HCL.HR

PES 2015

  • 110 Odgovora
  • 28122 Hitova
PES 2015
« : 23. Travanj, 2014., 15:14 »
S obzirom da sam igrač PES-a tj. konamijevih nogometnih simulacija još od brončane 1998 i do dana današnjeg, unatoč svim pričama kako je Fifa prestigla PES ne mogu se nikako prebacit na igranje Fife....i jedino šta mi je ostaje je nada da će se PES vratit na stare staze slave jer ovaj pes 2014 je vjerojatno najgora nogometna igra ikad.

Nadam se da će mi neko pojasnit neke stvari koje nikako nemogu shvatit u tog Konamija. Prije svega počnimo od same igre šta je meni čak najmanji problem, mislim da je igra sasvim solidna uz mozda neke primjedbe na malobrojne i glupe pokrete golmana tj. parade, ne dosuđivanja igranja rukom i slično.

Najgore od svega su mi stadioni, nepojmljivo mi je igrat Premier ligu na nekim stadionima tipa olimpico, pa zna se ugođaj engleske lige, navijači odma uz teren stadioni nabijeni itd jel to stvarno teško napravit nije mi jasno?? makar da su stavili u editor mogućnosti izrade takve vrste stadiona pa da ja sam napravim igru kad već oni nemogu.

Druga stvar su mreže tj branke.... prvo bi morali stavit više boja mreža a ne da je sve bijelo, drugo i po meni puno bitnije, pa svi mi koji pratimo nogomet detaljno vidimo kako izgledaju branke na južnoameričkim stadionima, kako na afričkim, kako u europi i slično, zar je problem napravit da mriža ide ukoso, ili da je udubljena, ili ono odma uz crtu gola, ne kužim !! Ti Japanci mi se čine totalni idioti za neka poglavlja nogometa, ko da žive na drugoj planeti. Ajmo dalje....

kad već nisu u stanju imat licencu za pola klubova i reprezentacija zašto ne ostave prostora da ja sam dizajniram njemačku ligu, hrvatsku ligu i slično, nego ostave prostora za jednu ligu (tamo di se nalaze oni klubovi Team A, team B, kuzite o cemu govorim) i još ograniče koliko mogu grbova uploadat, zar je problem ostavit 5 kućica praznih za napravit 5 liga...

Stadium editor šta sam već gore spomina, je očajan, ne daju mogućnost da napraviš neki loš stadion jer ako igram HNL sigurno ga neću igrat na Santiago Bernabeu. Komentatori nisu napredovali od ISS 2, živa katastrofa. Navijače da ne spominjem, mislin da nije problem napravit neke koreografije, transparente ubacit neko normalno navijanje, a ne da kao retardirani 90 minuta viču Barca hej hej tntntnt .. (ili opet ako su već sami nesposobni za napravit nek meni ostave mogućnost da sam radim igru).

Dalje....mislim da bi trebalo ubacit više frizura igrača tipa irokeze i slično koje nema.....neznam zašto nema tetovaža.....glupo mi je i to što ja napravim hnl ligu, i nakon 2 sezone mi u Osijeku igra 11 nigerijaca brazilaca i slično, a dinamo mi dovede messija i rooneya i najjači je klub na igrici, zar se to nebi moglo nekako ograničit da bar ostave neku mogućnost izbora da slabi klubovi nemogu dovodit takve igrače...

Mislim da bi najsavršenija igra bila kada bi Fifa ubacila svoj izbornik, opcije, editor i slično, a sama igra bila iz PES-a....možda malo previše gledam detalje al meni je osobno to jako bitno, čak i bitnije od same igre....stadioni, ugođaj, navijači, opcije, tetovaže, lige, licence.....mislin da tu ima velikog velikog mista za napredak šta se pesa tiče....  može li se negdi kontaktirat Konami pa da me bar poslušaju malo sa ovim prijedlozima i kritikama iako znam da ih boli ona stvar šta misli neko iz Hrvatske :D
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2014., 16:05 Ementaler »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #1 : 23. Travanj, 2014., 15:48 »
Baš i nije najidealniji post za otvaranje nove teme o pesu, ali evo neka bude svejedno služben.
Inače kada otvaraš temu, a igra izlazi za više platformi, onda ju i otvoriš u multiplatform podforumu. :thumbs:

Odg: PES 2015
« Odgovori #2 : 23. Travanj, 2014., 15:52 »
Neznam zašto post nije najidealniji ali tek sam danas registiran na forumu tako da ne zamjeri, moram se jos uhodat.....:)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #3 : 23. Travanj, 2014., 15:57 »
Ma dobar je.
Prestao igrat PES 2010-te, kompletno se prebacio na FIFU, te svake godine bar se natjerao odigrat PES-a par utakmica.
Najveći napor ikad valjda. Nula baš po svemu i nemogu probavit ni licence više, ni gameplay koji mi previše automatizirano izgleda, ma u biti ničim nisam zadovoljan.

