HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140240 Hitova
Odg: Overwatch
« Odgovori #330 : 24. Ožujak, 2017., 11:23 »
Dobro to je sad klasifikacija heroja. Imamo one za blisku borbu i one za otvoreniji prostor, kao i prednosti i mane heroja na nekim mapam i ostale karakteristike o čemu smo već pričali

Odg: Overwatch
« Odgovori #331 : 24. Ožujak, 2017., 12:57 »
Ma da, na srednjoj udaljenosti je Orisa ok, ali kao sto Bartul kaze dobar igrac ju odmah sahrani.

Odg: Overwatch
« Odgovori #332 : 24. Ožujak, 2017., 15:04 »
Ma Bartul se dovezao dobrog igrača kao pijan plota ;) Nije o tome riječ. Postoji dobar igrač i sa Orisom ;)

Odg: Overwatch
« Odgovori #333 : 24. Ožujak, 2017., 15:13 »
Tako brzo? :D

Kad će ona nova mapa i capture the flag mod?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #334 : 24. Ožujak, 2017., 15:23 »
O čemu je riječ?


Odg: Overwatch
« Odgovori #335 : 24. Ožujak, 2017., 15:43 »
Počeli smo pričati o Orisi i njenim sposobnostima, a dobar igrač može biti sa svakim herojem tako i sa Orisom. Ako ti sad igraš sa Soldierom76 znači li to da je on najbolji heroj ili ti samo dobro igraš sa njim.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #336 : 24. Ožujak, 2017., 15:51 »
Koliko ja znam pričali smo o Divi i kako ste rekli da je najbolji heroj.. Uglavnom po meni su svi heroji tu negdje i dobro su balansirani, nijedan ne vrijedi sam za sebe niti može napravit nekakva cuda, i za svakog heroja postoji neko rješenje..

Odg: Overwatch
« Odgovori #337 : 24. Ožujak, 2017., 16:24 »
U biti nisam rekao da je najbolji heroj jer meni nije sigurno. Ne znam dali imam i 30min. igranja sa D.VA-om. Uopće je ne volim igrati. Ja sam rekao kako je OP heroj zbog nekih svojih abilitya da sad ne nabrajam ponovo.

 Sve to što kažeš stoji.Dobar igrač je zlata vrijedan, ali nisam htio ići na tu stranu jer ima ljudi koji igraju po 150h+ samo sa jednim herojem pa onda znaš kako igraju sa njim. Overwatach je taka igra gdje o mnogo čemu ovisi dobar ishod

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #338 : 27. Ožujak, 2017., 14:41 »
d1cme, Bartul_9

Ne radi se o tome kako riješiti nekoga. Svi se mogu riješiti bez problema na neki način ali govorimo onako općenito da je OP heroj. Ima jako puno healta, beskonačno municije, jak ulti,  poprilično je agilna i kad joj uništiš oklop opet te može ubiti sa pištoljem


D.va ima puno healtha zato sto je tank, logicno. Ima beskonacno municije, ali zbog damage fallofa i spreada to joj nista ne pomaze na medium-long range fightovima. Njen ulti nije nesto jak, sluzi za zoning ili se mora skombinirati s earthshatterom, gravitonom, blizzardom i slicno.
Kada D.va ispadne iz mecha, ona je useless i samo je teret svom timu dok se ne vrati u mech

Odg: Overwatch
« Odgovori #339 : 28. Ožujak, 2017., 08:45 »
Ultimate D.Ve se ne mora kombinirati jer ima ogroman range i siguran kill ako igač nije iza zaklona.

Odg: Overwatch
« Odgovori #340 : 28. Ožujak, 2017., 09:51 »
d1cme

Ma o čemu ti pričaš. D.Va-in ulti kao što dinodinix kaže čisti sve ako nisi iza zaklona, jedino Reinhardtov štiti može blokirati, a ostalo ako ne pobjegneš gotov si.
Nije potrebna nikakva kombinacija sa drugim herojima.
Svi tankovi  osim Orise nemaju neki range

Odg: Overwatch
« Odgovori #341 : 28. Ožujak, 2017., 10:40 »
S herojima je općenito teško dobiti ultimate trofej jer moraš naći 4-5, pa čak i 6 igrača na 1 mjestu i sve ih obuhvatiti/porokati.

Još uvijek nisam uspio sa McCreejem pobiti 4 odjednom, kao ni sa Genjijem i tako dalje... S D.Vom je to najlakše, čak sam iz drugog pokušaja uspio.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #342 : 28. Ožujak, 2017., 11:18 »
Neznam za vas Al mene taj Divin ulti nikad ne dohvati, uvijek imaš par sekunda vremena za pobjeći iza zaklona i ako znaš igrat gotovo uvijek ćeš joj pobjeći.

Odg: Overwatch
« Odgovori #343 : 28. Ožujak, 2017., 12:00 »
U quickmatch, Divin ulti uvek rasturi po 3-4, pa i 5 igraca. Ali kad se igra competitive, tj kad su ozbiljniji igraci, onda se cesto desi da i nikog ne ubije. Ja Divu licno ne preferiram, moji heroji su Lucio, Pharah i Winston, u zavisnosti od potreba tima. Koje vi najvise igrate ?

Odg: Overwatch
« Odgovori #344 : 28. Ožujak, 2017., 12:21 »
Bartul_9

Na otvorenijim prostorima je malo i teže pobjeći jer ima jaku detonaciju :P

djokaba

A desi se i to da ne ubije nikoga :)

Moji heroji su:  Roadhog,  Reinhardt, Reaper ,Tracer, Widowmaker,  Junkrat i kad igram healera onda je Lucio

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9