HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 76588 Hitova
Odg: PES 2016
« Odgovori #210 : 28. Svibanj, 2016., 23:12 »
Obrati paznju na neke elemente u my clubu
Uzmi managera sa taktikom koja tebi odgovara,povecaj team spirit,uzmi managera sa visokim leadershipom
https://www.youtube.com/user/PESEP14
Ovaj youtuber ima puno dobrih tutorijala ako ti nesto nije jasno samo pronadi tutorijal sekciju

Odg: PES 2016
« Odgovori #211 : 29. Svibanj, 2016., 09:34 »
Ok, thx. Treba mi dosta practice-a još :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #212 : 17. Lipanj, 2016., 12:56 »
Ponovno sam krenuo igrati PES potaknut prvenstvom Europe.


Za sada uopće ne igram myClub jer je prepun debila i cheatera, ali igram online divisions. Za sada nisam naišao na cheatere i dosta sam se dobro zabavio.

Odg: PES 2016
« Odgovori #213 : 17. Lipanj, 2016., 15:56 »
Odlično je što imaju EURO dlc  :thumbs:

Idem taman prije tekme koju partiju bacit.

*

John.Tanner

  • n00b
  • 3
Odg: PES 2016
« Odgovori #214 : 27. Lipanj, 2016., 23:27 »
Zanima me da li je moguce gledati listu trofeja koje sam osvojio na PES 2016 . (mislim na one trofeje koji su se mogli gledati u optionsu kada sam imao ps1 i ps2)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #215 : 28. Lipanj, 2016., 06:24 »
Ne, to je odavno izbačeno.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2016
« Odgovori #216 : 03. Srpanj, 2016., 16:29 »
Evo za Zorana jedan dokaz. Čisto da dokažem da toga već ima na PES-u odavno. Jer sam obećao
Žao mi je što je bilo protiv Hrvatske...
90+ 1-0 gubio :) ja i rođak igrali i prvoj fazi izbacivanja zapali... Dobio sam na penale kasnije 4-3 ja mslm. Sinoć je to bilo








I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2016
« Odgovori #217 : 11. Srpanj, 2016., 13:24 »
Igra li se još my Club?

Trenutna ekipa i mojih prvih 11 su:

GK: D.Alves
LB: Coentrao
CB: Pepe; Varane
RB: Carvajal
DMF: WIlliam
CMF: Matuidi
AMF: J.Rodrigues
LWF/SS: Neymar
RWF/SS: Tevez
CF: Ibrahimović

Klupa: Ter Stegen (GK), Chiellini (CB), Miguel (DMF), Pjanić (CMF), Sissoko, (CMF), Koke (AMF), Benzema (CF)

Mene razbudio Euro pa sam u taj mjesec odigrao više nego cijelu godinu, što se tiče cheatera koji se spominju moram priznat da naletim na sumnjivce u 1% slučajeva a igram na ps4.
Trenutno sam u Division (COM) level 8, a u DIVISION (SIM) sam level 4.

Jedino što mi nedostaje u my Clubu su malo detaljnije statistike bez obzira s kim igram te ocjenjivanje i trening igrača nakon utakmice.
Bilo bi dobro ako igram sa svojim stalnim suparnikom i prijateljem da vidimo kakav nam je međusobni skor, da se može pregledati sastav momčadi u posljednjih xy međusobnih susreta, da vidim koliko mi je igrač odigrao minuta za klub, utakmica golova, kartona itd.

Isto tako, šteta da na preko stotinu friendly mečeva protiv iste ekipe igrači ne mrdaju ni mic, nikakav semi-auto turnir da se može namjestiti između klubova pa da možeš birati vrijeme susreta i protivnika, makar i u SIM dijelu gdje to već ima puno više smisla...

Moram priznat da sam se navukao na taj managerski dio, gdje upališ tekmu ko fol samo da gori i skupljaju exp dok ti radiš nešto drugo da bi par sati kasnije shvatio da je prava utakmica na Euru gotova, da ti je žena zaspala već, da nisi puno tih drugih stvari obavio, mada cvijeće u kući nikad nije bilo zelenije otkad je tog dijela igre, i psi su zadovoljni tom simulacijom jer ih mazim više nego inače kad je joystick u ruci...

Gameplay mi je odličan, a neki rezultati su nenadj...vi i daju ovoj igri dodatan draž.
Recimo prošli vikend sam izgubio 2 zaredom po 4:3 što ne bi bilo čudno jer sam odmah po igri vidio da igram sa jačim od sebe i stavio se skroz, i osmijeh nabacio kad vidim da je 88-a minuta i vodim 3:2, i padne koncentracija i bum bum, i dobije me frajer.
Još grogi upalim iduću kad isti scenarij, što je najgore očito mi je bilo da sam sam kriv. Al nakon toga su dobili packe i remont tako da sad nema igranja u 16ercu, učenja finti i nemogućih samoubilačkih akcija ako ne vodim sa bar 2 razlike zadnjih minuta...

Jedino što mi nije jasno je to kako mi neki igrači ne leže bez obzira na ocijene i na ulogu u momčadi i na zahtjeve trenera, npr. Pjanić, jači je od svih CMFova što imam al je po igrivosti posljednji.
Ili igrač kojeg nemam, Gervinho, čuvao sam i Ibru i Messija i Ronalda i ok su, al njega bez obzira ko ga vodi ne možeš zadržati bez 2-3 mrtve šanse nikako...

Igrat će se sigurno još 2-3 mjeseca pogotovo jer zadnjih mjesec dana fino časte sa svakodnevnom dozom GP-a pa se može puno lakše profilirati momčad.
Naletio i na par Hrvata sa logom Dinama al mi nickovi nisu poznati sa foruma.

Kako god, veselim se što donosi 17ica...
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

Odg: PES 2016
« Odgovori #218 : 11. Srpanj, 2016., 13:42 »
Lijepa ekipa. Ja sam nešto slabo igrao myclub. Više vs COM i Online.

Odg: PES 2016
« Odgovori #219 : 23. Siječanj, 2017., 12:21 »
Pozdrav. Jel igra jos ko 2016 myclub? Evo sad poceo ipet pa me zanima ak zna ko ak jos izlaze povremeno oni special agent kao npr za vrijeme EP.

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2016
« Odgovori #220 : 24. Siječanj, 2017., 01:22 »
Ne izlazi ništa više, ali idalje ima igrača, a začudo i serveri su dosta dobri..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2016
« Odgovori #221 : 24. Siječanj, 2017., 01:23 »
Pozdrav. Jel igra jos ko 2016 myclub? Evo sad poceo ipet pa me zanima ak zna ko ak jos izlaze povremeno oni special agent kao npr za vrijeme EP.

Nema agenata, i nema nikakve podrske za PES 16, ubrzo ide i gašenje servera tj. pred izlazak PES 2018.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9