HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150441 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #105 : 13. Rujan, 2016., 11:57 »
Nisam siguran jesmo li se razumjeli dobro. Ako ti Denuvo zabranjuje da prćkaš po datotekama igre, onda modding zajednica neće moći izvući teksture dresova i ručno ih obraditi u odgovarajućem programu pa podijeliti sa svima. Bit će ograničeni na edit mode same igre gdje ne možeš ubaciti reklame na dresove, pa dresovi ne mogu ni biti skroz autentični.

Ne znam, nisam baš upoznat s tim restrikcijama modova kod Denuva, ali koliko sam čuo, Doom i Just Cause 3 npr. nemaju neku uzbudljivu modding scenu zbog toga.

Odg: PES 2017
« Odgovori #106 : 13. Rujan, 2016., 12:16 »
Pa je li Konami normalan? Ništa od PES-a ove godine, ako je tako.

Odg: PES 2017
« Odgovori #107 : 13. Rujan, 2016., 12:36 »
Nisam siguran jesmo li se razumjeli dobro. Ako ti Denuvo zabranjuje da prćkaš po datotekama igre, onda modding zajednica neće moći izvući teksture dresova i ručno ih obraditi u odgovarajućem programu pa podijeliti sa svima. Bit će ograničeni na edit mode same igre gdje ne možeš ubaciti reklame na dresove, pa dresovi ne mogu ni biti skroz autentični.

Ne znam, nisam baš upoznat s tim restrikcijama modova kod Denuva, ali koliko sam čuo, Doom i Just Cause 3 npr. nemaju neku uzbudljivu modding scenu zbog toga.

:fpalm:

Kako sam već i rekao, i da imam vremena ne bih kupio igru zbog očigledne diskriminacije PC igrača. Nakon ove vijesti ne bih ju zaigrao ni da mi ju netko pokloni. Ma ni piratizirao ne bih. Dno dna.
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #108 : 13. Rujan, 2016., 12:44 »
To uopće nije loša vijest. Poradi svih silnih piratizera je PES 2016 imao najgore online iskustvo ikada.
Ovako više nema ekipe koja nije kupila igru i lakše će se ovi cheateri banati.
Ja se nadam da je to zapravo prvi korak k tome da se očisti online.
A meni osobno ionako niti jedan mod nije bitan izuzev MyClub za koji mi ne trebaju ni origigi dresovi ili išta drugo.
Još eventualno odigram i Become a Legend za što također to nije potrebno...

Odg: PES 2017
« Odgovori #109 : 13. Rujan, 2016., 13:30 »
Koliko mene sjećanje služi, jedino se PES 2015 mogao jedno vrijeme igrati online s piratskom verzijom. Ekipa vara i s original igrom, tako da ne vidim nekakav pomak što se online moda tiče. Istina, nisam sklon pretjerano online igranju, možda i griješim, pa me slobodno ispravite.
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2016., 13:32 Mojo Risin »
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #110 : 13. Rujan, 2016., 13:35 »
Ne, prošle godine su doslovno svaki patch uspjeli crackirat i igrat igru konstantno online (MyClub)...
Uz sve to dovoljno je bilo samo otvoriti novi Steam acc, dodati igru kao Non Steam game i nakon toga lupiti patch.
Još su u startu dobili i ekstra crne lopte. Dok smo mi dobivali po 2,3 oni su u startu imali 5 crnih lopti za TOTY...


Katastrofa je bilo. I onda ako ga i benaju njemu je svejedno, jer otvori novi Steam acc i ponovno krene igrat igru s drugim nickom.
S ovime se tome barem donekle staje na kraj.
Jedino što može je napraviti steam library share, ali to je moguće na max 5 acc. pa ne može u nedogled otvarati nove profile.
Ova 2016 je bila najgora igra ikad po pitanju onlinea.

Odg: PES 2017
« Odgovori #111 : 13. Rujan, 2016., 13:45 »
Aha, ok. Nisam znao, PES 2016 nisam uopće igrao, niti jednu jedinu utakmicu. A onda dobro, barem vama koji igrate online. Meni ovo nikako ne bi odgovaralo. Barem je edit zajednica spašavala stvar svih ovih godina da igra ne bude poluproizvod.
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #112 : 13. Rujan, 2016., 14:14 »
Zato su i izbacili F2P verziju jer je ionako svima već bila free  :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #113 : 13. Rujan, 2016., 14:26 »
Tko recenzira igru ove godine?!?
Mogli bi opet nabaciti koju tekmu :D

Odg: PES 2017
« Odgovori #114 : 13. Rujan, 2016., 20:23 »
Nisam siguran jesmo li se razumjeli dobro. Ako ti Denuvo zabranjuje da prćkaš po datotekama igre, onda modding zajednica neće moći izvući teksture dresova i ručno ih obraditi u odgovarajućem programu pa podijeliti sa svima. Bit će ograničeni na edit mode same igre gdje ne možeš ubaciti reklame na dresove, pa dresovi ne mogu ni biti skroz autentični.

