HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 77184 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #90 : 23. Rujan, 2015., 17:16 »
Pa imaš tu opciju za isključit prije nego kreneš master ligu.

Nego, ajde, sviđa mi se igra i sve to. Al hej, ne možemo pričat o nekakvoj simulaciji ako u igri ne postoji igranje rukom, odnosno kazna za isto. Pa jebemu. 2015. godina.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #91 : 24. Rujan, 2015., 12:21 »
Jel se sjećaš PESa iz sredine 2000ih mislimda je 2006 ili 2005 kada su sudci svirali igranje rukom.
Problem je bio što je algoritam bio toliko loš da je sudac svirao kontakt rukom i kada si uklizivao i netko napuca loptu u tebe :hihi:

Sjećam se kada bi frend i ja igrali i ja pucam po golu, a on ukliže = automatski penal jer mu je obrambeni igrač igrao rukom...

I nakon toga su to maknuli i nikada se više nije pojavilo u PES serijalu.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #92 : 26. Rujan, 2015., 14:13 »
3 puta zaredom sam imao 8 uzastopnih pobjeda! I konačno sam prekinuo crni niz i stigao na 9. uzastopnu pobjedu!


Opet sam se vratio u 3. Diviziju u myClubu! Jel ima koga da igra ovo čudo na Steamu?
I koliko sam čuo Konami sprema idući tjedan patch za golmane :clap:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #93 : 26. Rujan, 2015., 14:46 »
Igram ja, pa javi da nabacimo koju.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #94 : 26. Rujan, 2015., 14:47 »
Može, čujemo se prek steama, ali mogli bi večeras u neko doba.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #95 : 27. Rujan, 2015., 20:58 »
Čini li mi se ili su popravili golmane u myClub?
Sada u zadnje dvije utakmice sam pobijedio samo s 1-0 iako sam imao preko 7 udaraca u okvir, a i moj Perin je počeo braniti!

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: PES 2016
« Odgovori #96 : 28. Rujan, 2015., 10:15 »
Čini li mi se ili su popravili golmane u myClub?
Sada u zadnje dvije utakmice sam pobijedio samo s 1-0 iako sam imao preko 7 udaraca u okvir, a i moj Perin je počeo braniti!
I meni su golmani nijansu bolji nego pre. Sad su onako skoro super izbalansirani.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #97 : 07. Listopad, 2015., 12:07 »
Jel igra još netko ovo čudo onilne? Ja bih igrao tekme s nekim koga znam pa možemo pričati, komentirati i itd.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2016
« Odgovori #98 : 09. Listopad, 2015., 14:41 »
Da i ja malo prokomentarišem PES. Igram na PS4, grafički odlično, offline dio odličan, online trenutno radi stabilno, ali nisam oduševljen samom igrom u tom dijelu.
Minusi: amater sa top igračem radi čuda po terenu, odbranu nemoguće igrati kvalitetno, slabi golmani, veliki broj golova po utakmici, sistem izbora igrača gdje ja jučer na onom SpecialAgentu što su stavili dobijem 4 golmana (Akinfejev, Hart, Oblak i Lopes), što je van svake pameti, kao i ponavljanje otpuštenih igrača + smiješne cifre za otpuštanje. Gotovo svaka odbijena lopta od strane golmana ide opet na nogu napadaču. Igranje na brza dodavanja izgleda kao fliper i možete samo gledati akciju.
Uglavnom, najviše sam i uzeo PS4 i PES zbog online modova, mogu reći da sam poprilično razočaran tim dijelom.
Razmišljam da nabavim i FIFU, u nadi da online dio ima manje nedostataka od PES-a.

Btw, zna li neko kako dobiti ovaj bonus od 10 000 GP za igranje demo verzije, nikako to da skontam ???

