HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 149697 Hitova
Odg: PES 2017
« Odgovori #195 : 27. Rujan, 2016., 14:50 »
takoder trebas paziti na support range,compactness i defensive line
i svaki trener ima opciju koliko ce igraca biti u napadu a koliko u odbrani
mozda jednostavno iams nekog bunkerica trenera koji ima numbers in attack few i jednostavno nemas kome dodati

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #196 : 27. Rujan, 2016., 15:11 »
Uh, zvuči komplicirano. Meni je team spirit 88, trenera nisam ni gledao kakav je. Ok, baš ću provjeriti kada upalim.

Ja sam tek početnik u PESU, ali u Online Division nemam takvih problema, znam često pobijediti utakmicu. U my club se jednostavno ne mogu sastati s loptom, a kad ju i imam suigrači doslovno bježe od mene, a neki kao da nisu ni došli na utakmicu.  :fpalm:

U myClub moraš voditi računa o milion malih stvari, zato i jeste toliko zanimljiv. Od izbora managera, levela igrača, taktike, pozicija ... na sve se mora obratiti pažnja da bi se igralo uspješno.

Ja igram drugačije od kolege Hrv4tin4. Sačekam odgovarajućeg managera sa formacijom 4:3:3 i drugog sa 4:2:2 da imam za promjenu u igri ako ne ide, sada čekam Kloppa. U međuvremenu "bildam" igrače do lvl. 37 minimalno i igram samo vs com, sim i challenge cupove i polahko sklapam 2 tima, prošle godine sam napravio 3, a taj treći sam koristio samo za lvl 3. i još jedan tim za farmanja GP-ova. Nakon što imam zadovoljavajući tim počinjem igrati online i onda polahko dodajem nove igrače. Taj metod mi je na PES 2016 donio najbolji plasman na myClub ranking listi, jer sam u jednom trenutku bio na 33. mjestu.
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2016., 15:25 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #197 : 27. Rujan, 2016., 16:22 »
Dobro sad ste me malo utješili. Ja od tih milion sitnica nisam pazio skoro na ništa, samo sam plug and play :D

Možda onda i nisam tolika njubina koliko loš taktičar :)

Odg: PES 2017
« Odgovori #198 : 27. Rujan, 2016., 17:19 »
Dakle?


*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #199 : 27. Rujan, 2016., 17:22 »
Zar ne možeš sam mjenjat takitku nego kako Trener preferira?  :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #200 : 27. Rujan, 2016., 17:29 »
Ne možeš jer je MyClub ujedno kao neki menager mod. Kakvog trenera uzmeš takvu taktiku imaš i tu je kraj priče. Zato i je zanimljivo jer svaki trener ima svoje mane i vrline. Inače bi si svatko namjestio taktiku i to je to. Ovako moraš zaraditi za dobrog trenera, namučiti se da bi dobio ono što želiš.
Isto tako manager ima ciljeve. Ukoliko želi da mu se produži ugovor bez plaćanja mora zadovoljiti određene kriterije i bodove kako ga ne bi morao platiti. Ako ih zadovolji - kriteriji postaju još stroži kako bi igra bila zanimljiva.


@dinodinix
Što se tiče tvoje taktike problem je u tome što tvoj trener ima WIDE attacking area. Što znači da je ekipa skroz raštrkana kako u napadu tako i u obrani i vjerojatno ti ne paše takav stil igre...
Isto tako u napadu on cilja na lopte u for, a ne na dodavanja od noge do noge i preferira brzo slanje lopte naprijed, bez onog dodavanja i konstrukcije u napadu.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #201 : 27. Rujan, 2016., 23:04 »
@dinodinix, posto vidim da forsiras zatvoreniju igru kratkih pasova odradi zadatke, skupi coinse i kupi Simeonea. On ima fluid formaciju gdje imas 2 spica kada napadas i jednog kada se branis, igrači igraju agresivno i kompaktno jedan do drugog i uvijek imaš otvorenog igrača za pas, naravno pod uslovom da im digneš TS na 95 minimalno. Ja lično preferiram menadžere sa 4:3:3 formacijom i jakom igrom po krilima gdje mi najviše do izražaja dolazi CR7 trenutno ili na PES 16 trozubci koje sam imao: RWF: Reus (Neymar ili Sanchez), CF: Ronaldo (Ibrahimovic ili Suarez) i LWF: Robben (Di Maria ili Bale).

