HCL.HR

No Man's Sky

  • 373 Odgovora
  • 98311 Hitova
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #315 : 25. Kolovoz, 2016., 21:01 »
Pa jesi nasao kakve cool zivotnje ili nesto?

Bilo bi full dobro kad bi postojali planeti kao oni iz trailera gdje su ogromne zmije i dinosauri.
Zasad su sve životinje bile male ili srednje. Mislim da velike zmije i ogromni dinosauri nisu u igri ali možda se varam.
Možda još sutra postavim kakav screenshot.
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2016., 21:20 TypicalHog »

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #316 : 25. Kolovoz, 2016., 21:23 »
Pa jesi nasao kakve cool zivotnje ili nesto?

Bilo bi full dobro kad bi postojali planeti kao oni iz trailera gdje su ogromne zmije i dinosauri.
Zasad su sve životinje bile male ili srednje. Mislim da velike zmije i ogromni dinosauri nisu u igri ali možda se varam.
Možda još sutra postavim kakav screenshot.

Samo daj! Ovo mi uljeva nadu.  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #317 : 25. Kolovoz, 2016., 22:11 »
Da, koliko znam oni planeti iz trailera su kreirani od strane tima za prikaz u trialeru, tako da takvih planeta nebi smjelo bit.


Odg: No Man's Sky
« Odgovori #318 : 25. Kolovoz, 2016., 23:11 »
Odakle ti ta činjenica ?

Kaj ja znam u meni postoji još nada da takvi planeti i takva bića postoje samo ih nitko još nije uploado na net...a ono 18 kvintilijuna šta ja znam.

Mislim ne branim ju (opet napominjem) jer su mi osobno dokurčili i besmisleni upgrejdi i grindanje i zujanje bez nekog cilja.
Al ono svaki dan netko uploada nešto novo. Tipa kak preživjet 5 level wanted i to, isto se bavim malo tim portalima al pitaj boga koja komba mora bit ispunjena da se portal otvori. Imam preko 20 sati, no sve me više šmori sve ju manje igram i sve sam bliže wyzovoj 6-ici iz rece s tim da mi čak i to izgleda navučeno :(

A čak sam uspio updejtat na verziju 1.04 i igra doslovno leti, nema više nijednog frejm dropa, crasha a grafulja se zagrijava za čak 25 stupnjeva manje lol
 
Nedavno gledao Angry Joe recu No man's skya i koliko god se slagao s njim i s ostalima da neke fundamentalne mehanike nevaljaju, da je igra vrlo isprazna i dosadna opet ne mogu primjetit kolko frajer sere. Kaže da nigdje u igri nema uletavanja u fajt, biranja strana (frakcija) itd a ima, ja sam u drugom sistemu upao u fajt i išao branit one goleme brodove od presretača.

Zatim veli da nema portala, naletio na nekoliko već itd da sad ne nabrajam.
Igra je takva da nemoramo naletit na iste stvari.

Primjerice kad sam skinuo prvu verziju (koja je bila užas ) na drugom ili trećem planetu sam naletio na šplije prepune vortex cubova. Nakupio sam ih jedno 50-ak.

Odkad igram 1.04 u 20 sati igranja nisam nigdje naišao niti na jedan jedini vortex cube, ali sam naišao na vrlo Sentinel Aggressive planet gdje je bilo skupocjenih Gravitino Ball na svakom koraku. Za sat vremena sam imao 2 i pol milje :)

Al da dogodila mi se scena dupliciranja. Ono kad na svemirsku postaju sleti neki alien i nudi ti brod na otkup... Tri min kasnije slete identična tri broda sa identičnim brojem slotova i sa sva tri ista pilota. U isto vrijeme. GJ proceduralni kurac  :bonk:

Ili kad sletiš na planet vidiš mrcinu od rudače tipa zlato, režeš to s laserom pol sata, udaljiš se 20 metara i igra prikazuje cijelu rudaču kao da je nedotaknuta, doslovno te cima da moraš doć na par metara da ti otkrije jel ta rudača već iskapana od strane tebe ili šta.

Najveće meni osobno razočaranje je katastrofalna iskorištenost aliena i jezika civilizacija, slažem se s Zokijem, ispada kao ništa drugo nego  šminka.
Neki retardirani avanturistički duh me i dalje tjera u igru no mislim da će ga razum brzo nadvladati jer jednostavno koliko god želio igra mi i nakon skoro sveukupno 30 sati ne nudi ama baš ništa novoga.

