HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 50864 Hitova
Odg: PES 2013
« Odgovori #105 : 24. Rujan, 2012., 13:58 »
Losih sam utisaka.....  :tired:

I ove godine.... nista novo, stara prica, stare bolesti.... sa par sitnih promjena i nekoliko novih oboljenja...

Jedino sto me zbunjuje je ovogodisnji hajp oko PES 2013, sudeci po previsokim ocjenama raznoraznih recenzenata... kao da se ne znam kakva promjena desila u odnosu na 2012. Ista grafika, isti problemi sa licencama, iste animacije, iste kamere, isti komentator, isti repley snimci, iste mreze, isti stadioni....iste akcije, ista fizika, isti golovi, isti sutevi, isti pasevi...  izuzev ovog manuelnog, trapavog.. Tu i tamo se osjeti neka razlika u gameplayu, sto da je fluidnije kretanje igraca, sto da se igraci drugarcije postavljaju, krecu.... ali sve u svemu..... opet su nas opljackali.... Jedna te ista podloga, jedna te ista sema... Sjednu japanci uru vremna promjene par stvari u kodu.. nalijepe PES2013 i salji na trziste! .... zavrsili za ovu godinu. Sramota!

Eto , kruze price da se sledece godine konacno prelazi na novi engine.. i da ce igra stvarno dozivjeti preporod...Nadam se da ce se to i dogoditi.. jer ovako vise ne moze i nema gdje... Sve barijere pristojnosti i dobrog ukusa su probijene, vec odavno..  Iscijedili su ovaj sablon igre do zadnje kapi znoja...

Mozda FIFI ove godine posvetim nesto vise paznje, mada me i kod nje u kontinuitetu odbijaju jedne te iste stvari.. koje se ne mijenjaju godinama. Izgleda da ovakva masinerija odgovara svima. Narocito ovim gaming serijalima sto izaleze svake godine. Mislim da je stvarno vrijeme vise da se nesto mijenja..... ili da se neki novi nogomet pojavi na trziste. Sit sam i  umoran, hocu nesto novo!

Ocjena : 6/10






*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PES 2013
« Odgovori #106 : 25. Rujan, 2012., 13:24 »
Buraz ga je skinuo, mislim da nisam u životu brže ugasio neku igru  :fpalm:
AI im je i dalje maestralan. U napadu u većini slučajeva svi čekaju iza lopte, obrana je valjda lošija i od FIFA-ine. Do 30. minute sam gubio 3:1. Prvi gol sam dobio fer i korektno, ostala 3 su bili jedan moj ubačaj i 2 ubačaja protivnika, nakon čega slijede 3 fenomenalna gola glavom - autogola. Ja 2 komada i komp jedan. Identične situacije - pred golom vratar i po jedan napadač i branič - ubačaj na drugu vratnicu, obojica skaču i branič u sva tri slučaja zakucava loptu u pod i ova ulazi u gol pored prve stative  :fpalm:
Fifu nisam puno igrao demo, najviše sam palio i gasio utakmice da mogu igrati one skill challenge, ili kako se već zovu  :mrgreen: I oni imaju svoje boljke, obrana je i dalje retardirana, ali uz neke exploitove može funkcionirati da bude igrivo, kao i do sada.

Odg: PES 2013
« Odgovori #107 : 25. Rujan, 2012., 13:28 »
Moj frend nemoze naci lige odnosno game mode gdje se bira hoces igrati englesku ili drugu ligu. Jesu to izbacili ili?

Odg: PES 2013
« Odgovori #108 : 25. Rujan, 2012., 13:34 »
Moj frend nemoze naci lige odnosno game mode gdje se bira hoces igrati englesku ili drugu ligu. Jesu to izbacili ili?
Izbacili su  :fpalm:

Odg: PES 2013
« Odgovori #109 : 25. Rujan, 2012., 14:12 »
Losih sam utisaka.....  :tired:

I ove godine.... nista novo, stara prica, stare bolesti.... sa par sitnih promjena i nekoliko novih oboljenja...

Jedino sto me zbunjuje je ovogodisnji hajp oko PES 2013, sudeci po previsokim ocjenama raznoraznih recenzenata... kao da se ne znam kakva promjena desila u odnosu na 2012. Ista grafika, isti problemi sa licencama, iste animacije, iste kamere, isti komentator, isti repley snimci, iste mreze, isti stadioni....iste akcije, ista fizika, isti golovi, isti sutevi, isti pasevi...  izuzev ovog manuelnog, trapavog.. Tu i tamo se osjeti neka razlika u gameplayu, sto da je fluidnije kretanje igraca, sto da se igraci drugarcije postavljaju, krecu.... ali sve u svemu..... opet su nas opljackali.... Jedna te ista podloga, jedna te ista sema... Sjednu japanci uru vremna promjene par stvari u kodu.. nalijepe PES2013 i salji na trziste! .... zavrsili za ovu godinu. Sramota!

Eto , kruze price da se sledece godine konacno prelazi na novi engine.. i da ce igra stvarno dozivjeti preporod...Nadam se da ce se to i dogoditi.. jer ovako vise ne moze i nema gdje... Sve barijere pristojnosti i dobrog ukusa su probijene, vec odavno..  Iscijedili su ovaj sablon igre do zadnje kapi znoja...

