HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150240 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #255 : 10. Listopad, 2016., 22:31 »
Ne volim baš pun frustracija, odkud ti to?  :loludara:

Ne plačem kad izgubim partiju i to, ali baš da mi trebaju frustracije, to ne :D

Jarane, dobiješ čitera ili lagera pa mu sve po spisku :D Ili regularan čovjek ali do Konamija pa onda njima :D Uhvati te scripting pa promašuješ prazan gol i tako :) Uglavnom, igrati myClub online nikada nije dosadno  :hihi:

Odg: PES 2017
« Odgovori #256 : 11. Listopad, 2016., 08:36 »
To svakako :D

Odg: PES 2017
« Odgovori #257 : 12. Listopad, 2016., 17:02 »
Evo primjer da ljudi koji izađu nisu nužno cheateri. Igrao sam malo prije i od početka meča je bio problem s konekcijom između nas. Kasnije je lik vodio i trebao je pobjediti utakmicu i nakon toga je pukla veza i pisalo je ono "ovaj mec se ne broji, bla, bla, bla".

Ne znam, možda su jednostavno loši Konamijevi serveri (neki od...) ili je u tom trenutku stvarno nekom loša internet veza u kući. Do sada kada je veza tako pucala i igrači izlazili, uglavnom sam ja vodio, ali evo sada je lik ispao, a imao je win 100%.

Odg: PES 2017
« Odgovori #258 : 16. Listopad, 2016., 10:36 »
Pozdrav,

Da li je neko kupovao digitalnu verziju Pes 2017, nalog i PS plus su mi na engleskom nalogu i tamo je cjena oko 50funti, da li mogu naci nesto povoljnije ??

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #259 : 17. Listopad, 2016., 19:20 »
Evo zbog ovog mrzim PES na PCu... Frajer ima rejting preko 850, ima trenutno 18/18 pobjeda i AAA rating.
Igram s njim i dam mu 3 gola u prvom pluvremenu (a ima bolju momčad od mene) i naravno frajer poništi utakmicu...


http://youtu.be/bG3fTq7e5bE




Pozdrav,

Da li je neko kupovao digitalnu verziju Pes 2017, nalog i PS plus su mi na engleskom nalogu i tamo je cjena oko 50funti, da li mogu naci nesto povoljnije ??
PS4 ili PS3?


Pogledaj ovdje samo upiši PES 2017 i izaberi konzolu.
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2016., 19:25 Hrv4tin4 »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #260 : 17. Listopad, 2016., 19:46 »
S(h)it KONAMI!  :ne:

Poput bakterija su u toaletu! il' jednostavno Konami-a nije briga...?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Rs6

  • *
  • 14
Odg: PES 2017
« Odgovori #261 : 17. Listopad, 2016., 21:11 »
Treba puno zivaca za igrat PES online , jednostavno nemozes pokazat sta znas na online modu.koci te to stekanje

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #262 : 18. Listopad, 2016., 18:44 »
Na X1 još nisam naletio ni na jednog cheatera, ponekad mi laga ali logično kada igram sa nekim brazilcima. Vidim na ranking listi samo 2-3 lika sa nenormalnim statistikama, ostali izgledaju uredno, pa vidjećemo dokle i kako. Iznenadilo me koliko balkanaca koristi X1, već imam više online frendova nego na PS4 :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #263 : 24. Listopad, 2016., 17:36 »
Momci kako ide myClub? Ja sam već postojećim priključio Alexisa Sancheza i Chiellinija, još lovim jednu crnu i prestajem sa okretanjima.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #264 : 26. Listopad, 2016., 23:50 »
Da zaokružim svoje pisanje o PES-u.

PES 2017 je najgora online igra koju sam u životu vidio. Ovim asholima iz Konamija želim da ubrzo bankrotiraju jer su toliki idioti da za par godina ne mogu zakupiti jedan obični online server.

