HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140962 Hitova
*

NoniCRO

  • *
  • 18
  • Noni :D
Odg: Overwatch
« Odgovori #180 : 05. Srpanj, 2016., 09:26 »
Bok ekipa!

Evo ne znam ako ste vidjeli, ali igra se turnir u Overwatchu sa nagradnim fondom od 250€  :ave:

Koliko sam vidio prijave su dosta jednostavne.

Evo ja cu ovdje postati link pa da pogledajte malo vise ako vas zanima.  :clap:

https://battlefy.com/overwatch-adria/g2acom-overwatch-challenge-adria/57724755e39966500c1ec435/info

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Overwatch
« Odgovori #181 : 05. Srpanj, 2016., 22:35 »
PS4 igrači, dodajte me, PSN id mi je Obiiwan64
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

Odg: Overwatch
« Odgovori #182 : 10. Srpanj, 2016., 13:11 »
Immortalis#21890
Pa ako hoce tko dodati :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #183 : 12. Srpanj, 2016., 19:16 »
Oho, stigao novi lik.

http://youtu.be/SpzM6aSEERI

Odg: Overwatch
« Odgovori #184 : 25. Srpanj, 2016., 10:09 »
Ne razumijem zašto određena skupina igrača stalno negoduje kad netko izabere Widowmakericu. Ako ima sniper ne znači da tek tako skidaš protivnike, naprotiv uopće nije lako igrati sa njom

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Overwatch
« Odgovori #185 : 25. Srpanj, 2016., 10:49 »
Možda negoduju jer za kvalitetno odigrat Widow treba znat pogodit glavu, a ne zato što je op. Nakon nerfa njen scope hit u tijelo radi dosta manje damagea, samim time ju je znatno teže igrat. Na nekim mapama ako se solidno odigra je odlična, ali poprilično laka za counterat.

Odg: Overwatch
« Odgovori #186 : 25. Srpanj, 2016., 11:06 »
Ako dobro manevriraš onda si ozbiljna prijetnja a za obranu moraš imati taktiku. Stvar je kao i u pravom ratu. Otkriveni snajperista postaje glavna meta napada ili barem viši prioritet zbog veće prijetnje stoga je potrebno nakon svakog ispaljenog hitca mijenjati lokaciju

*

icek

  • *
  • 36
Odg: Overwatch
« Odgovori #187 : 30. Srpanj, 2016., 12:58 »
Frend i ja igramo na PS4, no nemamo baš previše kvalitetnih suigrača koji igraju timski. Uglavnom mutavi run'n'gun, koji nam idu na nerve. Stoga tražimo još nekoga da uspijemo kompletirati tim. Slobodno me dodajte na PS4, PSN ID mi je deyawu. Samo u poruci napomenite da je za Overwatch.


Odg: Overwatch
« Odgovori #188 : 31. Srpanj, 2016., 22:18 »
Ako me netko hoce dodati na ps4 da igramo, nick je D0ppelgangeR1311 (D0ppelgangeR nisu prihvatili so..) pa da igramo. Dosta mi je igrati competitive sa igracima koji uzimaju hanza a ne znaju ga igrati... Ili najcesce kada trebamo stajati na payloadu, oni se rasprse i ganjaju neprijatelje... Uglavnom, ako me dodate, ne ocekujte da pricamo preko mica jer mi se mic sjeban, a nisam kupio novi jer ga inace i ne koristim.. Inace koristim onaj ps messages preko mobitela ahahahah brza komunikacija u svakom slucaju nego da pisem preko ps-a.. Nego da.. ako planirate igrati s nekime dodajte me, mainam tracer u napadu jer obicno znam spasavati ekipu u zadnjim sekundama kada se switcham na nju (1v3 na reinhardta, zaryu i s:76-a bby ;), iako je za zaryu na kraju malo pomogao teammate..), a u obrani najcesce koristim hanza ili widow.. Supporte igram samo ako bas nitko nece i to koristim lucia.. Dakle, ako hocete igrati dodajte me no ne koristim mic, jer kao sto sam vec rekao, sjeban je, a ne planiram sada bas ici kupovati novi samo zbog ow-a..


P.S. ako ne prihvatim zahtjev odmah, to je jer nisam trenutno ovdje nego sam izvan grada.. Cim dodem privatim.
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Overwatch
« Odgovori #189 : 02. Kolovoz, 2016., 08:50 »
 Koja fora igrati sa Reinhardtom :) Ne mogu prestati odabirati ga kao heroja ;)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Overwatch
« Odgovori #190 : 02. Kolovoz, 2016., 10:25 »
Meni se isprva činio predosadan, mislim da jedino njega i Widowmaker nisam igrao kad sam počeo. Ali onda sam skužio koliki je gušt kad ti se par neiskusnih protivnika namjesti pred štit, pa ih  zabiješ u zid i polomiš čekićem, prezabavan je :wildboy:

Odg: Overwatch
« Odgovori #191 : 02. Kolovoz, 2016., 11:21 »
 Da i meni je u početku bio dosadan i bezvezan tj. samo sam ga jednom izabrao. Vidim ekipa stalno u chatu komentira tank, tank, tank i ajde idem probati igrati sa tankom i tako sam počeo igrati sa Reinhardtom. Kad sam naučio igrati sa njim postao mi je prava zabava na terenu, uvijek nešto brblja, razbaciva protivnike kao lego kockice i što je najzanimljivije uvijek bježe od tebe  :D Zna se tko je gazda  :ne:

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #192 : 05. Kolovoz, 2016., 23:13 »
Prva sezona competetiva zavrsava za 2 tjedna. Kotaku objavio ovu vijest http://kotaku.com/overwatchs-first-competitive-season-ends-next-week-1784895510?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

kad zavrsi sezona, igraci na temelju ranka dobiju CP (Competetive points) za kupnju skinova:
(SR = Skill Rating)
SR 0-39: 10 CPs
SR 40-45: 20 CPs
SR 46-49: 40 CPs
SR 50-52: 60 CPs
SR 53-55: 80 CPs
SR 56-59: 120 CPs
SR 60-64: 200 CPs
SR 65+: 300 CPs

Odg: Overwatch
« Odgovori #193 : 07. Kolovoz, 2016., 15:18 »
Jučer sam napravio fantastičan Highlights sa Reinhardtom u mapi Temple of Anubis  :D Odmah na izlazu iz protivničke baze izašlo je pet heroja: Winston, Soldier 76, Widow, MCcree i još jedan ne znam točno koji. Čekao sam sa desne strane onih stepenica i onako razmišljam idem se zalaufati među njih 100% siguran razbit će me kao sijalicu njih pet. Međutim odmah sam smrvio Widow i Soldiera 76 od zid. Poslije sam ostatak ekipe zatukao čekićem tako da su svih pet heroja kako su izašli tako su se i vratili  :bonk: Poslije ekipa u chatu kaže impresivno :faca:


p.s. ne znam zašto više nemam u izborniku gdje biraš heroje one kvačice pored svakog heroja gdje možeš dodavati igrače u grupu itd.? Znam da nema u Competitive ali sad nema ni u quick play

Odg: Overwatch
« Odgovori #194 : 08. Kolovoz, 2016., 21:26 »
I, jel tko dobio mejl da ide u ameriku? :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9