HCL.HR

Nier Gestalt & Replicant

  • 8 Odgovora
  • 2197 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Nier Gestalt & Replicant
« : 10. Svibanj, 2010., 20:09 »
Moram priznat da sam znatizeljan oko ove igre.
SE je radio i dosad uopce nisam obracao paznju na igru. Izgledala je kao vulgaris akcijski rpg sa ispodprosjecnom grafikom.
Izasla nedavno i sad citam o njoj gdje god se okrenem na bilo kojem sajtu sa malo vecom gaming zajednicom. :o

Uglavnom, akcijski RPG. Igra je inace izasla u 2 verzije.
Nier Replicant, PS3 ekskluziva, samo u Japanu.
Glavni lik spasava svoju sestru od misteriozne bolesti. Mladi deckic. Tipicno japanski pederast i to, jel.

Nier Gestalt, multiplatform, za zapadna trzista.
Glavni lik spasava svoju kcer od misteriozne bolesti. Stari prdonja, izgleda ko pretuceni pas. Odobravam. <3
Otprilike kombinacija Conana i nekok starog sijedog psa. Tako negdje.

Uglavnom, pocele su se bacati malo zesce usporedbe. Vuku se paralele sa SotC zbog dizajna. GoW i Vagrant Story zbog borbe.
U trailerima se nazire i Burtonovski stih kod nekih likova.
Na kilometre je nekako ocito da je mehanika borbe zapravo hack&slash na japanski nacin, ala Onimusha, ali ipak me zaintrigiralo sve skupa.

No uglavnom, traileri:

Nier Replicant
Japanska verzija, jel. Linkao cisto jer se u ovom traileru moze vidjeti puno vise stvari vezano za dizajn likova i okolisa.
Burton stih @ 1:02. Jedan od igrivih likova. SotC/Ico stih se definitivno nazire u arhitekturi i dizajnu nekih likova.

Nier Gestalt
Western verzija. Engleski glasovi, moram priznati da mi Nier zvuci jebozovno. Gruff & macho. Starkelja.
Ovo linkao cisto zbog ugodaja koji Gestalt verzija ima. I stari Neir se moze vidjeti u ovom traileru. Nema toliko emo sranja, samo otac i klanje radi kceri.

Itko drugi zainteresiran? Napokon mi mirisi na nesto svjeze od SquareEnixa. Nakon duuuugo vremena.  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2010., 20:12 Yuri »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #1 : 10. Svibanj, 2010., 20:16 »
Zašto ima smeće grafiku?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #2 : 10. Svibanj, 2010., 20:21 »
Tebe izgleda samo grafika muči  :wildboy:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #3 : 10. Svibanj, 2010., 20:27 »
Obje mi izgledaju praznjikavo. I obje mi izgledaju prosječno. ;(

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #4 : 10. Svibanj, 2010., 20:37 »
Grafika? Boss borbe se vode na vise razina u velikim podrucjima. Vjerojatno zato sve izgleda nekako prazno, nemam pojma.
Makar, u Replicant traileru je vidljivo da nisu sve lokacije praznjikave. Ni priblizno. I SotC je izgledao slicno.
Al' ae. Igra se skida, zaintrigiralo me, pa cu vidjet detaljnije.

I obje igre su iste, razlika je jedino u dobi glavnog lika i malim razlikama u prici zbog toga.
Japanci hoce mlade ljepotane.

Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #5 : 10. Svibanj, 2010., 20:40 »
Istina. I SotC i ICO su prazni. Al tamo mi to nekako više paše u priču. Zapravo, tamo je to jedna od glavnih stvari. Osjećaj samoće. Namjerno.

Za ovo ne znam. Htio bih probati, al nije mi visoko na listi prioriteta. ,D

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #6 : 10. Svibanj, 2010., 20:55 »
Jos jedna slicnost sa ICO/SotC.

Soundtrack.  :hug

Playlista
I opet potencijal za trash u samoj igri: soundtrack je radio isti tip kao i Tekken soundtrackove. O ironijo.  :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #7 : 23. Svibanj, 2010., 16:54 »
Double? Jebemu.

Ae. Nabavio i zaigrao nekoliko sati.

Igra mi je gust. Hack & Slash akcijski rpg u sustini, ali je definitivno jebeno izveden. Pricom pogotovo.
Tesko je nekako opisati igru, nakon igranja se skuzi da je ovo u trailerima cak i lose izabrano sto se tice scena.
Pricom je igra jedna od jebenijih u zadnjih nekoliko godina.

Al' ae, ne da mi se uopce pisat previse.
Evo opening animacija same igre, pogledat.
Voice acting jeben.

I tko god ima priliku, neka odigra. Definitivno se nece razocarati.
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2010., 17:07 Yuri »

Odg: Nier Gestalt & Replicant
« Odgovori #8 : 23. Svibanj, 2010., 18:34 »
D;
Ja bi japansku verziju igrala, cisto jer mi je sladji bishi Nier nego Nier koji izgleda ko jebeni Rambo.
(svaka cast Rambu, al..)
Odigrat cu igru; al mi je zao ko psu kaj nemogu nabavit i odigrat japansku verziju. Duplo vise bi gustala, al eto.
P:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9