HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 50880 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #45 : 24. Srpanj, 2012., 14:16 »
http://bit.ly/NsU2Ux

Evo jos materijala za hejtanje  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2013
« Odgovori #46 : 24. Srpanj, 2012., 14:35 »
nezz zašto taj PES meni izgleda tako neozbiljno i... amaterski šta ja znam.

+ Konami izdrkava novitete koje fifa ima već godinama. Očekkivao sam više  :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #47 : 24. Srpanj, 2012., 14:47 »
Koje novitete?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #48 : 24. Srpanj, 2012., 14:55 »
Muzika  je konstantno loša, glupi japanci ono  :wildboy:

PLASTIČNOST KRETANJA  :wildboy:

AI SU TE PEGO PLES  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2013
« Odgovori #49 : 24. Srpanj, 2012., 15:04 »
a nezz ove godine sav Konami je u tom IGRAĆI OSOBNOST++ điru, što je Fifa izlizala pred godinu-dve, i ovi PRECIZNI DRIBLINGI i muving igrača terenom ili trick shotovi, koda se ne mogu pomirit da Fifa boguje PESu u driblingu na toliko razina da je to nemoguće opisat.  :wildboy:

A i ovo što zvone kaže, kretanja su jebeno plastična, svaki nastavak pesa mi izgleda prezentacijski sve slabije. Od faca igrača koje su izrezane iz panini albuma i pejstane u igru do jednostavne umjetnosti, ne živosti i manjka animacija. Teško je točno uprit prstom u to što mi ne valja vizualno, al valjda je to da je Fifa jednostavno življa i vjerodostojnija.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #50 : 24. Srpanj, 2012., 15:09 »
Nez sve ok, al kojimti kurac komentiras imusporedujes s fifom kad si sam reko da nikad nisimigro pes?

Nez plasticnost u svim igricama ikad je takvo i da u fifi isto.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2013
« Odgovori #51 : 24. Srpanj, 2012., 15:13 »
a nisam igrao u smislu da sam nabavio igru i utukao 150 sati u karijeru i razne modove. Igram kad se ekipa skupi jer svi moji kežual gejming frendaći igraju pes, fifa se nikad ne igra naravno kako to već biva. Tako da sam igrao dovoljno da mogu povući neke osnovne usporedbe na terenu.

pes mi jednostavno izgleda plastičnije i to iz aviona, očekivao sam da će to popravit.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #52 : 24. Srpanj, 2012., 15:16 »
Znaci ti vidis razlike u plasticnosti ovog trejlera i novog fifa trejlera? Svaka cast jer meni su isti kurac.
Al necu nis komentirat dok ne dodju pravi gp videi a ne ova govna.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2013
« Odgovori #53 : 24. Srpanj, 2012., 15:21 »
fifa meni i u traileru izgleda nešto manje plastično  :wildboy:
al da, prave razlike se tek na gp vide tako da ćemo pričekat.

Odg: PES 2013
« Odgovori #54 : 25. Srpanj, 2012., 12:39 »
Evo na Xbox LIVE-u izašao PES 13 Demo. Samo što kad kliknem na njega pojavi se error za market,  tako da i nemam velike koristi što je izašao.

Inace ovaj zadnji video koji su izbacili je nešto najbolje što se moglo napraviti, i rulat će sveeeee! Čak i one retardirane igrače iz FIFE koji izgledaju slično kao prerađeni igrači u FIFA Street 3, bijedno i jadno. Žalosno je da FIFA ne radi ništa na grafici, oblik igrača i cijela ta atmosfera mi je žalosna.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #55 : 25. Srpanj, 2012., 12:43 »
 :hiha:

Jel neko igra demo mozda? Nemam prevelika ocekivanja 2-3 mjeseca prije izlaska al opet..
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2013
« Odgovori #56 : 25. Srpanj, 2012., 13:11 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2013
« Odgovori #57 : 25. Srpanj, 2012., 14:11 »
neznam. hejtam ovaj robotski nogomet. ponajviše u obrambenom dijelu koji je nakon tactical defendinga iz zadnje fife ubij bože dosadan. nema nikakve kontrole nad tim šta radiš u obrani - samo držiš tipku i ovisno o poziciji igrača u odnosu na suparnika to je valjda jedini kriterij po kojem ćeš mu uzeti loptu ili otići u prazno.

ali sviđa mi se jedna stvar ipak - ovaj full control iliti one strelice. stvar funkcionira slično kao i isključeni assisti u fifi, ali uz razliku što to možeš raditi po volji - dok držiš L2. i strelica za smjer je korisna jer  pomaže da ne napraviš budalu od sebe nepreciznim dodavanjem / pucanjem. uglavnom, dušu dalo za duga dodavanja koja su inače neizvediva s asistencijom, isto tako i za dodavanja u prostor koja su teško ostvariva uz assist kod davanja u for.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #58 : 25. Srpanj, 2012., 14:35 »
Ne berem ovo za defending. Mislim nisam igro al ne vjerujem da je drukcije od prije. Nez, kaj bi trebali stavit. Pratis lika i kad mislis da je tajming dobar pritisnes x.

Zasto komplicirat? Zasto bi mehanika trebala bit nepotrebno komplicirana? Imas tipku za uzimanje lopte, uklizavanje, jockey i da drugi igrac uzima loptu. Sta ti jos treba ne berem. Sve je u tome kako se ti kreces i kako tajmiras. Msilim mos drzat gumb stalno i bice dosadno al onda ces pola fulat.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #59 : 25. Srpanj, 2012., 19:58 »
Budem skinia kad nabavim ps3 nazad : <
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9