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #202 : 28. Rujan, 2016., 01:41 »
Hrv4tin4, večeras još jedna crna, Griezmann  :hihi: Primijetio sam da kada se dugo vrti većinom ide dobar igrač, večeras se minimalno 5 minuta okretalo i onda stisnem, okretalo je jedno 30 sekundi i sve silver lopte i onda odjednom se pojavi crna sama među svim silver loptama i staje na nju. Čudno ove godine, nije kao prošlih, već imam tim koji sam prošle godine imao nakon par mjeseci igranja još sam imao preorder bonus.
« Zadnja izmjena: 28. Rujan, 2016., 01:47 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #203 : 28. Rujan, 2016., 13:20 »
Meni počeli neki uskličnici iskakati o igračima, a ionako sam sve tekme izgubio pa kliknio na reset team, kao da krenem isponova  :geek:

Ne ide mi nikako taj myclub...


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #204 : 28. Rujan, 2016., 13:56 »
Meni počeli neki uskličnici iskakati o igračima, a ionako sam sve tekme izgubio pa kliknio na reset team, kao da krenem isponova  :geek:

Ne ide mi nikako taj myclub...

Pretpostavljam da su ti istekli ugovori, trebao si samo obnoviti, sada moras sve ispocetka, nemas ni TOTY igrača ni PES Agenta, faktički od čiste nule. Pogledaj par tutorijala, imaš na YT, myClub je nova nauka pod nazivom pesologija :)

Odg: PES 2017
« Odgovori #205 : 28. Rujan, 2016., 17:32 »
https://www.youtube.com/user/PESEP14

najbolji kanal sa svim mogucim savetima tutorijalima,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #206 : 29. Rujan, 2016., 06:12 »
Hrv4tin4, večeras još jedna crna, Griezmann  :hihi: Primijetio sam da kada se dugo vrti većinom ide dobar igrač, večeras se minimalno 5 minuta okretalo i onda stisnem, okretalo je jedno 30 sekundi i sve silver lopte i onda odjednom se pojavi crna sama među svim silver loptama i staje na nju. Čudno ove godine, nije kao prošlih, već imam tim koji sam prošle godine imao nakon par mjeseci igranja još sam imao preorder bonus.


Ne znam kaj bih ti rekao. Probao sam na sve načine i nikako... Uz to da ja imam 45+h u igri i to skoro sve MyClub...  :bonk:


Koliko love držiš u rezervi? Ja ne idem ispod 100k, tek ako skupim 110k onda idem na kupovinu novog igrača. Pokušavam ne pasti ispod 100k jer ako me loše krene da imam za obnavljanje ugovora.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #207 : 29. Rujan, 2016., 08:44 »

Ne znam kaj bih ti rekao. Probao sam na sve načine i nikako... Uz to da ja imam 45+h u igri i to skoro sve MyClub...  :bonk:


Koliko love držiš u rezervi? Ja ne idem ispod 100k, tek ako skupim 110k onda idem na kupovinu novog igrača. Pokušavam ne pasti ispod 100k jer ako me loše krene da imam za obnavljanje ugovora.

Mene je neko ludilo uhvatilo na ovom profilu sa crnim loptama.

Rezervu držim na 20 000 GP, a ako vidim da neću ispuniti uslove za automatsko produženje ugovora menadžeru onda dižem na 30 000 GP. Sto tisuća mi izgleda puno, ja bih pola od toga spiskao na agenta :D

Danas stižu legende, volio bih Ronaldinha i Rivalda.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #208 : 29. Rujan, 2016., 13:02 »
Hrv4tin4, evo još jedne crne nakon višeminutnog okretanja  :slini:



Evo jedna lagana kombinacija agenata u myClub za Arda Turana. Sva 3 agenta sam dobio do sada par puta igrajući, znači nijedan nije kupljen na aukciji.



« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2016., 15:50 bhlazio »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #209 : 29. Rujan, 2016., 17:19 »
Evo da navijaš za MAN City nebi me čudilo  :hihi: Možda je do boje dresa, nezz, baš imaš sreće, neka nikad ne popusti.  :D :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9