HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150244 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #180 : 24. Rujan, 2016., 14:55 »
Taj myclub mi dođe kao igranje s klubom bez licence. Igram samo Online Divizije, kada već igram, onda je to s pravim igračima, a ne nekim izmišljenim.

Ja igram samo myClub, sviđa mi se ta ideja stvaranja tima ni od čega, kolekcioniranje igrača, dubina moda (postići lvl. 50 igrača, 99 team spirit ...)
Zašto ne probaš, kada zagrizeš nema nazad :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #181 : 24. Rujan, 2016., 15:32 »
MyClub je najjači mod ikad i tamo provedem 90% vremena.
Izabereš lijepo grb ili ga sam napraviš, izabereš dresove i onda moraš birat trenera, formaciju, način igre, igrače koji pašu svemu tome. Pa što više igraju zajedno jača im team spirit i bolje se poznaju pa bolje i igraju zajedno.
Onda strepnja koga ćeš dobiti i itd.
Ja imam onako prosječnu momčad :/ od boljih igrača imam: CR7, Neymar, Benzema,G. Cahill, Neto, Eliseu, K Boateng i itd.
Ali samo 3 crne lopte ove godine :(.
2 na početku (Neymar i CR7) i sada Benzema na ovim UEFA Champion League special agent.


Vjeruj mi to je najjači mod ikad i to moraš igrat.

Odg: PES 2017
« Odgovori #182 : 24. Rujan, 2016., 18:18 »
Ma stvarno volim gledati nogomet, a onda skladno time želim igrati s tim igračima, a ne da mi umjesto Ibre u napadu igra Miki Maus :D

Mislim, ok mi zvuči mod, ali ja volim autentične klubove. Smeta mi što Online divizija (meni najbolji dio igre) nije malo bolje razrađena, što se tiče pristupa i statistike općenito.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #183 : 24. Rujan, 2016., 19:09 »
Ma stvarno volim gledati nogomet, a onda skladno time želim igrati s tim igračima, a ne da mi umjesto Ibre u napadu igra Miki Maus :D

Mislim, ok mi zvuči mod, ali ja volim autentične klubove. Smeta mi što Online divizija (meni najbolji dio igre) nije malo bolje razrađena, što se tiče pristupa i statistike općenito.

Nešta ti brkaš u tome. U myClub dobijaš realne igrače i trudiš se da sakupiš najbolje, i ne igra ti u napadu Miki Maus nego npr. Aguero i CR7 kao kod mene.

Update:
Nakon "čačkanja" video postavki XBoxa grafika je sada daleko bolja, očigledno ga nisam setupovao pa mi je sve bilo mutno.

Ovi agenti mi nisu jasni. Izvlačim ovog special agenta i nakon određenog broja okretaja sve lopte pocrniše i dobijem naravno crnu loptu i Mascherana. Kako je to moguće?
« Zadnja izmjena: 24. Rujan, 2016., 21:57 bhlazio »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #184 : 26. Rujan, 2016., 14:21 »
Šuti i budi sretan! Ja za sada samo 3 crne lopte  :wildboy:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #185 : 26. Rujan, 2016., 15:21 »
Šuti i budi sretan! Ja za sada samo 3 crne lopte  :wildboy:

A sretan sam  :hihi: čekam još Klopa (4:3:3) da uzmem menadžera i zabava može početi.
Trenutno početnih 11: Weidenfeller - Pepe - Mangala - Coentrao - Alderweireld --- Mascherano - James Rodriguez - Ramsey --- CR7 - Aguero - Bony

Kakav je tvoj tim?


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #186 : 26. Rujan, 2016., 16:19 »
Ja se nikada ne koncentriram samo na jednu postavu. Uvijek imam 2 postavee koje pokušavam izbalansirati i tako igram. 2 utakmice s jednom, pa 2 utakmice s drugom postavom + par igrača za zamjenu ukoliko netko dobije crveni iz te 2 postave. Jedino je golman uvijek isti.


Glavna i jača postava mi je:


Philippe Coutinho - CR7 - Neymar

Andre Gomes - E. Capoue - G. Castro

Eliseu - L. LopeZ - G. Cahill - I. Abbate

                    Diego Lopez


Druga postava mi je:


A. Di Natale - K. Benzema - K. Jozefzoon

K. Boateng - J. Hendrix - C. Aranguiz

M. Layun - Luisao - Sokratis - Somalia

                   Diego Lopez


I s oba mi je Team Spirit 99

Odg: PES 2017
« Odgovori #187 : 26. Rujan, 2016., 17:02 »
Šuti i budi sretan! Ja za sada samo 3 crne lopte  :wildboy:

Ja kod onog brzog slide-a uvijek kliknem na crnu lotpu, a dobijem zlatnu :D

Izgleda nema veze gdje klikneš, jel?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #188 : 26. Rujan, 2016., 18:24 »
Nema veze gdje klikneš bitno je gdje se zaustavi :D

Odg: PES 2017
« Odgovori #189 : 26. Rujan, 2016., 18:24 »
Šuti i budi sretan! Ja za sada samo 3 crne lopte  :wildboy:

Ja kod onog brzog slide-a uvijek kliknem na crnu lotpu, a dobijem zlatnu :D

Izgleda nema veze gdje klikneš, jel?

