HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140980 Hitova
*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Overwatch
« Odgovori #105 : 17. Svibanj, 2016., 10:22 »
Kakav marketing odradi Blizzard, znači zatvorena beta streamerima i malom broju igrača uz koji izbace pokoji comic i animated short, onda puste igru par dana u otvorenu betu, igra je 9,7 mil. igrača i onda mir do izlaska igre i samo grade hype. Ovoga puta je stvarno opravdan, igra je odlična, uspjeh zagarantiran. Nisam dugo uživao u MP igri kao u Overwatchu.
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2016., 10:23 level »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #106 : 17. Svibanj, 2016., 12:07 »
Gledam onaj zadnji animiran film i sve one strijele koje je Hanzo ispalio, one se stvarno nalaze na toj mapi u tačno tim pozicijama :D Koja posvečenost detaljima.

Odg: Overwatch
« Odgovori #107 : 18. Svibanj, 2016., 14:16 »
Evo, ako nekoga zanima kako i gdje najjeftinije kupiti osnovnu verziju overwatcha objavit ću kako sam ja to učinio:

Overwatch standard edition sa službene stranice za 40$ =265kn

Nisam koristio nikakav VPN ni proxy već sam samo u browser address bar (dok sam bio logiran na svojem EU account-u) promijenio https://eu.battle.net/shop/en u ---> https://us.battle.net/shop/en


Potvrda na battle.net-u:

http://imgur.com/V5qD7Gs


Potvrda na paypalu:

http://imgur.com/9antBxM


Igra dodana na game account:

http://imgur.com/cD3uLRf


Kada kliknem na overwatch pod game account piše GLOBAL


Open beta client već imam tako da očekujem neki mali update na release-u, ali to je inače to. Spreman za bitku!
U koliko ne padnu login serveri (što je lako moguće), igram već 24.05.2016 u 01:01 CEST!  :thumbs:

Odg: Overwatch
« Odgovori #108 : 19. Svibanj, 2016., 07:37 »
Samo da vas pitam, vi koji kupujete fizicke kopije igre, gdje cete je kupiti? Ja sam gledao posvuda i nasao sam jedino u infomarku :S ne znam hoce li od tamo jos netko kupiti?
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Overwatch
« Odgovori #109 : 19. Svibanj, 2016., 09:25 »
Ja ne kupujem igre po HR nego naručujem fizičke verzije preko interneta :) Rekao si da ćeš kupiti za PS4. Evo ti link stranice koja ima cijene svih većih stranica s igrama: http://ps4pricecheck.com/ . Overwatch preko nje je najjeftiniji na amazonu, a dođe oko 400kn i shipping će ti biti oko 20 kn. Ne znam koliko je u Infomarku :D

Odg: Overwatch
« Odgovori #110 : 19. Svibanj, 2016., 11:52 »
u infomarku dode mislim 479 kn.. nezz,.. nego to sad kad kazes amazon, oni primaju samo kreditne kartice jelda? kad sam jednom htio kod njih nesta platit paypalom kazu da prihvacaju samo credit cards.. btw to je bio americki amazon
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Overwatch
« Odgovori #111 : 19. Svibanj, 2016., 18:32 »
Američki Amazon ni ne šalje u HR koliko sam vidio. Ovo je britanski. Pazi kad budeš birao shipping da bude onaj od dvije funte. Ja plaćam Visom, a nisam gledao za Paypal, ali mislim da se može i paypalom. :) Upravo sam otišao na tu str. (ps4pricecheck) i vidim da je sad glavna ponuda s BASE.COM-a, a maknuli su Amazon iz meni nepoznatog razloga. Čitao sam reviews svih tih stranica i pouzdane su, ali ne baš za preorder jer valjda ne stignu igre na dan izlaska. Ja inače nisam nikada prednaručivao pa nemam iskustva da ti kažem više. Toliko od mene :D

EDIT: Nema na čemu :D
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2016., 21:25 donmate »

Odg: Overwatch
« Odgovori #112 : 19. Svibanj, 2016., 20:53 »
Hvala ti puno!! :D Ni ja nikad nisam nista prednarucio tako da bi mi ovo mogao biti prvi put lol.. Idem sada pogledati taj BASE.com pa cemo vidjeti  ;) Opet, hvala ti  :mrgreen: :mrgreen:
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Overwatch
« Odgovori #113 : 23. Svibanj, 2016., 21:21 »
Na svim forumima koje posjećujem (iako nisu isključivo gaming related) Overwatch je top tema. Šta se događa s ovim forumom? Zar je moguće da nitko ne čeka igru koja izlazi za 2h 30min?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #114 : 23. Svibanj, 2016., 21:25 »
Na svim forumima koje posjećujem (iako nisu isključivo gaming related) Overwatch je top tema. Šta se događa s ovim forumom? Zar je moguće da nitko ne čeka igru koja izlazi za 2h 30min?

Nije baš ovdje forum najaktivniji ali čeka se igra :D Odo sad van pa čim dođem včrs oko 1, odmah je palim :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #115 : 24. Svibanj, 2016., 06:46 »
Psmtr, ja jos nisam dobio kljuc sa g2a, zivjeli pre-orderi.
Ljut sam ko pas, jos me njihov support ne ferma 5%.

EDIT:

Trazio refund i dobio lovu nazad  :approve
Zasad cu se malo hladit od igre, pa razmislim i mozda kupim kasnije.
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2016., 10:01 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #116 : 24. Svibanj, 2016., 12:22 »
Sinoć u 1 i 15 se stabilizirali serveri pa sam igrao par sati. Jutros trebao u na fax ali sam evo ustao u 1. Toliko o tome :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Overwatch
« Odgovori #117 : 24. Svibanj, 2016., 12:52 »
Nisam igrao bete, niti uopće išta gledao o igri, al uhvatio me hajp iz nekog razloga. Skida se   :fpalm:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #118 : 24. Svibanj, 2016., 13:06 »
Nisam igrao bete, niti uopće išta gledao o igri, al uhvatio me hajp iz nekog razloga. Skida se   :fpalm:

Ti si definicija kralja. Nije igrao ni betu, niti vidio išta o igri ali je eto odlučio da kupi i skida da igra :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #119 : 24. Svibanj, 2016., 17:38 »
Samo ću da kažem Mercy <3
Toliko slatku waifu djevojku u nekoj igri nisam nigdje vidio. Rasturam sa njom. Iako je helaer danas sam imao oko 6500 poena liječenja, 12 killova sa njenim pištoljem, 7 resurrectiona i "pimio" sam kroz liječenje 58% dmg za cijeli team. Play of the game naravno dobio nisam, ali su apsolutno svi glasali poslje za mene pa sam dobio epic karticu. Drago mi je da bar igrači cijene takvu vrstu igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9