HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150362 Hitova
Odg: PES 2017
« Odgovori #90 : 01. Rujan, 2016., 08:22 »
Da, bilo bi ok da je cijena 300 kn pri izlasku pošto nema ni licence ni ništa. Amateri :D

Ali gameplay je odlican, meni bolji od Fife (Fifa je puno lakša).

Odg: PES 2017
« Odgovori #91 : 03. Rujan, 2016., 09:53 »
Konami se stvarno bruka bez licenci, a onda još i s nazivima. Igrat cu i dalje PES16, a ovo cu kupiti mozda iduce ljeto za 100 kn.

Mene kod Konamija najviše živcira što se prave ludi.
Prihvatam da nemaju licenci, da su im modovi nazadni ... ali nikada neću razumjeti da tako očigledno vide da imaju oooooooogroman problem sa online modom i nonšalantno kovasjebe politikom predstavljaju novi proizvod svake godine i ne spomenu ili eventualno kao ove godine nekim komentarom na FB spomenu, da su išta uradili da to poprave. I da, cijena igre s obzirom šta nudi je prevelika. Ne možeš parirati licencama, modovima i ostalim onda pariraj gameplayom i cijenom.

što se tiče onlina isto sam gubio zivce na konami sa tim.. ali od kad sam kupio ps4 i zadnji pes igrao na konzoli tamo je to puno puno bolje. Na pc-u je to kriminalno ali na ps4 nemam riječi u godinu dana možda 2 puta problemi kad su pali serveri, čiteri svedeni na minimum.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #92 : 03. Rujan, 2016., 10:12 »
Citat: marac1112
što se tiče onlina isto sam gubio zivce na konami sa tim.. ali od kad sam kupio ps4 i zadnji pes igrao na konzoli tamo je to puno puno bolje. Na pc-u je to kriminalno ali na ps4 nemam riječi u godinu dana možda 2 puta problemi kad su pali serveri, čiteri svedeni na minimum.

1. Izvini drug ali ja sam igrao na PS4 i nije bilo dana kada igram da ne naletim na minimalno 2-3 čitera koji prekinu meč ili laggera koji nakon pauze naprave od utakmice komediju od fudbala (imam tonu videa na YT kao dokazni materijal). Utakmice završe bez ikakve nagrade/kazne osim što nakon par takvih utakmica padne courtesy rating.

2. Imaju ogroman problem sa međukontinentalnim spajanjem, npr. konstatno me znao spajati sa arapima ili juznoamerikancima i onda opet imaš komediju na terenu

3. scripting ubija, Imam overall preko 1000 i onda izgubim od tipa sa overallom 400 bez ijednog top igrača, Jednostavno kad moraš izgubiti izgubićeš, bez obzira koliko dobro igraš, jedino način pobjede u takvim mečevima je da dobiješ protivnika koji ne zna ni osnovne komande.

Odg: PES 2017
« Odgovori #93 : 03. Rujan, 2016., 11:52 »
E da, što se tiče laga imaš pravo. Ja igram puno bolje od lika i gol mi visi u zraku i igra odjednom počne lagat. Ja znam da nije do mog interneta jer je veza uvijek ok. Lag se nastavi 2 minute i onda izbaci iz igre. Preloše.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #94 : 03. Rujan, 2016., 13:09 »
E da, što se tiče laga imaš pravo. Ja igram puno bolje od lika i gol mi visi u zraku i igra odjednom počne lagat. Ja znam da nije do mog interneta jer je veza uvijek ok. Lag se nastavi 2 minute i onda izbaci iz igre. Preloše.

Ma to je na PES normalna situacija, da odigraš 2 utakmice treba ti sat vremena. Na FIFA je to super riješeno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #95 : 06. Rujan, 2016., 19:11 »
Baš sam mazohist... Borim se sam sa sobom već par dana da napravim pre order jer su dobri bonusi...
A istovremeno znam svo smeće koje me potencijalno/sigurno čeka...