Normalno da nema, neki puta se brže zaustavi neki puta sporije..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #190 : 26. Rujan, 2016., 19:53 »
Ja se nikada ne koncentriram samo na jednu postavu. Uvijek imam 2 postavee koje pokušavam izbalansirati i tako igram. 2 utakmice s jednom, pa 2 utakmice s drugom postavom + par igrača za zamjenu ukoliko netko dobije crveni iz te 2 postave. Jedino je golman uvijek isti.


Glavna i jača postava mi je:


Philippe Coutinho - CR7 - Neymar

Andre Gomes - E. Capoue - G. Castro

Eliseu - L. LopeZ - G. Cahill - I. Abbate

                    Diego Lopez


Druga postava mi je:


A. Di Natale - K. Benzema - K. Jozefzoon

K. Boateng - J. Hendrix - C. Aranguiz

M. Layun - Luisao - Sokratis - Somalia

                   Diego Lopez


I s oba mi je Team Spirit 99

Da da, i ja igram tako, međutim još nemam dovoljno igrača za 2 postave. Imam još par golmana, najbolji Julio Cesar i par bekova i bezveznih središnjih. Trenera čekam Klopa sa 4:3:3, tako da su mi sada samo pripreme, osvajam challenge i vs com. Samo sam 2 odigrao online, obje lagano dobio. Vidim na X1 najviši reting trenutno je 1000, ja sam na PS4 imao preko 1100, možda ovdje budem prvi, lijepo je sanjati  :hihi: :hihi:

P.S. Taj gore prvi tim ti je vrlo dobar, uz još 2-3 igrača biće odličan.

Odg: PES 2017
« Odgovori #191 : 27. Rujan, 2016., 13:19 »
Aha, znači vi nabildate team protiv COM-a pa onda tek online. Ja sam upao na Online i moram se "pohvaliti" da sam 7 utakmica odigrao i imam 7 poraza. Nekako mi predaleko stoje igači i u obrani i u napadu i često nemam kome dodati loptu. Postava na "game plan" mi izgleda kao i večini, no njima su igrači puno povezaniji i zato gubim.

Savjet?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #192 : 27. Rujan, 2016., 13:45 »
Ja ne igram protiv kompa. Samo protiv drugih igrača.


Moraš izabrati dobrog trenera. Kada ga biraš gledaš kakav mu je gameplan i postava. Nije bitno što formacija izgleda jednako, ako su taktičke postavke drukčije. PES jako puno toga ima u taktici.
Isto tako moraš paziti na Team Spirit gore desno. Možeš imati i lošiju momčad, ali ako je Team Spirit jako visok biti će kompaktniji i bolje se dodavat i čitati tvoj način igre.
Moraš isto tako gledati i na managera koliko jaku momčad podržava. Ako staviš prejaku momčad on ju ne može kontrolirati i Team Spirit pada na ispod 10 i to je onda banana.


Ja recimo imam osredeg trenera, ali sam mu digao jačinu na 410 i to mi je dovoljno. Imam s oba tima 99 Team Spirit

Odg: PES 2017
« Odgovori #193 : 27. Rujan, 2016., 14:07 »
I gledaj da uzmes trenera sa taktikom koja tebi odgovara i koju najcesce koristis,na primer igras puno na krilima,uzmi managera sa attacking area wide,ako dosta radis short passova,tika taku,uzmes trenera kojemu je build up short pass i slicno
pes dosta zavisi od taktike,mozes imati 11 igraca sa ocenama preko 90 i team spiritom 10 i izgubices od lika sa troduplo slabijim timom ako je njemu team spirit 99,igraci ce ti jednostavno letiti svugde

Odg: PES 2017
« Odgovori #194 : 27. Rujan, 2016., 14:42 »
Uh, zvuči komplicirano. Meni je team spirit 88, trenera nisam ni gledao kakav je. Ok, baš ću provjeriti kada upalim.

Ja sam tek početnik u PESU, ali u Online Division nemam takvih problema, znam često pobijediti utakmicu. U my club se jednostavno ne mogu sastati s loptom, a kad ju i imam suigrači doslovno bježe od mene, a neki kao da nisu ni došli na utakmicu.  :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9