Puno stvari se promijenilo odkako sam uzeo Loewa za trenera, jer i inače mi njegova formacija odgovara. Valjda zbog puno igrača u sredini više nema promaje kroz sredinu i nazad, tako da savjet za sve koji imaju ista zivciranja kao i ja.
« Zadnja izmjena: 10. Listopad, 2015., 08:04 Hrv4tin4 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #99 : 10. Listopad, 2015., 08:03 »
Hajde, molim te, koristi opciju uredi. Na forumu nije praksa sam sebi odgovarati na postove, a ti imaš 3 posta za redom.

Meni je igra dosta dobra i za sada sam zadovoljan. Igram myClub i pomalo Become a Legend mod. Mogao bih napraviti i neke reportove ako stignem.

*

rewqa

  • *
  • 74
Odg: PES 2016
« Odgovori #100 : 18. Listopad, 2015., 22:34 »
Ne znam jel bi ovo bila dobra tema za pitati ovakvo pitanje pa me vi ispravite ako nije. :)

PES 2016 sam instalirao i igrao 5 dana bez problema,nema laga,nema fps dropa.
Kao i sa svakim PES-om sve šljaka kako treba.
I onda problem.Ulazim u igricu menu počinje štekati nevjerojatno puno.
Nekako izdržim 2-3 dana.U samoj utakmici sve ide bez problema dok menu konstantno šteka.
Zadnja 2 dana i sama utakmica tj. gameplay počinje preskakati i štekati.
To me zbunilo kad u settingsima sve stoji pod specifications GOOD tj. može bez problema raditi.
Instalirao sam najnovije drivere,u AMD postavkama na laptopu namjestio sam na high preformance.
Pokrećem ga kao administrator i još uvijek ništa.

Pa ako se netko susreo s tim problemom i zna kako ga riješiti,molio bi vas da mi pomognete.
Ili ako imate nekakva rješenja samo napišite pa ću probati.

http://imgur.com/tmHK0fN
COYG

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #101 : 19. Listopad, 2015., 07:56 »
Orginalna igra? Svi updateovi gore?

Probaj još proskenirati računalo s HitmanPRO i još s antivirusnim programom.
Može se dogoditi da ti neki proces u pozadini krade resurse.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #102 : 21. Listopad, 2015., 12:33 »
Polako ću odustati od online myCluba...

Imam stvarno super igrače, ali problemi s Konamiem i cheaterima me doslovno ubijaju.
Imao sam AAA rank i igram tekmu s nekim cheaterom koji mi prekine utakmicu usred rezultata 4:2 i spusti mi se rank na AA.
Idem igrat iduću tekmu i igra mi se totalno zamrzne i izbaci neki jadni error i spusti mi se rank na A
Nakon toga jučer ponovno idem igrati i opet naletim na cheatera i sada uz A rank sam pao na broj diskonekcija Moderatly High i sada me igra većinu puta spaja s debilnim cheaterima dok ne odigram "normalno" 50ak utakmica....
Stvarno jadno i za plakat. Poslao sam mail konamiu no još nema odgovora :bonk:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2016
« Odgovori #103 : 23. Listopad, 2015., 17:40 »
PES 16 online i na PS4 je katastrofa. Ja ću "izdržati" ovu godinu, ali sljedeće definitivno prelazim na FIFU, iako i dalje PES smatram boljom igrom. Jednostavno igrati online je više muka nego zabava, konstantne diskonekcije, spajanje sa nekim arapima koji ubijaju lagom i slične gluposti će im se obiti o glavu. Offline dio, posebno sa društvom, je fenomenalan.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #104 : 02. Studeni, 2015., 13:47 »
Neki dan sam doslovno poludio i maknuo igru s HDDa. :chair:
Jednostavno nije to to. sve je više cheatera.
Dogodi mi se niz od 2-3 poraza i krenem pobjeđivati i onda naletim na nekoliko cheatera s kojima igram do 89 minute i onda oni prekinu utakmicu...
Fuj Konami i ovo je zadnja igra iz PES serijala koja je ikada kupljena.
Poštovanje prema PC igračima je ispod svakog nivoa i slobodno prijeđite samo na mobilne platforme jer za druge platforme niste ni dorasli...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9