HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140467 Hitova
Odg: Overwatch
« Odgovori #195 : 09. Kolovoz, 2016., 23:02 »
Danas ponovo fenomenalna pobjeda sa Reinom :) Upao sam u server gdje je protivnička ekipa imala već 99% osvojenog objekta a moj tim 0% Došao sam nekako do pointa i tu je se vodila bitka do pobjede :) Palo ih je 13 sa moje strane a niti jednom izgubio. Poslije smo bili u čudu kako smo uspjeli pobijediti  :D

*

NoniCRO

  • *
  • 18
  • Noni :D
Odg: Overwatch
« Odgovori #196 : 12. Kolovoz, 2016., 14:58 »
https://playoverwatch.com/en-us/worldcup

Evo linka ekipa za glasanje igraca! :)

Ja sugeriram da glasate za nase domace ljudove koji rokaju da i nasu zastavu vidimo na blizzconu! :D

Odg: Overwatch
« Odgovori #197 : 14. Kolovoz, 2016., 22:50 »
Pozdrav svima ljudi, dakle igram overwatch vec 2 mjeseca ali na ps4, i dosadasnje iskustvo je bilo odlicno, pa sam mislio uzeti mozda jednu kopiju igre i za pc.. No stvar je u tome sto se bojim da mozda moj laptop (da znam laptopi nisu za gaming ali sto se moze..) to ne bi mogao pokrenuti, ili ako i pokrene, bojim se da bi je mogao vrtiti na 15 fpsa.. Sada ide pitanje, da li da se drzim plejke ili da uzimam kopiju igre za pc? Zato sto vidim da je publika puno veca na pc-u i lakse je igrati sa tipkovnicom i misem (ne kazem da mi je tesko na joysticku, ali snipeanje sa widow i hanzom mi se cini lakse sa misem).. Sto mislite koliko bi fpsa mogao dobiti?

Moje komponente (upamtite laptop je u pitanju):
CPU: intel i5 1.8ghz
GPU: nvidia gt720m 2 gb
RAM: 6 GB

Hvala unaprijed! :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #198 : 16. Kolovoz, 2016., 18:45 »
Pozdrav svima ljudi, dakle igram overwatch vec 2 mjeseca ali na ps4, i dosadasnje iskustvo je bilo odlicno, pa sam mislio uzeti mozda jednu kopiju igre i za pc.. No stvar je u tome sto se bojim da mozda moj laptop (da znam laptopi nisu za gaming ali sto se moze..) to ne bi mogao pokrenuti, ili ako i pokrene, bojim se da bi je mogao vrtiti na 15 fpsa.. Sada ide pitanje, da li da se drzim plejke ili da uzimam kopiju igre za pc? Zato sto vidim da je publika puno veca na pc-u i lakse je igrati sa tipkovnicom i misem (ne kazem da mi je tesko na joysticku, ali snipeanje sa widow i hanzom mi se cini lakse sa misem).. Sto mislite koliko bi fpsa mogao dobiti?

Moje komponente (upamtite laptop je u pitanju):
CPU: intel i5 1.8ghz
GPU: nvidia gt720m 2 gb
RAM: 6 GB

Hvala unaprijed! :)

Yap. nema od toga ništa :)  Srry drug

Odg: Overwatch
« Odgovori #199 : 17. Kolovoz, 2016., 14:04 »
Pozdrav svima ljudi, dakle igram overwatch vec 2 mjeseca ali na ps4, i dosadasnje iskustvo je bilo odlicno, pa sam mislio uzeti mozda jednu kopiju igre i za pc.. No stvar je u tome sto se bojim da mozda moj laptop (da znam laptopi nisu za gaming ali sto se moze..) to ne bi mogao pokrenuti, ili ako i pokrene, bojim se da bi je mogao vrtiti na 15 fpsa.. Sada ide pitanje, da li da se drzim plejke ili da uzimam kopiju igre za pc? Zato sto vidim da je publika puno veca na pc-u i lakse je igrati sa tipkovnicom i misem (ne kazem da mi je tesko na joysticku, ali snipeanje sa widow i hanzom mi se cini lakse sa misem).. Sto mislite koliko bi fpsa mogao dobiti?

Moje komponente (upamtite laptop je u pitanju):
CPU: intel i5 1.8ghz
GPU: nvidia gt720m 2 gb
RAM: 6 GB

Hvala unaprijed! :)

Yap. nema od toga ništa :)  Srry drug
Iako sam se bojao tvojeg upozorenja, kupio sam igru xd i ide na 40fps hahah, meni je dovoljno da ne steka i zadovoljan sam lol no igram na low :/ al nema veze bitno da radi hahah
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Overwatch
« Odgovori #200 : 17. Kolovoz, 2016., 15:00 »
Za ovu igru je premalo 40 fps, ali OK ako ti kažeš da si zadovoljan i da uspiješ igrati

Odg: Overwatch
« Odgovori #201 : 17. Kolovoz, 2016., 15:28 »
Znam da nije dovoljno 40 fps, no snalazim se.. Iskreno nisam ocekivao niti 30 pa eto.. No dobro, meni je bitno da mogu igrati lol Kakav god da je fps.
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Overwatch
« Odgovori #202 : 19. Kolovoz, 2016., 19:21 »
Koja gotiva kad ti je Mercy iza leđa i liječi te a ti sa Reinom samo drobiš  :bonk:

Overwatch farmanje
« Odgovori #203 : 04. Rujan, 2016., 09:18 »
Pošto nemamo community, napisat' ću ovdje.  :wildboy:
Tražim što više moguće igrača s kojima mogu igrat ponekad, čisto da si malo podignemo level  :clap:

Battle.net account :  LegendOfMile#2586 (Europa, logično)

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #204 : 30. Rujan, 2016., 19:24 »
Pozdrav

ekipa iz OWAdria.org radi jednu super stvar, community turnir za sve! (PC)
Vise detalja na - https://owadria.org/overwatch-adria-saturday-draft/

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #205 : 06. Listopad, 2016., 11:31 »
Bok,
prošli community event je odlično prošao s više od 40 ljudi prijavljeno. Tu je recap - https://owadria.org/overwatch-adria-staruday-draft-recap/

Ove subote ide novi draft i očekujemo još više zainteresiranih ljudi, koliko onih koji sami žele sudjelovati, toliko i onih koji bi pratili na streamu!
Prijave - https://owadria.org/idemo-s-overwatch-adria-saturday-draftom/

Odg: Overwatch
« Odgovori #206 : 21. Studeni, 2016., 13:36 »
Ajmo ljudi ko igra nek me doda Majestic#11504
Dosadilo mi igrat sam  :hug

Odg: Overwatch
« Odgovori #207 : 22. Studeni, 2016., 19:51 »
Ajmo ljudi ko igra nek me doda Majestic#11504
Dosadilo mi igrat sam  :hug


Majstore koji si level ?

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #208 : 28. Studeni, 2016., 14:02 »
Ak trazite ljude/ekipe za igranje, dodite nam na discord - https://discord.gg/Pwpch

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Overwatch
« Odgovori #209 : 14. Siječanj, 2017., 10:54 »
Zadnji post u Overwatch temi je bio u 11.mjesecu prošle godine!  Kaj je opao interes za igrom na našim prostorima ili su ljudi bez komentara!? Meni je igra još uvijek dosta zabavna, svakodnevno odigram po par parija na PS4 i ne nazire mi se dosada!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9