HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98973 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #240 : 28. Prosinac, 2017., 14:29 »
Ovo ulazi prečesto i lagano, samo kad se nađeš slobodan i "neometan" u kaznenom.


Inače, pogledao sam sve tvoje tutoriale i super su, no moram priznati da se to što ti radiš praktički NE događa u realnoj igri na najvećoj težini. Golmani mi nikada nisu toliko tupavo reagirali kako na slobodnjacima tako i u samoj igri. Ne znam na čemu igraš, ali na Superstar i Legendary je to nemoguće kao i online.
Na nižim postavkama Profesional, regular i drugima da, al ove veće ne.


I opet druga je stvar igrati protiv kompa, a druga protiv ljudi.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2018
« Odgovori #241 : 28. Prosinac, 2017., 15:29 »
Igra li iko Master ligu?  :faca: - Kako vam ide i koje klubove vodite ? :)
Ja vodim Barcelonu evo vec drugu sezonu i polako dodajem trofeje u klub ;)

Fulham, superstar. Jedva sam usao u Premier ligu. Ogranicenje budzeta, neatraktivan klub za transfere i milion drugih stvarim veliki izazov :)
Dobar, valjda te nece nogirati kao sto sam ja imao slucaj xd. Prvu sezonu u ML uzeo Barcu B, odradio koliko-toliko solidnu sezonu i dobio nogu. Onda sam uveo Rayo u prvu, odradio tu 2-3 sezone. Zadnju sezonu kaze sef, bar 9to mjesto u lige, a ja tu sezonu bas katastrofa bio u domacem prvenstvu, zavrsim negdje 15to mjesto, ali vjerujes li uzmem titulu Evropa lige i dobijem otkaz na kraju xd. Nisam mogao vjerovat. Onda preuzeo Deportivo, zavrsio prvi u grupi Evropa lige sa max brojem bodova i zove Barca :D Nisam mogao odbiti hehe. Inace i ja igram na super star i challenge mod za potpuni uzitak ;)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #242 : 28. Prosinac, 2017., 18:59 »
Igra li iko Master ligu?  :faca: - Kako vam ide i koje klubove vodite ? :)
Ja vodim Barcelonu evo vec drugu sezonu i polako dodajem trofeje u klub ;)

Fulham, superstar. Jedva sam usao u Premier ligu. Ogranicenje budzeta, neatraktivan klub za transfere i milion drugih stvarim veliki izazov :)
Dobar, valjda te nece nogirati kao sto sam ja imao slucaj xd. Prvu sezonu u ML uzeo Barcu B, odradio koliko-toliko solidnu sezonu i dobio nogu. Onda sam uveo Rayo u prvu, odradio tu 2-3 sezone. Zadnju sezonu kaze sef, bar 9to mjesto u lige, a ja tu sezonu bas katastrofa bio u domacem prvenstvu, zavrsim negdje 15to mjesto, ali vjerujes li uzmem titulu Evropa lige i dobijem otkaz na kraju xd. Nisam mogao vjerovat. Onda preuzeo Deportivo, zavrsio prvi u grupi Evropa lige sa max brojem bodova i zove Barca :D Nisam mogao odbiti hehue. Inace i ja igram na super star i challenge mod za potpuni uzitak ;)


Hahahah, kod tebe prave avanture. Mene zeza salary za godisnja primanja, ne mogu nikoga ozbiljnog da dovedem, tako da sam se okrenuo talentima. Uspio sam nekako kupiti Odegarda i J. Kluiverta, pa se na njih oslanjam, ostatak ekipe teski horor :)