Ne znam ni sam kaj bih sa sobom. Nadam se da će uletiti još neka dobra igra za pre order kako bih na nju spiskao lovu...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #96 : 06. Rujan, 2016., 19:36 »
Jebali te bonusi , da prostiš na jeziku :(

Općenito sam primjetio da preorderaš igre... to ti je baš loša navika. To mi ima smisla ako npr. možeš uštedjeti ranom rezervacijom, ali danas je to rijetkost, nude se ti - BONUSI... koji su ionako u sklopu mikrotransakcija kasnije, tako da ti u suštini nemaš nikakvu prednost time... samo si platio uštedu vremena. PRODAJU TI VRIJEME KAO BONUS.  :wildboy:

Al ok, to je moje mišljenje samo. Ne kažem da preorder nikad nema smisla, npr. ako preorderaš konzolu to mi je ok; radiš to da budeš siguran da ćeš proizvod dobiti na vrijeme kada želiš. U slučaju digitalnih igara - pa nema nikakve nestašice koja bi se dogodila da ti išta moraš preorderati.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2017
« Odgovori #97 : 06. Rujan, 2016., 19:55 »
Sad sam provjerio, kako su to dobri bonusi? :wildboy:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #98 : 06. Rujan, 2016., 21:06 »
Baš sam mazohist... Borim se sam sa sobom već par dana da napravim pre order jer su dobri bonusi...
A istovremeno znam svo smeće koje me potencijalno/sigurno čeka...


Ne znam ni sam kaj bih sa sobom. Nadam se da će uletiti još neka dobra igra za pre order kako bih na nju spiskao lovu...

Bonusi za myClub koji će te nervirati?   :hihi:
I ja bih imao gotovo čitav tim kada bih napravio preorder, ali mi  ne pada na pamet, jesam proveo stotine sati uz igru, ali sam izgubio 5 godina života nervirajući se. FIFA 17 puno obećava, sačekati demo i onda odlučiti.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #99 : 07. Rujan, 2016., 06:31 »
Sad sam provjerio, kako su to dobri bonusi? :wildboy:


Pa dobri su bonusi, u startu dobiješ 3 igrača 80+, dobiješ 1 igarača 75+ i još ćeš dobiti (vjerojatno), kao i prošle godine, jednog 80+ igrača jer imam prijašnje nastavke PESa.
To ti je već pola tima za gazit ekipu uokolo.


@bhlazio


Ma ja sam 2015 igrao 328h, dok sam 2016 280+h igrao. Tako da su mi to najigranije igre u godini, a neda mi se navikavati na FIFA-u jer sam imao FIFA 2015 i nije me posebno oduševio niti online niti SP...


EDIT: Sad sam tek skužio wyzard-a


A gle, da, često igre koje želim prednaručim, zapravo sve igre koje volim i želim prednaručim i odmah uzmem i season pass za njih. Tako da omdah imam "kompletnu" igru. A onako, računam da nemam vremena za toliko grindanje i nadam se da će se riješiti problem s prokletim cheaterima.
Ali, da, još uvijek se borim sam sa sobom da ne kliknem i kupim igru. Tako sam se i prošle godine, iz istog razloga, borio, ali sam na kraju pokleknuo. Iako u početku uopće nije bilo cheatera... To se pojavilo tek mjesec-dva kasnije...




Što se generalno tiče preordera, napravim to jer igra bude jeftinija za preorder nego li kasnije. Dobijem dobar, osjetan popust na stranicama gdje kupujem, tako da na kraju uzmem i season pass pa me to dvoje zajedno dođe kao gola igra na Steamu. A opet, želio bih igrati igru odmah po izlasku. Tako da za mene to ima dosta smisla. Jedino kada nema smisla je kad developeri useru igru i onda igra na sivim tržištima za mjesec dana padne na 10€ kao što je bio slučaj sa zadnjim Batmanom kojeg nisam preorderao (sva sreća), ali sam ga sa season passom platio 19€
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2016., 06:49 Hrv4tin4 »

Odg: PES 2017
« Odgovori #100 : 12. Rujan, 2016., 22:06 »
Igra ima Denuvo
Nece biti vise piratiziranja pesa i igranja online preko toga

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2017
« Odgovori #101 : 12. Rujan, 2016., 22:53 »
Koliko sam čuo ni Denuvo više nije ko što je bio

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #102 : 12. Rujan, 2016., 23:12 »
Dakle... igra s otprilike tri licencirana kluba neće podržavati modificiranje tako da importaš materijale ala dresovi i ostale grafike?

Ako je tako, bravo - pucali su si u nogu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #103 : 12. Rujan, 2016., 23:22 »
Sami sebi šamar opalili.  :chair:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2017
« Odgovori #104 : 13. Rujan, 2016., 09:35 »
Dakle... igra s otprilike tri licencirana kluba neće podržavati modificiranje tako da importaš materijale ala dresovi i ostale grafike?

Ako je tako, bravo - pucali su si u nogu.

Može se importati ali je proces puno duži nego na ps3, odnosno sada moras svaki klub posebno editirati i importati dresove dok je to na ps3 bilo puno lakse i brze.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9