Fail godine kandidat, definitivno.
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2016., 23:14 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #319 : 26. Kolovoz, 2016., 07:10 »
Nedavno gledao Angry Joe recu No man's skya i koliko god se slagao s njim i s ostalima da neke fundamentalne mehanike nevaljaju, da je igra vrlo isprazna i dosadna opet ne mogu primjetit kolko frajer sere. Kaže da nigdje u igri nema uletavanja u fajt, biranja strana (frakcija) itd a ima, ja sam u drugom sistemu upao u fajt i išao branit one goleme brodove od presretača.
Da, ja sam jučer uletio u fajt, uspio maknuti jednog pirata, ostali pobjegli pa sam dobio i reward od Korwaxa. Tak da ima i toga, ali rijetko, a i sam combat je dosta jadan (nema missleova, Decoya i sl.) Pa mi se niti ne da upuštati u bitke.
Portali su mi trenutna zanimacija

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #320 : 26. Kolovoz, 2016., 08:29 »
Ovi posljednji komentari mi zapravo objašnjavaju od kud ogroman priljev novih ljudi u Elite: Dangerous. Masa ljudi se nabrusila na space sim žanr a NMS je trebao biti idealni intro u takav stil gameplaya.

Vidim gore se spominje želja za istraživanjem, za misterijima... Nešto što (ja se stvarno nadam) će Frontier nastaviti implementirati na isti način kao i dosadašnje encountere sa alien rasom. Dapače - postoji cijela grupa ljudi koja se bavi isključivo ingame znanošću (od nedavno sam i ja među njima), ispitivanjima raznih unknown artefakata i unknown probi, planeta, skršenih brodova kojih je u zadnjih par mjeseci sve veći i veći broj uz misteriozne poruke o nepoznatim napadačima itd itd.

Ako već niste, toplo preporučam.

A sad natrag na topic - Hello games, ako imalo drži do sebe i svoje ikakve budućnosti, će se itekako potruditi oko patchanja NMSa. Koliko god ljudi grintuljali trenutno, još uvik nije kasno da se izvuku iz situacije u kojoj jesu. Ali definitivno će u jednom trenu morat stat pred ljude i reći - "Da, lagali smo/nismo stigli/štagod, ali ćemo u roku tom i tom spatchirat u igru što smo obečali".

Ako stvarno krenu sa payed DLCima koji sadrže fićre koji su bili navedeni za base game onda su stvarno prvoklasna đubrad. Mućka

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #321 : 26. Kolovoz, 2016., 10:36 »
Šteta što Elite:Dangerousa nema na PS4 (iako ima nekih natpisa kako bi ista mogla doći i na ovu konzolu)
Još se sjećam koliko mi je origigi Elita dala dobrog gameplaya na mom Commodore 128.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #322 : 26. Kolovoz, 2016., 11:33 »
Ako stvarno krenu sa payed DLCima koji sadrže fićre koji su bili navedeni za base game onda su stvarno prvoklasna đubrad. Mućka

A pa, oni su redom programeri i tech guys. Nisu oni financijski menadžeri, ni bogzna kakvi matematičari (ako su algoritam uzeli od drugoga). Vjerojatno su se samo malo preračunali. Ili malo više.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #323 : 26. Kolovoz, 2016., 12:00 »
Da nije  Sean Murray nezakoniti sin Petera Molyneux-a?!
Mislim oba su iz engleske, i oba pricaju bajke dok razvijaju igre :D :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #324 : 26. Kolovoz, 2016., 16:12 »
Da nije  Sean Murray nezakoniti sin Petera Molyneux-a?!
Mislim oba su iz engleske, i oba pricaju bajke dok razvijaju igre :D :D
Sean Murray je iz Australije.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #325 : 26. Kolovoz, 2016., 16:15 »
Da igra barem dolazi s ovim modom.
http://imgur.com/gallery/dlMpj

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #326 : 26. Kolovoz, 2016., 16:30 »
Da igra barem dolazi s ovim modom.
http://imgur.com/gallery/dlMpj

Fora je. Ali koliko vidim na http://nomansskymods.com/ možda je bolje ne ga implementirat u igru, jer stvara stuttering. Jesi ga možda ti isprobao?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #327 : 26. Kolovoz, 2016., 16:35 »
Da nije  Sean Murray nezakoniti sin Petera Molyneux-a?!
Mislim oba su iz engleske, i oba pricaju bajke dok razvijaju igre :D :D
Sean Murray je iz Australije.
Ups..kaze wiki britanski studio, pa sam donio krivi zakljucak :P
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #328 : 26. Kolovoz, 2016., 22:40 »
Čuje se kroz osamnaest kvintilijuna galaksija da je tip iz Irske :wildboy:

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #329 : 26. Kolovoz, 2016., 22:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9