HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 51058 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PES 2013
« Odgovori #15 : 20. Travanj, 2012., 14:55 »
Da, promjenom logoa će se odmah i gameplay promjeniti.

Odg: PES 2013
« Odgovori #16 : 20. Travanj, 2012., 15:55 »
tresla se brda, rodio se mis...

bravo za ovog iznad. stvar je u tome sto su konami-evci toliko lijeni da me nesto zaboli kada pokrenem pes. prvo, promjenom logo-a nece gameplay biti bolji jer je to tesko ispraviti. drugo, ako ce promijeniti logo, barem ce se vidjeti da su radili na necem. pes je katastrofa! ovo govorim kao dugogodisnji fan pes-a (igrao sam ga od kad znam za ps1). stvar je u tome sto smo u 2012. godini, a animacije igraca kakva su sad u pes-u su na razini nintenda iz 90.-ih.

sjecam se da sam citao prijedloge igraca za sljedeci pes (2012.) i među njima su bila da se kraj aut linije vidi trener kako sugerira igracima i nervozno skace, ili sta vec. zatim, da se akcija ne prekida odlaskom lopte u aut vec da igrac odmah uzme loptu i baci je u igru. sad, sto je KOMANI (namjerno sam krivo napisao) napravio. umjesto nelosih prijedloga igraca, odlucio je unijeti svoje musice pa je tako umjesto trenera uz aut liniju ubacio "filmic" trenera u donjem desnom kutu u prozorcicu kako vice dok se mijenja taktika. da su barem uzeli snimku pravog trenera ili sta vec... sta se tice throw in-a. napravili su tako da se akcija svejedno prekida, igraci su vec zauzeli svoje pozicije i onda igrac prvo trci po loptu koja stoji na 2 metra od aut linije i onda je baca. gdje je tu razum!? nedaj boze da slucajno oces baciti daleko. onda igrac stane, uzme 2, 3 koraka zaleta i baci loptu. a dok to radi, animacije je toliko spora da stignes sa igracom 2 puta otrcati od igraca koji baca aut do tog najdaljeg igraca. blesavo. a kad jos se aut desi blizu sesnaesterca, pa kad racunalo 2 svoja postavi blizu, a CETIRI moja 5 metara dalje od njih i to da pokrivaju sami sebe, e tu se desi ALT+F4!

niti ne moram spominjati animacije i kako tek izgleda kad igrac trci s loptom (kao da mu je priljepljena za nogu i kao da ide naprijed-nazad)

igram fifu, koju prije nisam mogao smislit. cak mi je i prva igra koju sam kupio u zivotu bila FIFA 11 (također i FIFA 12). i nije mi zao. jer barem mogu odigrati kvalitetan nogomet.

koliko puta me znala primiti zelja nakon pogledane utakmice lige prvaka da bacim jednu tekmu (za vrijeme pes 2010), a cesto sam izlazi polovicom prvog poluvremena iz igre jer ono sto sam vidio na tv-u i "ono" sto se desavalo na monitoru nije imalo veze s vezom.

ukoliko pes ne sredi te hebene animacije kako Bog zapovijeda, nece me vidjeti ni ove godine, a hvala Bogu, niti cu ja igrati taj poluproizvod...
« Zadnja izmjena: 24. Travanj, 2012., 12:55 Zagorhac »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #17 : 20. Travanj, 2012., 18:16 »
Ja neznam kaj je vama. Pa naravno da nema logo veze s ničim, ali tu se također vidi lijenost, apsolutna lijenost Konamija.  :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PES 2013
« Odgovori #18 : 20. Travanj, 2012., 18:29 »
Realno, u jednom globalnom kontekstu, šačica ljudi je zapravo zainteresirana za "kvalitetu" novog PES-a kao mi ovdje, odnosno kao ljudi na specijaliziranim gaming forumima koji o takvim stvarima uopće raspravljaju. Istina - Konami prodaje PES nama s ovakih foruma, ali prvenstveno ga želi prodati ekipi koja uopće ne ide na ovake forume, niti ih zanima išta drugo osim tog logotipa i nove brojke. Njih ima najviše.

Promjeni logotip u ovom trenutku - i imaš vjerojatno masivni problem. Igra odjednom nije instantno prepoznatljiva na polici. A realne potrebe da se ulaže u kontriranje tom problemu nekakvim dodatnim marketingom, realno nema. Drugim riječima, bolje da je logo isti - imaju više novca da naprave bolju igru.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: PES 2013
« Odgovori #19 : 20. Travanj, 2012., 18:30 »
Stvar je u tome da su nakon dva neuspijela nastavka trebali stvari drastično mjenjat, a oni ništa ne mjenjaju.  :hiha2:

Niti će išta mjenjat jer je to PES i masa ljudi će ga igrat samo zato jer se tak zove i tvrdit da nije smeće arkadno zastarjelo. Bilo je simpatično prijašnjih godina ak se nastavi trend ispodprosječnosti postat će jadno.

Odg: PES 2013
« Odgovori #20 : 20. Travanj, 2012., 18:42 »
Ja neznam kaj je vama. Pa naravno da nema logo veze s ničim, ali tu se također vidi lijenost, apsolutna lijenost Konamija.  :wildboy:

Kao što su Coca Cola i McDonalds lijeni što ne mijenjaju logo. =)

Naravno, ne impliciram da su Coca Cola, McDonalds i PES približno jednako veliki brendovi, al ista ideja.

Odg: PES 2013
« Odgovori #21 : 20. Travanj, 2012., 19:57 »
samo sto je pes vec par puta promijenio logo...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: PES 2013
« Odgovori #22 : 24. Travanj, 2012., 11:44 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: PES 2013
« Odgovori #23 : 24. Travanj, 2012., 12:08 »
bas mi se nesto mota po glavi. KONAMI-evci govore kako su zadrzali svoj "pes" stil. daleko je to od pes-a 6. mislim da oni to mogu reci samo zato sto postoje 2 "simulacije": PES i FIFA, i zato sto se toliko razlikuju, oni govore o PES stilu. sto bi bilo kada bi se pojavila jos jedna igra takvoga tipa. sto mislite, gdje bi se PES tada nalazio?

PES OF SHIT :)

Odg: PES 2013
« Odgovori #24 : 24. Travanj, 2012., 12:30 »
Kako rendom kako RENDOM  :ave: :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: PES 2013
« Odgovori #25 : 25. Travanj, 2012., 15:15 »
Najlošiji trailer koji sam ja ikad vidio, a bome sam ih se puno nagledo...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #26 : 25. Travanj, 2012., 16:45 »
Koje mrtvo govno od trejlera.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: PES 2013
« Odgovori #27 : 25. Travanj, 2012., 18:25 »
Predobra stvar.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #28 : 25. Travanj, 2012., 18:27 »
rula malo jebiga.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #29 : 26. Travanj, 2012., 07:47 »
Ne rula

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9