Mozda FIFI ove godine posvetim nesto vise paznje, mada me i kod nje u kontinuitetu odbijaju jedne te iste stvari.. koje se ne mijenjaju godinama. Izgleda da ovakva masinerija odgovara svima. Narocito ovim gaming serijalima sto izaleze svake godine. Mislim da je stvarno vrijeme vise da se nesto mijenja..... ili da se neki novi nogomet pojavi na trziste. Sit sam i  umoran, hocu nesto novo!

Ocjena : 6/10







Jel to moje oci dobro vide?  :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #110 : 25. Rujan, 2012., 22:08 »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #111 : 26. Rujan, 2012., 13:10 »
Jesi ti neki epični troll? xD
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #112 : 27. Rujan, 2012., 10:14 »
Ako neko želi pročitati objektivno mišljenje o igri:
http://www.goodgame.hr/review/pro-evolution-soccer-2013/#comment-2990

Odg: PES 2013
« Odgovori #113 : 27. Rujan, 2012., 10:25 »
komentari:

MARKAN

PS2MASTER


 :hihi: :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: PES 2013
« Odgovori #114 : 27. Rujan, 2012., 10:56 »
Gameplay 9/10  :ave:
Realnost 8/10   :hihi:

Prijatelju znaš li što su kopačke? ;)

Odg: PES 2013
« Odgovori #115 : 05. Listopad, 2012., 12:32 »
moze li se na pc-u ikako stavit da mi je gamepad prvi a tipkovnica druga. da mogu sa gamepadom igrati ligu a da nemoram uvijek u opcijama to sve namjestat..

Odg: PES 2013
« Odgovori #116 : 10. Listopad, 2012., 21:54 »
Pasovi nocna mora...kad god treba u prolaz nadje se branic da presjece i branjenje(sto zutih u dvadeset danja igranja,kao da igram protiv Messi-ja).
GOLMAN mora biti jos bolji.Koliko ce njima trebati da shvate kako golman NE VA LJA !
Nije losa,ali moze jos mnooogo bolje.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #117 : 13. Listopad, 2012., 14:16 »
(sto zutih u dvadeset danja igranja,kao da igram protiv Messi-ja).

Odigraj trening lol. Nauči defanzivne poteze. Ako igraš na tipkovnici, protivničkom igraču možeš oduzeti loptu kombinacijom A tipke + X bez da napraviš čvršći faul.
Al da, suci su očajni.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PES 2013
« Odgovori #118 : 14. Listopad, 2012., 00:39 »
Gameplay 9/10  :ave:
Realnost 8/10   :hihi:

Prijatelju znaš li što su kopačke? ;)


Jesi siguran? Ozbiljno, jesi probao Fifu? Igrao sam PES od ISS 2 do PES 6-ice (Fifu na preskokce od 98 do 2002) i stvarno mi je bila najbolja nogometna simulacija. Ne želim sad zvučati kao da vučem na drugu stranu, ali zadnjih par godina PES stagnira, imaju neke pomake koji kolko su dobri, tolko mogu biti i retardirani da je to katastrofa. Od Fifa 2008 ne igram PES makar ga svake godine probam i stvarno mu dam šansu. Opet, ne želim zvučati kao da naginjem i jednoj strani, ali ovo šta si napisao od ocjena su gluposti. Realnost? Kruto, varira kod reagiranja na komande, i ono što mene osobno najviše smeta - retardirano reagiranje braniča kod centaršuteva. Več sam pisao - prvu utakmicu šta sam probao, rezultat 3:1 od toga 3 autogola jer je branič kod centaršuta ubacio loptu u svoj gol. I inače kod centaršuteva i kornera braniči imaju tendenciju biti neposlušni i izbacivati loptu u korner, ali ovo je katastrofa. Neću reći da je loša igra, svakome onako kako mu paše. Ali za kupnju igre treba izdvojiti par-sto kuna. Skinite demo ili piratsku verziju, probajte šta vam je bolje i onda kupite, nisu to više male cijene.
Ja zadnjih par godina kupujem Fifu, pa opet svaki put skinem piratsku verziju čisto da vidim šta mi se više sviđa - jer to su ipak moji novci, i nema smisla prokockati ih na nešta što nije dovoljno dobro da opravda tu cijenu.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #119 : 27. Listopad, 2012., 15:43 »
Završio prvu sezonu Master Lige s Man. Cityem. Na polovici sezone bio 18. u ligi, završio prvi u ligi, kupu i Ligi Prvaka. Igram na Superstar težini. Smeta me što nakon nekog vremena lako se mogu predvidjeti protivnikovi potezi, pa bude dosta lagano (da, čak i na Superstar težini). Preporuka onima koji još igraju je da skinu PESEdit patch koji dodaje nekoliko novih liga, klubovi imaju svoja prava imena i dresove, a čak je i dodano par pjesama u soundtrack (Two Door Cinema Club <333). Sad krenuo u Master Ligu s B.Dortmundom i imam osjećaj da ću dugo igrati s njima jer jako lijepo igraju momci. PES>FIFA REALNO
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9