Odg: PES 2018
« Odgovori #243 : 29. Prosinac, 2017., 10:37 »
igram 8 razlicitih master liga odjednom

tottenham
stuttgart
montpellier
sampdoria
valladolid
austria wien
gremio
dinamo vinkovci

to su klubovi koje vodim :P

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2018
« Odgovori #244 : 29. Prosinac, 2017., 22:01 »
igram 8 razlicitih master liga odjednom

tottenham
stuttgart
montpellier
sampdoria
valladolid
austria wien
gremio
dinamo vinkovci

to su klubovi koje vodim :P
Kako uspijes sve to igrati :O Mene bi to smorilo. Ja volim jednu ML igrat i lijepo klubove mijenjat. :)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: PES 2018
« Odgovori #245 : 02. Siječanj, 2018., 09:39 »
pes18 je jedino sto igram uz nba 2k18...nikakve druge igrice neigram vec godinama tako da ajde..moze se
a i vecinom nekako odigram po jednu sezonu sa svakim klubom u svakom pesu

*

op_server

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2018
« Odgovori #246 : 05. Siječanj, 2018., 19:38 »
Ljudi pozdrav!

Taman što je najveći i najhrvatskiji klub na svijetu (#Ajmooooooooooo) pobjedom nad ManUTD-om trebao zasjesti na vrh Premierlige omiljena igra mi izbaci poruku sljedećeg sadržaja: "system data save data is corrupted".
 

Igram na PC-u PES2018.

Naravno, backupa nemam.

Zanima me može li se išta napraviti ili ću morati sve iz početka?

PS: Vjerujem da je ovo urota udbaškokomunističkojugoslovenska protiv najhrvatskijeg kluba na svijetu i ovaku su me htjeli sje.... da ne osvojim Premiership i uđem u Ligu prvaka te malog Bornu Sosu prodam u Man City za 500.000.000.000.000.000.000.000 lira.

Molim za pomoć!


Sinsirli jors

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #247 : 05. Siječanj, 2018., 20:39 »
Originalna igra na Steamu ili piratska?

*

op_server

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2018
« Odgovori #248 : 06. Siječanj, 2018., 18:46 »
Originalna igra na Steamu ili piratska?

Steam

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #249 : 06. Siječanj, 2018., 19:09 »
Ako si imao instalirane modove tipa druge lige i to i instalirao noviju verziju nekog moda onda je tu problem jer ti neće raditi s novijim verzijama. To ti sve piše pod info u uputama za modove.
Ako si pak recimo imao vanilla verziju i instalirao modove - saveovi neće raditi. Isto je za obrnutu situaciju ako si imao modove pa ih maknuo - save ne radi na vanilla verziji.


A moguće je i da si u nekoj ljutnji ili nečem izišao iz igre kada je bio onaj plavi krug na ekranu, a to znači i save... Pa si sribao cijeli save game i tu ti nema pomoći...


P.S. ja za svaki slučaj koristim na tjednoj bazi program za backup svih svojih save podataka - GameSave Manager. Pa eto možda dobro dođe u nekoj drugoj situaciji...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #250 : 27. Siječanj, 2018., 10:05 »
Jedna mala pomoc ako moze. Otvorio sam US account na PS4 (jos nisam kupio PS+) i na leaderboards vidim ko 77 000 registrovanih klubova, medjutim prvih 30 je Chile, Brazil, Argentina .... jesam li zapeo na americkim serverima ili su isti serveri za cio svijet pa ce mi protivnik birati prema ip?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #251 : 27. Siječanj, 2018., 14:00 »
Pronasao sam odgovor, bio sam na americkim serverima, EU imaju oko 145 000 igraca. Znaci, za ostale, gdje vam je account registriran tu vas i PES salje.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #252 : 29. Siječanj, 2018., 21:47 »
@Hrv4tin4, dodao sam te na PS4, pa ako budes nagodan da nekada odigramo koju PES-a :) Tim mi je slab, ali moze se igrati (Koulibaly, Morata, Rashford, Suso ...)

Odg: PES 2018
« Odgovori #253 : 30. Siječanj, 2018., 09:40 »
Opet si se vratio Sony-u?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #254 : 30. Siječanj, 2018., 10:10 »
@Hrv4tin4, dodao sam te na PS4, pa ako budes nagodan da nekada odigramo koju PES-a :) Tim mi je slab, ali moze se igrati (Koulibaly, Morata, Rashford, Suso ...)


Samo ako nećeš igrat s joystickom  :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9