HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140963 Hitova
Odg: Overwatch
« Odgovori #255 : 24. Veljača, 2017., 11:27 »
Da igra je čudo i stvar je tome što sa svakim herojem moraš učiti igrati, jer svaki heroj ima različite sposobnosti i ne samo to, nego svaki heroj ima prednosti i mane naspram drugih heroja i plus svaki heroj pokazuje slabosti i prednosti na određenim mapama kao što si i sam spomenuo za Junkrata. Ja još uvijek ne znam sa svim herojima igrati ono full dobro, mada sa nekim i nisam igrao previše jer jednostavno mi nisu sjeli.

Da ulti od Zarye može napraviti dobru stvar, naravno ako uhvatiš cijeli tim. Isto je dobra kombinacija ulti Zarye i Hanza. Pa istu stvar može napraviti i Mei sa svojim ulti što sam jednom i uradio. Lik je sa Mei na mapi Ilos u onoj prostoriji koju napadaš/braniš okinuo ulti i cijeli tim  zaledio, potom sam ja uletio sa ulti Roadhoga i cijeli tim elminirao team kill.

Soldier 76 je najbolji za početnike jer je naj jednostavniji, poslije postane dosadan iako je ok heroj. Torbjorn je i meni u početku bio bez veze ali kasnije sam vidio da je dosta zanimljiv. Tracer zahtjeva dosta iskustva, ali kad naučiš igrati sa njom postaješ opasna prijetnja na terenu ;)

Odg: Overwatch
« Odgovori #256 : 24. Veljača, 2017., 12:45 »
Da, u tome i jest čar što je svaki novi heroj zapravo nova igra i treba se naučiti koristiti ga kako spada.

Bartul-što se tiče sati, igra ih broji odvojeno. Posebno ti broji na quick play, a posebno na competitive.

Ja imam 38 sati na Quick i 1 sat na Competitive.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #257 : 24. Veljača, 2017., 12:54 »
Aha, sada vec ima smisla, ja sam skupio sigurno 10+ sati u competativu.

Odg: Overwatch
« Odgovori #258 : 24. Veljača, 2017., 14:29 »
dinodinix@

Naravno, za razliku od CS, COD ili bf kad jednom naučiš igrati jednostavno znaš igrati dok u Overwatchu svaki heroj je zapravo djelomično nova praksa ;)

Odg: Overwatch
« Odgovori #259 : 24. Veljača, 2017., 20:07 »
Možeš pogledati ili unutar igre ili na Battle.net.
Samo prebacis s Quick (primarni) na Competitive.


dinodinix@

Naravno, za razliku od CS, COD ili bf kad jednom naučiš igrati jednostavno znaš igrati dok u Overwatchu svaki heroj je zapravo djelomično nova praksa ;)

Upravo to.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Overwatch
« Odgovori #260 : 24. Veljača, 2017., 20:31 »
Ja bi osobno predlozio da se fokusirate naucit 3-5 likova, i onda competitive ce vam biti easy.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #261 : 24. Veljača, 2017., 21:11 »
Ma meni je Roadhog najjaci jos od bete, bas mi pase totalno, ako ne igram sa njim onda sam vecinom Soldier 76. Od ostalih su mi odlicni Torbjorn, Hanzo, Zenyatta, Junkrat i Sombra. Znaci vecinom mjenjam izmedu ovih 7 heroja, al po potrebi uzmem i nekog drugog, s tim da od ukupna 43 sata u igri, 20 ide Roadhogu, 13 Soldieru i ostalih 10 na sve ostale heroje. Mada vjerujem da ce se to sve jos promjeniti sta budem vise upoznavao igru i sve likove.

http://youtu.be/UBchLlc7o3g

Odg: Overwatch
« Odgovori #262 : 24. Veljača, 2017., 22:27 »
Skužio sam odma da su ti Hog i Sold glavni.

Odg: Overwatch
« Odgovori #263 : 24. Veljača, 2017., 22:52 »
Ja bi osobno predlozio da se fokusirate naucit 3-5 likova, i onda competitive ce vam biti easy.


Pa tako se to i radi ako misliš igrati competitive

Bartul_9@

Ma Roadhog je najjači lik :P

Samo čudno mi je malo da ti je on odmah sjeo
« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2017., 22:59 darijoman »

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Overwatch
« Odgovori #264 : 25. Veljača, 2017., 14:00 »
Ja obozavam da igram tankove, i osobno u svakoj igri mainam tankove, ali meni neide roadhog. Ja sam se nekako povezao za Reinhardtom. I sa 70-satnim grindom prosle sezone zavrsio u diamondu. Ali nazalost sve dok je Reinhardt u meti, ja cu izdrzat u diamondu, cim ispadne iz mete, vjerovatno cu i ja ispast.

Odg: Overwatch
« Odgovori #265 : 25. Veljača, 2017., 14:17 »
Mrky1377@

Ja sam isto u početku igrao sa Reinhardtom i to jako dugo, poslije sam ga zamijenio sa Roadhogom.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #266 : 25. Veljača, 2017., 14:35 »
Meni Reinhardt nije zanimljiv niti malo, mada je jedan od kljucnih heroja u vecini mapa.


Odg: Overwatch
« Odgovori #267 : 25. Veljača, 2017., 15:09 »
Bartul_9

Malo je teže naučiti igrati sa njim ali zanimljiv je i te kako. Da dosta igrači znaju forsirati  da je Reinhardt u timu

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Overwatch
« Odgovori #268 : 25. Veljača, 2017., 15:26 »
Meni recimo sta volim kod reinhardta, u 200 gameova sta sam odigrao od rankeda prosle sezone, nikad mi nitko nije rekao da switcham, vecinom kad igram s prijateljima koji vole igrati dps-a, malo malo team ih forsira da swichaju.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #269 : 25. Veljača, 2017., 15:45 »
Da slazem se da je teze igrat sa njim jer je dosta razlicit od ostalih heroja. Ja sam ga igrao par puta i to je bilo kad ga niko nije zelio uzet, a trebao nam je.

Ja koliko sam shvatio ovaj competative se ne isplati igrat bez tima ljudi sa kojima se znas i s kojim igras svaki dan. Ovako te moze ubacit u ekipu sa nekim slabim igracima i samo gubis, a to mi se znalo dogodit dosta puta. Kad sam bio u ekipi sa 4,5 ljudi koje znam puno bi bolje igrali i vise bi pobjedivao. Igrat sa random ljudima je macak u vreci, mozes dobit odlicne igrace, a mozes i dosta lose, do sada sam puno vise meceva izgubio sa random igracima nego dobio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9