HCL.HR

PES 2008

  • 390 Odgovora
  • 85314 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #105 : 24. Listopad, 2007., 18:24 »
PS 2 verzija je onako, bolja od PES 6, iako i ova pati od nekih bolesti koje prate PES serijal od početka. I da, izgleda da je Konami u sve verzije uvalio caps lock, znate o čemu pričam.  :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008
« Odgovori #106 : 24. Listopad, 2007., 18:29 »
A onda će meni benko, jel  :wildboy: :hug
evo, saznala sam.. radi se o private trackerima.. razlika između njih i public trackera je da public trackeri daju maximum oko 21-31kbps i to je onak, skoro ništa od ful konekcije.. private trackeri daju ti punu brzinu tvoje konekcije i vrlo su brzi jer da bi mogao biti na njima moraš imat dobar ratio aploadinga i daunloadinga (nemoš bit dial-up, recimo).. da bi dobio private trackera, moraš imat pass (koji ne znam kak dobiš) i većinom takvi trackeri na sebi imaju onak npr. 1000 seedera i 25 leechera, dok public trackeri imaju obrnuto što objašnjava male brzine.. eto ti ga na i btw, demonoid je takav sajt, samo moraš nać pravi torrent

al da ne idem previše offtopic, želim reć da nabavljam uskoro igru, i nadam se da je puno bolja od dema :D
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2007., 18:32 Benko »

Re: PES 2008
« Odgovori #107 : 24. Listopad, 2007., 20:39 »
PS 2 verzija je onako, bolja od PES 6, iako i ova pati od nekih bolesti koje prate PES serijal od početka.

kao npr
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #108 : 24. Listopad, 2007., 20:52 »
Pretrčavanje cijelog terena sa jednim igračem i zabivanje gola sa 25 metara. A posebno me jebe činjenica da iako im je ovo 10-ti ili šta ja znan koji već nastavak, opet nisu bili sposobni sve licencirati.
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2007., 20:54 Underground »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: PES 2008
« Odgovori #109 : 24. Listopad, 2007., 21:38 »
sad sam tek skužio da možeš u slobodnjacima odabrat ko bu ti ulazio nutra u 16rac.
jako dobro :jede: Ayala jump 99 :jede:

Re: PES 2008
« Odgovori #110 : 24. Listopad, 2007., 21:43 »
Pretrčavanje cijelog terena sa jednim igračem i zabivanje gola sa 25 metara. A posebno me jebe činjenica da iako im je ovo 10-ti ili šta ja znan koji već nastavak, opet nisu bili sposobni sve licencirati.

da ajmo onak izbacit svu čar nogometa iz igre ono.
i onak, to se stvarno nikad ne događa.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #111 : 24. Listopad, 2007., 21:57 »
Događa se, ali kada svaku utakmicu na tu shemu daješ gol, onda to više nema čari sa nogometom i postaje propust developerskog tima. Ali eto, makar igra nije arkadna ko zadnji nastavak, za mene odma dobro.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: PES 2008
« Odgovori #112 : 24. Listopad, 2007., 21:59 »
teško da se baš događa svaki put  :wildboy:
pogotovo ak igraš protiv normalnog ljudkskog bića.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #113 : 24. Listopad, 2007., 22:02 »
Upravo suprotno, to se baš događa kad igraš protiv ljudskog protivnika. E sada koliko je normalan, o tome se dade diskutirati.  :dancing:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #114 : 24. Listopad, 2007., 22:35 »
a teško da će ti to uspjet protiv dobrog protivnika i sa bilokojim igračem. a sad, jebiga, nije da messi, henry, ronaldinho, c.ronaldo nemaju taj skill i u stvarnom nogometu...

a čist sumnjam da je taj ljudski oponent protiv kojeg ti igraš toliko loš da mu svaki put zabiješ takav gol.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #115 : 24. Listopad, 2007., 22:43 »
Ma jasno da neće, ali to san spomenuo zato što je recimo u PES 6 bilo moguće igrati na taj način svaku utakmicu jel su igrači koje bi kontrolirao komp uvik imali naviku da se povlače prema unutra, otvarajući ti slobodni prolaz, dok te prati jedan igrač. To je jedino ostalo od prije,  ostalo je više manje dobro.

I da, ovaj put, korneri su jebeno napravljeni, pogotovo skokovi igrača.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #116 : 24. Listopad, 2007., 22:58 »
ima kakvih novih trikova i kak se rade?
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: PES 2008
« Odgovori #117 : 24. Listopad, 2007., 23:01 »
Pokrenuo napokon.
Odigrao prvu tekmu.

 :ementaler:
Rooney dva gola, Park jedan...
Asistencije Teveza, Rooneya i Sahe...
Rooney igrač utakmice, dobio 8.5.  :approve
I da, owna igra.
Čim sam promijenio kameru ownalo...
I mislim da su one gej učestale greškice kao i gej golmani ispravljeni...  :ementaler:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #118 : 24. Listopad, 2007., 23:12 »
ima kakvih novih trikova i kak se rade?

Ako ima neki novi, još ga nisan otkrio.  :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: PES 2008
« Odgovori #119 : 24. Listopad, 2007., 23:18 »
wildy izvoli dat link grgi da skine igru \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9