HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150308 Hitova
Odg: PES 2017
« Odgovori #210 : 29. Rujan, 2016., 18:05 »
Bome te idu igrači  :thumbs: Što je najjače ja sam prije resetiranja teama dobio Juanfrana  :fpalm:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #211 : 29. Rujan, 2016., 23:36 »
Evo da navijaš za MAN City nebi me čudilo  :hihi: Možda je do boje dresa, nezz, baš imaš sreće, neka nikad ne popusti.  :D :piva:

Hahaha, hvala. Ide me ove godine, 34 okretanja na specijalnim agentima 5 crnih, 21 gold i 8 silver. Upravo sam dobio i prvu legendu: Luis Enrique. Prošle godine sam imao problema, pa i kada sam imao sreće dobijao sam isključivo i samo odbrambene igrače (imao sam sve najbolje stopere i bekove u igri, nevjerovatno), ove godine me ide + dobijam različite pozicije i tipove igrača npr. evo sada imam sredinu i napad prve klase: Mascherano - James - Rooney --- CR7 - Aguero - Griezmann + top klasa nazad Pepe.

@dinodinix, šteta što si resetirao tim. Možda najbolje da otvoriš novi profil i iskoristiš TOTY i PES Agenta koji je aktuelan do 05.10. za nove timove. A isprobaj myClub detaljno, imaš tutorijale od PESEP neko je link postavio, vidjećeš da je mod zarazan do bola  :bonk:

Odg: PES 2017
« Odgovori #212 : 30. Rujan, 2016., 11:47 »
Mislis novi myclub profil ili PSN profil?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #213 : 30. Rujan, 2016., 13:23 »
Mislis novi myclub profil ili PSN profil?

Napraviš novi PSN profil i onda ćeš automatski kada pokreneš PES dobiti i sve beneficije kao da prvi put pokrećeš myClub. Obavezno odradi jednu sezonu Master lige (uzmeš Barcelonu i na skip match) jer tu možeš dobiti oko 50-60 tisuća GP, Career isto i Training skills, sve u svemu možeš imati oko 100 000 GP za starta + Toty, PES i Barcelona agent.


P.S. Danas sam odigrao dvadesetak utakmica online, samo u jednoj sam imao malo problema sa lag-om ali ništa strašno, ostale perfektne. Ili nema čitera puno na X1 ili su nešto riješili.
« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2016., 15:31 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #214 : 30. Rujan, 2016., 19:19 »
Ma necu praviti novi profil, a Master ligu bi mogao probati.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #215 : 30. Rujan, 2016., 22:26 »
Ma necu praviti novi profil, a Master ligu bi mogao probati.

Master league je offline mod i meni služi isključivo da uzmem GP-ove :D

Danas sam dosta online igrao, nevjerovatno ali bez problema sa čiterima i lagom. Igra je fenomenalna, nešto najbliže realnom fudbalu što sam vidio. Tekme su strašno napete i mislim da, kao nikada do sada, se osjeti individualnost svakog igrača. Npr. prošle godine Aguera nisam gotovo nikako koristio jer je bio podređen među većim i jačim braničima, ove godine dolazi strašno do izražaja njegova brzina, snaga, šut i snalažljivost u prostoru. Sviđa mi se sporost igre, nemam više osjećaja kao da igram fliper, kao i poboljšanja u odbrani - fakat se moraš potruditi za gol, nema puno soliranja, ispadanja odbrane, ubacivanje lopti u prostor gdje prebrzi igrači izgledaju kao da su dopingovani. Sve je izbalansirano, mora se igrati taktički, inovatno i efikasno, biti uključen maksimalno u tekmu jer lahkih protivnika nema, kako vs human tako i vs com.

Imam primjedbe na izgled trave u igri, nadam se da će to riješiti. Kada bi riješili tu travu, dodali još koju licencu i napravili pravi transfer market u myClub mode bili bi ekvivalentan pandan FIFA 17. Nedavno čitam jedan review i neko je dobro napisao: dati FIFA timu sve osim onoga što se dešava na terenu, a dešavanja na terenu provjeriti Konami timu i imali bi čistu perfekciju.
« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2016., 22:29 bhlazio »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #216 : 30. Rujan, 2016., 23:53 »
dati FIFA timu sve osim onoga što se dešava na terenu, a dešavanja na terenu provjeriti Konami timu i imali bi čistu perfekciju.