P.S. Online i offline su kao nebo i zemlja, igrati online je katastrofa. Pored čitera, laga i skriptinga, tu su i prebrzi braniči, prespore reakcije igrača tako da većina utakmica je nabijanje lopte, čak se dobro nasmijem svaku utakmicu gledajući idiotluke. Uglavnom, još jedna godina sa razočaravajućim PES-om, čitajući Vaše komentare ponadao sam se da se nešto promijenilo, međutim slobodno mogu reći da je ovo najgori online PES unazad par godina, nešto slično kao što su sa 14 usrali. Offline dio je odličan, ali mene offline uopšte ne zanima.
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2016., 02:08 bhlazio »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #265 : 27. Listopad, 2016., 06:17 »
Vidiš, meni je na PCu totalno obrnuto. 2015 i 2016 su bili najgori online, a pogotovo 2016... Ovo sad je zakon i da ima skriptinga i zato sam ti i rekao da na PCu nema igrača koji ima više od 850 jer je to nemoguće. Ponekada imam i 20+ udaraca po golu od kojih je po 15 u okvir i ne zabijem niti jedan gol, a frajer s 2 udarca u okvir zabije oba gola...
Ali ja sam sve u svemu zadovoljan, jedino što me polako prolazi volja za svakodnevnim igranjem myClub moda, pa se ulovim čepće master league i derem tamo.

Odg: PES 2017
« Odgovori #266 : 27. Listopad, 2016., 09:14 »
Vidiš, meni je na PCu totalno obrnuto. 2015 i 2016 su bili najgori online, a pogotovo 2016... Ovo sad je zakon i da ima skriptinga i zato sam ti i rekao da na PCu nema igrača koji ima više od 850 jer je to nemoguće. Ponekada imam i 20+ udaraca po golu od kojih je po 15 u okvir i ne zabijem niti jedan gol, a frajer s 2 udarca u okvir zabije oba gola...
Ali ja sam sve u svemu zadovoljan, jedino što me polako prolazi volja za svakodnevnim igranjem myClub moda, pa se ulovim čepće master league i derem tamo.

Eh da, to se i meni nekad dogodi. Pobijedi me 1-0 s 1 udarcem u okvir gola, a ja iz 10 udaraca ne mogu zabiti.

Odg: PES 2017
« Odgovori #267 : 27. Listopad, 2016., 10:53 »
Prije koji dan igrao totalno ludu utakmicu.
Lik, neki Arapin, krenio nabrijano i u 18oj minuti me vodi 3:0 i malo mi falilo da odustanem jer me doslovno razbijao i radio vrhunske akcije.
Rekoh neću da dobijem bar nešto love i mic po mic do poluvremena smanjio na 3:2, u 50-oj na 3:3, i u 90+6-oj R. Sterling zabija petom (!!!) za pobjedu.

Šta je da je, bio je jači i imao više prilika al ko da je sustav htio da pobijedim bez obzira, njemu ništa više nije ulazilo.
I još zbog toga dobijem nakraju i trofej COMEBACK KING za povratak nakon 0:3...

Žao mi što je nisam mogao sačuvati nekako, baš je bila filmska ko onaj film Bijeg u pobjedu di slabiji tuče jačega i još uz holivudski završetak u zadnjoj sekundi i uz vrhunski gol.
Tako da imam feeling da je Arapin bacio sve i ošao u ISILovce malo mrzit Zapad.

Baš mi dobro to sjelo nakon raznoraznih frustracija...
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #268 : 27. Listopad, 2016., 15:46 »
Ja ne znam šta vi igrate, ovo je teško smeće. Igrači dok dodaju treba im dan, odbrambeni trče kao nadrogirani i stižu bilo kojeg napadača u par koraka, kada igrač mora dodati loptu dodaće je bez obrzira što je ona od njega 5 metara i u većini slučajeva izbaciče kompletnu odranu koja će stajati kao ukopana, Messi nadskače Pepea i Chiellinija koji stoje ispred njega, čak ih odbije na pod !?!, Neuer brani sa 2 metra šut glavom, a o scriptingu je suvišno pričati, kad moraš izgubiti utakmicu izgubićeš je sigurno da igraš protiv petogodišnjeg djeteta. Dodavanja katastrofa, prvo često pogrešna, drugo milion puta idem u kontru i samo dodirnem trokut a on nabije toliko jako loptu da je golman uhvati.
Što je najžalosnije, offline je stvarno perfektan i uživancija je igrati.
Meni je dosta ovog smeća, prestajem igrati totalno nogomet dok ne dođe FIFA 17 u EA Access, do tada BF 1.

Odg: PES 2017
« Odgovori #269 : 27. Listopad, 2016., 19:01 »
Kakve su ti postavke, basic, manual..?
Na PS4 je sa R2 zgodno koristit za primit i dodat točnije iz prve.

Al ni mene ne ide baš, vidim to i po offlineu.
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9