Odg: PES 2015
« Odgovori #4 : 23. Travanj, 2014., 16:00 »
isto ko i većina nas (samo šta se ja nemogu nikako prebacit na fifu pes mi je ko heroin)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PES 2015
« Odgovori #5 : 23. Travanj, 2014., 16:02 »
Neznam zašto post nije najidealniji ali tek sam danas registiran na forumu tako da ne zamjeri, moram se jos uhodat.....:)

Lupi koji put enter da prebaciš riječi u novi redak, ovako ti je sve nepregledno i nabijeno :thumbs:

Odg: PES 2015
« Odgovori #6 : 23. Travanj, 2014., 16:07 »
mislia sam da samo ja gledam detalje al vidin da vas ima još haha šala mala, napisa sam gore novi sam na forumu još se uhodavam

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PES 2015
« Odgovori #7 : 23. Travanj, 2014., 16:13 »
Sredio sam malo taj uvodni post s par novih redaka. Dobar post inače, dobrodošao na forum :piva:

Inače, evo što Konami misli o tvojim idejama:

https://uk.secure.konami-europe.com/link/portal/30031/30044/Article/22/Can-I-submit-a-new-game-idea

Doduše, to je samo da se ograde od toga da zarađuju na tvojoj ideji ako ih tužiš kasnije :) Ali u principu, ako im pošalješ neke prijedloge za već postojeću igru, mogli bi poslušat. Vjerojatno neće ništa napravit, ali poslušat bi mogli. Sad samo nađi kontakt PES Productionsa u Londonu, taj je tek nedavno otvoren za razvoj PES-a 2015, a bolje ćeš se s njima sporazumjet nego s Japancima :)

Odg: PES 2015
« Odgovori #8 : 23. Travanj, 2014., 16:25 »
hvala na dobrodošlici i na uređenju posta, a što se tiče kontaktiranja ja ću svoje obavit  pa oni kako hoće.... nemam namjeru ih tužit meni je samo do dobre igrice hahaha ;) ovo su banalne stvari šta sam gore nabrojao u vezi Pes-a..... nisu ti japanci za nogomet i gotovo....eto sad im je taj centar u londonu gdje im britanci pomazu oko razvijanja novog PES-a, pa se nadam da bi to moglo bit dosta bolje...... e sad još treba nać njihovu adresu i dat im prijedloge, jer od japanaca nema koristi...:D

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: PES 2015
« Odgovori #9 : 23. Travanj, 2014., 19:37 »
Isto kao i Cole prestao igrat nakon 10-ke, nakon sto sam razbijo monitor i to onaj stari bijeli sa velikom guzicom iza, kako je bolilo.. Nikad se necu vise vratit pesu nikad.. :wildboy: Sta igrice cine od ljudi.. :fpalm:
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2014., 17:20 snowblind »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #10 : 23. Travanj, 2014., 19:55 »
Stvarno si razbio monitor? :hihi:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: PES 2015
« Odgovori #11 : 23. Travanj, 2014., 20:42 »
yep 24 inca il nest, silovo sam kuran u njemu,kasnije plako ko malo dijete. De babo kupi novi monitor! evo ti kurac sine.. :wildboy:

Odg: PES 2015
« Odgovori #12 : 23. Travanj, 2014., 20:47 »
hahaha tv nisam razbija, al zato svaki joystick koji kupim odma ima bliski susret sa zidom sobe.... da zna šta ga čeka u budućnosti.....treba ipak smirit živce da glupasti japanci naprave normalnu igru uštedia bi popriličnu svotu novaca, a bogami i živce :D

Odg: PES 2015
« Odgovori #13 : 24. Travanj, 2014., 23:06 »
yep 24 inca il nest, silovo sam kuran u njemu,kasnije plako ko malo dijete. De babo kupi novi monitor! evo ti kurac sine.. :wildboy:


realno kiflu i zaslužuješ :mrs:
koji bot udara u monitor ?
kaj nemaš stol ?
mazni njega
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #14 : 25. Travanj, 2014., 16:07 »
hahaha tv nisam razbija, al zato svaki joystick koji kupim odma ima bliski susret sa zidom sobe.... da zna šta ga čeka u budućnosti.....treba ipak smirit živce da glupasti japanci naprave normalnu igru uštedia bi popriličnu svotu novaca, a bogami i živce :D

Imam par takvih prijatelja, koji su to prije radili...

Nikada im nisam dao svoj gamepad u ruke... Logitechov rumblepad2 me služi već 5 godina bez mane, kao i svi prijašnji gamepadovi koje sam imao... A izdržati će i dulje...
Ako toliko razbijaš u naletu bijesa, jesi razmišljao o promjeni žanra igara?!? \:D/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9