HCL.HR

PES 2015

  • 110 Odgovora
  • 28126 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2015
« Odgovori #60 : 17. Rujan, 2014., 10:31 »
Demo bi danas trebao stići pa ćemo vidjeti...

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PES 2015
« Odgovori #61 : 17. Rujan, 2014., 14:18 »
Demo bi danas trebao stići pa ćemo vidjeti...
nopenopenope

Citat:
NEW DATES ANNOUNCED FOR PES 2015 DEMO
Konami Digital Entertainment B.V. has announced new release dates for the PES 2015 playable demo.

The demo is available now in Asia (excluding Japan) for PlayStation®4 and PlayStation®3, while the Xbox One version will be made available on September 18th.

The demo will also be made available in Japan for PlayStation®4, PlayStation®3 and Xbox One on September 18th, and in the US for PlayStation®4, Xbox One, PlayStation®3 and Xbox 360 on September 23rd. Demo dates for Europe will be announced shortly.

Reaction to the new game has been phenomenally positive, with PES 2015 scooping the coveted ‘Best Sports Game’ at gamescom - Europe’s largest consumer event. The new game’s many advances and intuitive gameplay have been hailed as the new benchmark in football games by key media sources across the globe.

KONAMI goes into the new season with PES 2015 centred on the mantra of ‘the pitch is ours’. This focus sees the game faithfully recreating the heart-in-mouth tension of top-flight football through all-new control elements, including the most authentic close control system ever, new shooting and goal keeper routines, plus enhanced PES ID systems to recreate the playing styles of both individual players and their teams.PES 2015 sees a true return to core PES values of total control, super responsive controls and renowned gameplay, where the user has unrestricted control over how they play. KONAMI has completely reworked a raft of key elements to ensure every pass, shot or off-the-ball run is finely balanced to give maximum player satisfaction within PES 2015’s on-field action.

The playable demo features a maximum 10-minute daytime Exhibition match within the game’s KONAMI stadium. It also features key European club sides, allowing users to play as Real Madrid, Atletico Madrid, FC Barcelona, Athletic Bilbao, Bayern Munich, Juventus and Napoli. Each team has been perfectly recreated using the game’s stunning PES ID system, ensuring that the teams are set up to play like they do in real life, while players are instantly recognisable by the way they move and play.

PES 2015 will be released globally for PlayStation®4, Xbox One, PlayStation®3, Xbox 360 and Windows PC on November 13th, so the demo is the perfect opportunity for a pre-season session with the new control and content elements.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2015
« Odgovori #62 : 17. Rujan, 2014., 14:47 »
Gadovi. Jer Azijske zemlje su im prioritetno tržište, oaze nogometa ili što?
Na kraju još neće ni bit demo verzije za PC.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PES 2015
« Odgovori #63 : 17. Rujan, 2014., 15:04 »
ja sam napravio azijski http://i.imgur.com/rwuYOiL.jpg

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2015
« Odgovori #64 : 17. Rujan, 2014., 16:37 »
Gadovi. Jer Azijske zemlje su im prioritetno tržište, oaze nogometa ili što?
Na kraju još neće ni bit demo verzije za PC.
Ma bagra, neće za PC demo izbacivat gotovo do pred izlazak full verzije jer neće da im moderi kopaju po igri, a ne žale se kad im ti isti moderi rješavaju njihove probleme sa licencama (i ostalim sitnicama koje život znače) :chair:. Zbog ovakvog lošeg odnosa prema potrošačima i gube od Fife.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: PES 2015
« Odgovori #65 : 17. Rujan, 2014., 18:22 »
Na koji nacin modderi rjesavaju "probleme sa licencama" ? Tako sto naprave mod u kojemu su igraci licencirani? Jel modderi iz svojeg dzepa kupe licencu za svakog igraca pa im je dozvoljeno njih koristiti?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #66 : 17. Rujan, 2014., 18:47 »
:ave:

Jesi ti srs?
Pa editiraju bazu igrača, nema tu licence nikakve naknadne.
Rade dresove, lica/igrače, prave nazive klubova, stadione i to je to. Doslovce svatko to može.
Ja sam svojevremeno radio dresove koje bi poslije ubacivao u igru jel.


*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: PES 2015
« Odgovori #67 : 19. Rujan, 2014., 20:23 »
registrirao se i ja na azijski, da je bar igra bila vrijedna toga, govorim o PS3 verziji

Odg: PES 2015
« Odgovori #68 : 19. Rujan, 2014., 21:58 »
argumentiraj malo kvragu :tired:

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: PES 2015
« Odgovori #69 : 19. Rujan, 2014., 22:15 »
nakon 3 utakmice
prvo ono dobro
+ odlična grafika, puno bolja od last-gen Fife 15
+ momčadi su odlično prenesene, mislim na stil igre, npr. igrate protiv Barce i kada vam uzmu loptu ne nadajte joj se tako skoro
+ lijep izbornik, ono malo što je prisutno u demu
+ nema trzanja u PS3 verziji kao u PES 2014

loše
- golmani - ovo im najviše zamjeram, dodali su nove animacije ali kao da ih nisu dobro ugradili s ostatkom igre, dva puta sam dobio gol po sredini da je golman sam odbio u mrežu
- odziv - i dalje je sr***e, ne kao u PES 2014 vidi se napredak, ali se vidi i zaostanak naspram konkurencije
- one točkice - glupost najveća im je bila uvođenje toga
- kontakti - kontakti između igrača su bili bolji u PES 2014 demo verziji, u full igri su ih već malo zeznuli, ali zaostaju za konkurencijom(također o PS3 verziji govorim)
- promijenjen izbornik s izmjenama i taktikom - jedino što je valjalo u predhodniku

Nije to toliko loše koliko sam ja prikazao kada sam napisao da žalim što sam skidao, ali poznavajući KONAMI slijedi nam lošija verzija ovoga, barem sam ja tako navikao i za PES 2013 i PES 2014 su mi demo izdanja bila bolja od cijele igre

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #70 : 10. Listopad, 2014., 06:21 »
Evo zahtjeva za PC....

Malo sam iznenađen, jer sam mislio da će trebati veći sistemski zahtjevi, jer su prošle godine s FOX enginom imali frku prilikom replaya i nekih drugih stvari...


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #71 : 22. Listopad, 2014., 09:21 »
Upravo napravio pre-order za PC... Jedva čekam on line zaigrat, samo da ove godine bude manje varanja i to je to :D

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #72 : 10. Studeni, 2014., 12:30 »

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #73 : 10. Studeni, 2014., 16:29 »
Eurogamer - 9/10

Inače, Eurogamer je prilično dobar ke se tiče recenzija nogometnih igara, pa stoga njih gledam dosta ozbiljno.

Gamesradar - 4.5/5 stars

The Pitch Is Ours!!!!

*

Kotuken

  • n00b
  • 4
Odg: PES 2015
« Odgovori #74 : 10. Studeni, 2014., 16:52 »
Odlicne ocjene je dobio,danas prvi DataPack izasao,novi transferi,face,kopacke itd.Jedva cekam da probam!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9