Ne znam, nisam baš upoznat s tim restrikcijama modova kod Denuva, ali koliko sam čuo, Doom i Just Cause 3 npr. nemaju neku uzbudljivu modding scenu zbog toga.
.                                                                  Adam Bhatti koji je community manager il kaj vec je zvao moddere da vide sto se sve moze s editom, i oni objavljuju informacije, uglavnom covjek iz UK koji se zove glen radi vec dugi niz godina gtm option file za pes, isto tako paul2478 iz australije, objavili su da ce raditi za ps4.. ali to nije mod niti cak patch, to je editirani option file koji i ti mozes raditi ako ti se da crtati dresove u photoahopu

Odg: PES 2017
« Odgovori #115 : 13. Rujan, 2016., 21:31 »

Nadam se da si u pravu, jer ako nisi PES je za mene propao.

A Denuvo bi zapravo lako mogli probiti, ako Konami bude koristio istu vrstu zaštite kao inače u njihovim igrama. Konamijev MGSV koji je imao Denuvo su probili za tjedan dana.

Odg: PES 2017
« Odgovori #116 : 13. Rujan, 2016., 23:02 »
evo prijatelju, čovjek već ima kopiju igre, ovo je na ps4

par slika
https://pbs.twimg.com/media/CsPGd6iWEAA_Otj.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CsPMp2xW8AAkIfw.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CsPM0elWAAAP9SL.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CsPM0d7WcAAv0Qs.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CsPGurTWgAE-zPM.jpg

i trailer video
https://www.youtube.com/watch?v=ZL261pa2xxQ

+ tutorial video, očito puno lakše se importa ove godine nego prosle
https://www.youtube.com/watch?v=6ZHOQTjypTc

official stranica od čovjeka
http://www.pesworld.co.uk/  tu ce bit objavljen option file na dan izlaska odnosno sutra 15.9 sa full premier ligom + neki dodaci, inače budući da uvijek ostane par mjesta slobodnih za editirat klubove najizglednije je da će biti Hajduk uvršten također od njih u igru, također bundesliga ide sigurno unutra. Lijep pozdrav

Tako da nema brige ;)
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2016., 23:22 josip146 »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #117 : 15. Rujan, 2016., 11:49 »
Odigrao nekoliko utakmica, posložio myClub, potrišio hrpu coinsova koje dobiješ na početku kako ivršavaš razne zadatke i itd.


Igra mi je za sada dobra. Ima tu dosa izmjenjenih stvari i sitnica koje su možda u prvu ruku neprimjetne. Puno bolji kontakt između igrača, bolje suđenje, golmani su konačno proradili, efekti (npr. kada lopta zvizne one štapove koji drže mrežu iza gola oni počnu jako vibrirat), izgled igrača.
U MyClub je konačno uvedena mogućnost biranja "jačine signala" tako da npr. možete izbjeći ljude koji imaju lošu konekciju pa cijela igra zbog toga kasni.


Minusi su im kao uvijek licence, grafika koja i nije nešto posebno.


Odradio sam i sve skill treninge kao i uvijek i zapravo su ostali 100% isti kao i u prošlom nastavku.


Izgleda kao da su samo nadogradili s nekim novostima PES 2016 i pustili ga u promet pod drugim imenom. Za sad nema laggera, cheatera, a niti pirata što je konačno osvježavajuće u ovom serijalu.




Odg: PES 2017
« Odgovori #118 : 15. Rujan, 2016., 11:52 »
Htio sam ga danas kupiti za 430 kn (još je bio na preorderu, no nisam). Zašto kupiti kopiju PES 2016, još bez licenci i bez reprezentacija? Bolje ću igrati 2016 i dalje.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #119 : 15. Rujan, 2016., 11:57 »
Pa kažem ima tu pomaka i razlika. Ali tebi je ionako svejedno kad ti na PS4 nemaš cheatera.
Na PCu je nemoguće normalno igrati PES 2016...  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9