HCL.HR

Nier: Automata

  • 22 Odgovora
  • 13913 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Nier: Automata
« Odgovori #15 : 13. Svibanj, 2017., 15:46 »
Automata nije JRPG igra, pa ne moraš brinuti :)

Ali je fantastična igra, ja izbjegavam govoriti da mi je jedna od najboljih ikada jer će to samo vrijeme pokazati kad je se sjetim za koju godinu i dojmovi se slegnu, ali da ju bar mogu opet doživjeti po prvi put. Malo ti čak zavidim na tome, uživaj.

Odg: Nier: Automata
« Odgovori #16 : 13. Svibanj, 2017., 15:51 »
Morat ću jednog dana zaigrati Automatu, jer još uvijek sam skeptičan po  pitanju da je igra baš toliko ekstra
« Zadnja izmjena: 13. Svibanj, 2017., 21:19 darijoman »

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Nier: Automata
« Odgovori #17 : 13. Svibanj, 2017., 21:18 »
30% je sad na snizenju na ps storeu. Cuj mene je igra pridobila zbog combata. Jos ti nemogu nista reci o igri posto nisam je jos ni pokrenuo, odigrao sam samo onaj 30-to minutni demo i to me je pridobilo. Isprobaj demo i tako mores znati dali ce ti se igra svidjet ili ne. A sto se tice salea. Neocekuj vise od 50% sale, od squarea igre rijetko idu na sale.

Odg: Nier: Automata
« Odgovori #18 : 13. Svibanj, 2017., 21:25 »
Igrao bih na PC-u.
 Ma ne mogu se sada posvetiti Automati pošto sam zaokupljen drugim naslovima ali jednog dana hoću sigurno. A gledao sam malo na YT gameplay ali ono ništa specijalno, ali  vidim da je dobre ocijene pokupila.
Kad pokreneš i kad  uđeš u đir javi dojmove :)

*

Cro-K

  • *
  • 13
Odg: Nier: Automata
« Odgovori #19 : 22. Lipanj, 2017., 17:50 »
Igram igru par sati i combat mi se čini jako jednostavan i dosadan. Sve neprijatelje i bosseve sam uspio ubiti stiskajući kvadrat i r2. Ne znam što radim krivo, gdje
je taj duboki combat o kojem sam čitao. Igram na hard.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Nier: Automata
« Odgovori #20 : 22. Lipanj, 2017., 18:01 »
Probaj pritisnuti neku drugu tipku osim kvadrata i R2.

Odg: Nier: Automata
« Odgovori #21 : 23. Lipanj, 2017., 07:55 »
Borba je prilicno jednostavna, pogotovo ako dobro tajmiras napade i dodge (i slozis chipove) barem u pocetku. Ali da, ima tu vise napada koje mozes uzet u obzir - R1, L1 i trokut su sve korisne stvari koje ce ti kad-tad zatrebat pa ih kreni koristit ranije da ih bolje upoznas. Inace vecinu igre mozes preci da samo bjezis i pucas s distance ali trajat ce sto godina.

*

Cro-K

  • *
  • 13
Odg: Nier: Automata
« Odgovori #22 : 04. Srpanj, 2017., 23:14 »
Igra je bomba! Priča, soundtrack, voice acting  za 10. Prilično nepopularna zbog zbog japanskog dizajna likova koji je skoro i mene odbio od igre. Borba mi nije nešto dobro sjela, pogotovo još kad igraš s 9S. Minus su mi sidequestovi koji su u 80% slučajeva tipični go there kill/get items i vrati se natrag s dosadnom pričom. Ima 2-3 questa koji te iznenade i to je to. Moja ocijena 9/10. Najbolja igra 2017 uz prey koju sam igrao pošto sam PC peasent i tako u nemogućnosti igrati ps ekskluzive.
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2017., 23:17 Cro-K »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9