HCL.HR

PES 2008

  • 390 Odgovora
  • 85307 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #45 : 28. Rujan, 2007., 12:20 »
A čitao sam da ljudi i sa slabijim karticama tipa 6600GT sa 256mb igraju na high na 1024x768 bez problema...

:wildboy:

 :ementaler: kul
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #46 : 28. Rujan, 2007., 12:26 »
Al ključna riječ je ovo 256mb, jer 6600GT sa 128 mb isto tako ne može upalit high detalje :(

Ali koliko sam vidio po ovim mamutovim screenovima meni igra na medium izgleda skoro isto ko i njemu na high... Jedina bitnija razlika vidljiva je u publici koja je užasno pixelasta i nikakva na medium...

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #47 : 28. Rujan, 2007., 12:28 »
Mene publika ne interesira :) ako se može to maknuti, biti ću prvi  :dancing:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #48 : 28. Rujan, 2007., 13:23 »
grafika na medium i high uopće po meni nema razlike, i vjerojatno je stvar u demu..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #49 : 28. Rujan, 2007., 13:39 »
meni samo nakurac idu oina velka slova igrača.

to je natardnija stvar koju sam dugo vremena vidio u nekoj igri.

totalno besmisleno i jedva čekam neki patch koji će to ispravit.

ak ga neće bit, majke mi ispravljat ću sva imena ručno.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #50 : 28. Rujan, 2007., 13:47 »
Za sve koje je nerviralo što demo traje tako kratko ( 5 min ) izašao time patch!

Download ovdje:
http://dl.yocksky.com/PES/PES2008_Time_Patch.rar


*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #51 : 28. Rujan, 2007., 15:07 »
e, super, baš sam sad razmišljao kad će to izać jer mi je trebalo.. btw, sad sam tek vidio da je licencirana crvena zvezda :clap:

[edit]
http://www.youtube.com/watch?v=FPZ_d1Kzb-o

R :ave: O :ave: F :ave: L
« Zadnja izmjena: 28. Rujan, 2007., 19:03 Benko »

Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #52 : 28. Rujan, 2007., 22:53 »
ovak ko prvo gol nije priznat ziher, ko drugo golmani u pesu imaju automatsku naredbu da čim lopta malo previše pređe gol crtu golman je odmah ispušta iz ruku, pa di završila završila. ergo, lažeš. :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #53 : 28. Rujan, 2007., 23:10 »
Vidim vi samo pohvale vrlite... na žalost moram nabaciti "nekoliko" minusa

1. Težina lopte i drvenost igrača
Lopta kao da je od nekog težeg materijala i kao da je nauljena, kliže se po terenu kao po maslacu a kao da igramo nogas na jupiteru, nekako je malo jača gravitacija... a igrači su drveni, od njih se lopta odbija kao od drveta

2. Kursor
Nema više kursora koji se pokaže kad ti je igrač off-screen... sad nema ničega (što i donekle pojačava realnost)

3. Slobodnjaci
Komp predobro zabija slobodnjake. Predobro. U PES6 je to bilo najbolje napravljeno... iako trebam vidjet malo bolje igru da bi to procijenio

4. Više nema dodavačke igre
Dodavanja su preloše izvedena, utrčavanja igrača još gore...

5. Naglasak na one-player igri
Evo ovako, primjetio sam da ako igraš sa cijelom momčadi da je najbolji rezultat kaj možeš izvući 0:0 (može se i bolje nonije efektivna igra), no dok ciljaš jednog igrača sa driblerskim sposobnostima onda pobjeđuješ sigurno... to mi se jako NE sviđa

6. "Savršeni" igrači
Igrači kao da imaju savršeno ravnu kralježnicu... izgledaju ko lutkice dok trče po terenu, kao da im se samo noge miču...

7. Sudac
Pušta pušta do zadnjeg trena, čak i ako je prošlo desetak sekundi... neuvjerljivo

8. Golmani
Papkasti, loše se postavljaju, nemaju uhvat niti normalan skok...

... ima toga još... nažalost

Ima i dobrih stvari... recimo dodatne finte, ima odmah izvođenja faulova a ne R1+L1 pa ti ode black screen i onda imas 3 sekunde da se odlučiš gdje ćeš dodat...
malo bolje je napravljen AI, zna interceptat loptu bolje, igra mu je poboljšana...


Uglavnom možda i promijenim mišljenje kada vidim cijelu igru... nadam se...

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #54 : 29. Rujan, 2007., 00:16 »
ovak ko prvo gol nije priznat ziher, ko drugo golmani u pesu imaju automatsku naredbu da čim lopta malo previše pređe gol crtu golman je odmah ispušta iz ruku, pa di završila završila. ergo, lažeš. :(
samo pogledaj ponašanje igrača ostalih nakon što je lopta prešla crtu.. shvatit ćeš da je uslijedio goal celebration. ergo, ne lažem :ementaler:

*

Morpheus

  • *
  • 8
  • www.lan-wars.com
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #55 : 01. Listopad, 2007., 13:54 »
Uzmite u obzir da je ovo tek demo, a osnovna svrha puštanja dema je da igrači u praksi ukažu na nedostatke igre koje bi se trebale ispraviti kad izađe kompletan naslov! Ja sam prilično zadovoljan,i imam osjećaj da će FUL verzija ispunit "moja" očekivanja. Igra na prvi pogled i nedjeluje bog zna šta,ali kad zaigrate vidi se pravi napredak!

Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #56 : 01. Listopad, 2007., 21:14 »
Igra na prvi pogled i nedjeluje bog zna šta,ali kad zaigrate vidi se pravi napredak!

upravo to je i slučaj sa prošlim nastavkom. Svi su na početku srali kak je isti ko prijašnji i nema nekih novosti al kurac. probaj ti nakonj 10ak tekmi opet igrat prijašnji.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #57 : 01. Listopad, 2007., 21:34 »
to je istina. ja sam kenjao kak je kretanje sjebano, kak igrači čudno trče a sad mi je prejebeno.
uz dinamo i jebenu hrvatsku repku, bit će još bolje.

neće bit prše, jedini minus :(

Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #58 : 01. Listopad, 2007., 21:35 »
vjerojatno će bit u legendama za otključat  :faca:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: PES 2008 PC demo
« Odgovori #59 : 01. Listopad, 2007., 22:30 »
bolje im je, ako kane izbjeć tužbu Republike Hrvatske :faca:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9