 tebe gađaju.
Monte Grappa ima sličan problem.
Osim dizajna mape također i onaj sweet spot koji omogućuje nekim snajperima da npr. sa daljine od 30m-70m oni ne moraju pucat u glavu da bi bio one shot kill nego mogu i u trup tijela.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #257 : 08. Siječanj, 2017., 20:03 »
To je krenilo tako od BF4, ogromne mape bez covera raj za snajpere, zato igram samo BF3, a planiram uskoro kupit BF1.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #258 : 08. Siječanj, 2017., 20:06 »
Ja nikad sa tim snajperima nisam imao problema, pogotovo u BF4. Naucis gdje se okupljaju, izbjegavas da te vide i pogode, koristis neko vozilo da se prebacis, pa neces trcat kao muha bez glave.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #259 : 09. Siječanj, 2017., 11:36 »
Iako je krenulo jako jako dobro, kampanja se pokazala kao potpuni promašaj kako konceptualno, tako i izvedbom...



Najveća žal ide u tom smjeru, što ova igra ima potencijala da ima najbolju FPS kampanju ikada...





Čitajući hvalospijeve o novom uratku Battlefield sage u WW1 vremenu, rekoh ajde da odigram tu kampanju. Onaj uvod kao prolog igre gdje svaki lik umire, nije me se nešto dojmio, osim što vizualno izgleda predivno. No kada sam krenuo u prvu priču, odnosno prvu misiju, vrlo brzo sam postao oduševljen. Odlična misija, odlično zamišljeno. Fantastično mi je bilo šuljanje i mjesto radnje i kretanje po istoj mi je bilo pravo osvježenje u FPS igrama. Sjajan uvod u kampanju i nakon druge misije sam već mislio kako igra ima fantastičnu kampanju. Kakvo osviježenje za žanr! Druga misija mi je isto bila odlična, gameplayom i audiovizualnom prezentacijom jednostavno rasturila.

Nakon druge misije pa sve do kraja igre, ohladio me ledeni tuš. Tri preostale priče su mi jednostavno predosadne, prenezanimljive i nikako mi nisu sjele u BF WW1 svijet. Da su od tih pet priča, prve dvije lošije od ostalih brijem da bi kampanju dizao u nebesa, ovako igru jedino pamtit po prve dvije genijalne priče, ostalo za zaborav. Čak mi ni dobro napucavanje nije spasilo užasan osjećaj smaranja koje te tri priče imaju. Nisu me ni vizualno oduševile nešto, a bogami ni idejom. Jednostavno preloše. Onakav završetak kampanje je fijasko. Već sad iz glave imao bi sto ideja kako bi kampanju digao u nebesa. Snijeg je morao biti u ovoj igri; morao! Oružja su mi fantastična, pravo osviježenje napokon, od svih onih iz WW2 do dana današnjeg koje se prelamaju već 20 godina u svim igrama. Zato ostaje strahovita žal što sve nije bolje iskorišteno. Multi nemam baš namjeru i volje igrat, tako da neću igru nabavljat sigurno. Hvala frendu koji mi je ustupio acc da odigram kampanju. Možda jednom uzmem na velikoj akciji igru, no veliko možda.










*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #260 : 09. Siječanj, 2017., 14:19 »
Ledeni tuš/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #261 : 09. Siječanj, 2017., 15:14 »
 :mrgreen:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #262 : 09. Siječanj, 2017., 16:11 »
BF1 je prvenstveno mp igra, sp dođe kao neki bonus.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #263 : 09. Siječanj, 2017., 17:26 »
Baš to.  :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #264 : 09. Siječanj, 2017., 17:30 »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #265 : 09. Siječanj, 2017., 17:42 »
BF1 je prvenstveno mp igra, sp dođe kao neki bonus.

Kako njemu objasnit da su se developeri potrudili da ugode igračima koji igraju samo SP i tako da više povuku igrača koji igraju Call of Duty rađe nego BF?
Znači- oni su se potrudili i dobro je ispalo sve ukupno. Idući će nastavak bit još bolji, poslje idućeg još bolji. I oće li' se još govorit da je SP BONUS? omg.

BF fanboys: Nećemo reći da ne valja SP. Nego ćemo reći da je to bonus. Tako ispada.

Ako je kojim slučajem Bonus (a nije) valjda bi trebalo se SP oključat nakon nekog vremena u MP? Nezz, ja samo pitam. Bonus se ne dobiva odma koliko znam.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #266 : 09. Siječanj, 2017., 21:13 »
Ako kupuješ BF i daješ tolike novce samo za sp onda s tobom nešto nije ok, mp je srce igre i većinom su svi, pa i ja (nisam ni pokušao igrati sp a posjedujem igru gotovo od izlaska), kupili BF1 zbog mp koji je fantastičan.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #267 : 09. Siječanj, 2017., 23:46 »
Čuj to, samnom nije nešto uredu ako bi SP igrao, s tobom nije uredu jer igra dolazi u paketu, a u ta 2 paket su MP I SP.
Normalno je da će netko probat sp jer ga BOTovi ne zanimaju.

Zar nema ništa ljepše nego se zavalit u stolicu i pegledat dobru kampanju fps igre?

I što ne izbace SP kad im ne treba? Jer se trude dobru kampanju izbacit, i normalno da će 1% igrača BF-a igrat SP... A to je da je bonus sveži mačku za rep.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #268 : 10. Siječanj, 2017., 19:29 »
Čuj to, samnom nije nešto uredu ako bi SP igrao, s tobom nije uredu jer igra dolazi u paketu, a u ta 2 paket su MP I SP.
Normalno je da će netko probat sp jer ga BOTovi ne zanimaju.

Zar nema ništa ljepše nego se zavalit u stolicu i pegledat dobru kampanju fps igre?

I što ne izbace SP kad im ne treba? Jer se trude dobru kampanju izbacit, i normalno da će 1% igrača BF-a igrat SP... A to je da je bonus sveži mačku za rep.

Igrati SP je normalna stvar, ali 99% igrača BF uzima radi MP, tako da i sam Dice ne posvećuje neku ogromnu pažnju sp. Imaš drugih fps-ova koji su prvenstveno namijenjeni za sp, zašto peglati igru kojoj sp dođe kao neki dodatak?

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #269 : 10. Siječanj, 2017., 19:51 »
Mozes mi predlozit neku fps kojoj je sp jako dobar?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9