Da, ali, gle. Kad bi se nekim čudom ta dva tima spojila, iz godine u godinu samo bi MENU drugačij bio, bolje kad ima konkurencije onda je napeto i kod njih, ko će bolje napravit.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2017
« Odgovori #217 : 01. Listopad, 2016., 11:18 »
Onda nebi bilo konkurencije i igra bi se pogoršavala iz godine u godinu.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #218 : 01. Listopad, 2016., 15:11 »
dati FIFA timu sve osim onoga što se dešava na terenu, a dešavanja na terenu provjeriti Konami timu i imali bi čistu perfekciju.

Da, ali, gle. Kad bi se nekim čudom ta dva tima spojila, iz godine u godinu samo bi MENU drugačij bio, bolje kad ima konkurencije onda je napeto i kod njih, ko će bolje napravit.

Naravno, međutim sve je napisano hipotetički i gotovo je neizvodivo. FIFA 17 ove godine je odlična, grafika i fizika u gameplayu su donijeli jedno novo iskustvo i tek sada su mi obje igre zanimljive, jer npr. grafika i fizika igrača u FIFA 16 su katastrofa. Konami moze puno naučiti od EA po pitanju svega, jer PES sveukupno gledano (izbornici, modovi...) izgleda kao da ga je radio tim desetogodišnjih grafičkih dizajnera, međutim kada krene tekma jednostavno to više nije važno: strašan gameplay, taktička dubina, vrhunska fizika igrača i lopte te na kraju i sama grafika igrača uspiju čovjeka duboko unijeti u igru i natjerati da maksimalno zagrize užitak igranja.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #219 : 03. Listopad, 2016., 08:39 »
Još jedna  :D
Kakva je situacija kod ostalih koji igraju?



A tu je i 100% scout combo za Firmina:

« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2016., 16:29 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #220 : 03. Listopad, 2016., 12:17 »
Moji trenutno igraju samo simulacijski mod dok se malo ne uigraju.
Moram se pohvalit da sam, nakon što sam sinoć završio, iskočio na 69-om mjestu u DIVISION SIM od ukupnih 50000 igrača...
Momčad igra sasvim ok, mada je na papiru slabija od puno ekipa složenih od superstarova i samih crnih lopti.

Uspjeh karijere su uz trenera Simeonea manje više ostvarili slijedeći prvotimci (i rezerve):

GK: M. Neuer  (A. Lopes)
CB: T. Alderweid, S.Umtiti (H. Moreno, L. Perrin)
LB: L. Shaw  (M. Olson)
RB: Fabinho  (De Sciglio)
DMF: M. Veloso (C. Aranguiz)
CMF: J. Moutinho  (G. Krychowiak)
RMF: A. Robben (L. Enrique)
LMF: R. Sterling  (J. Navas)
CF:  R Lukaku, A. Aduriz  (J. Hernandes, B. Ruiz)

Inače, primijetio sam da mi ne štima kod Simeona druga i treća preset taktika, u squad managementu je prikazuje dobro ali u game planu kao i u samoj igri vrti jednu te istu taktiku ( 4-2-2-2).
Također mi sinoć scout dadne zlatnu loptu i dobijem D.Mertensa, kadli mu izbaci OR od 85 i prikaže ga kao crnu loptu, neću se žaliti al žešći previd...



"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #221 : 03. Listopad, 2016., 12:56 »
@El_Dalmatinho, dobar tim, posebno Robben i Lukaku, čudovišta :)
A to treniranje je pravi način, igrači tek na lvl. 37 i više počinju igrati pravo.
Ja još uvijek čekam trenera, Simeone mi nije odgovarao, a htio bih nekog sa slikom tipa Klopp 4:3:3  :D

Evo i mojih udarnih perjanica, još su tu Turan, Firmino, Kurzava, Coentrao, Mandžukić, Bony ...

« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2016., 16:29 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #222 : 03. Listopad, 2016., 13:50 »
Ne znam jel do mene al ne vidim ništa u tvom postu a ni scout combo za Firmina u postu prije?
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #223 : 03. Listopad, 2016., 16:30 »
Ne znam jel do mene al ne vidim ništa u tvom postu a ni scout combo za Firmina u postu prije?

Zamijenio sam linkove iako je meni i stare prikazivalo.
Btw, Firmino je zvijer, isplati se uzeti ga.

Odg: PES 2017
« Odgovori #224 : 03. Listopad, 2016., 16:41 »
Mislim da je bilo do mog pretraživača, sad vidim...
Bome zaebanu momčad imaš...
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9