HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98809 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #30 : 20. Srpanj, 2017., 15:48 »
Sudac pokrao... Nisam ni skuzio kad je ovaj dobio zuti karton.

Inače, prošle godine nisam igrao, to je bilo 2015., prije toga nisam od 2009. igrao pes.
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2017., 15:51 wyzard »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #31 : 20. Srpanj, 2017., 15:53 »
Ma sjećam se da smo igrali isto neki PES, ali prošli puta na PCu.


A prvi žuti si dobio kad si me skršio s leđa, ali je sudac pustio prednost (već si za taj start trebao crveni dobit). I onda kada si pucao na gol je bio prekid i dobio si i žuti karton za to, al nisi skužio prekidajući animacije.

Odg: PES 2018
« Odgovori #32 : 20. Srpanj, 2017., 16:05 »
Dobar je PES ove godine. Malo je brži i lakše se dolazi do gola. Jedino što mi obrana ispada stalno. Nikako da pogodim formaciju.
Prva utakmica mi je bila grozna jer stvarno je dosta drugačiji od prošlogodišnjeg PES-a.
Naletio sam nekom liku IvanST i pomeo me sa 3-0   :fpalm: . Jedva sam jednom opucao po golu ali nakon toga sam zaredao nekoliko pobjeda pa sam zadovoljan. Komentatori i navijači su grozni, to je najslabiji dio sve ostalo je OK.

Odg: PES 2018
« Odgovori #33 : 20. Srpanj, 2017., 17:28 »
Odigrao sam nekih 15ak utakmica , 1 poraz , 1 nerjeseno i ostalo pobjede manje bitno je to , ono sto je bitno da je PES 2018 zaista dobra mnogo bolji nego 2017 u svakom pogledu , nek su rijesili ove nabacaje haha.

Odg: PES 2018
« Odgovori #34 : 20. Srpanj, 2017., 17:35 »
Za 10ak tekmi primio sam samo jedan gol iz centaršuta i to neverovatan lob glavom sa nekih 14,15m.
Brzina igre mi je idealna, primetno sporije nego prošle godine, a malo treba navikavanje na odbranu.
Morao sam da ugasim ono što predlaze kursor na kog će sledećeg igrača da prebaci, bunilo me je samo i odvlačilo pažnju...
Što je najbitnije od svih tekmi samo mi je u prvoj lagovalo i to mojom krivicim jer sam mislio da sam sam kući, a majka je dole skidala neke pdf fajlove na tablet :D posle su sve tekme bile gotovo lag free!

Drugi problem mi je taj što mi protivnik ne dozvoljava mnogo da izvaljujem igru i šta je sve novo, nego usput što pohvatam pohvatam... za sad zadovoljan.

Evo ga jedan super cancel fejk šot gol, kao u PES6 što se moglo. Protivnik je nopotrebno izašao s igračem i ostavio mi rupu u odbrani, posle sam golmana naterao da sedne na dupe  :kava:

https://twitter.com/maremas_/status/888036378679930880
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2017., 17:49 maremas »


Odg: PES 2018
« Odgovori #36 : 20. Srpanj, 2017., 18:08 »
I napravio sam ineresantan penal, golman je kasnio na loptu i bacio se napred više okrenut leđima (nova animacija) tako da je protivnik preleteo preko njega.

Tipa nešto ovako, samo što suprotno od slike lopta je išla ka golmanu, na slici je već prošla.
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2017., 18:10 maremas »

Odg: PES 2018
« Odgovori #37 : 21. Srpanj, 2017., 06:20 »
Ja sam prezadovoljan, "brzina" igre odlična, napokon se može fino driblati sa igračem. Stoperi više ne dobivaju turboboost i magično stižu napadača koji je odmakao. Gameplay savršen. Ja inače svake godine kupujem pes i aktivno to igram, jer igramo Hrvatske lige online pa i šire na balkanu... PES 17 sa lakoćom pogotka nakon centaršuta je bio užaš. Doslovno sam izbjegavao igrati ako ne moram. Ekipa iz hcl oće li biti kakav video komentar. Barem ti Zorane premda vidim da igraš, ne znam dal Igor uopće igra pes...

Btw sinoć sam zabio prekrasan gol sa D.Costom :D

https://www.youtube.com/watch?v=6DKjqGc0ypk
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2017., 06:39 BeLLicus »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #38 : 21. Srpanj, 2017., 11:31 »
Ne igra Igor. Bit će, dok malo posložim dojmove da zapravo imam što reći.

Odg: PES 2018
« Odgovori #39 : 21. Srpanj, 2017., 11:38 »

*

doky_420

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2018
« Odgovori #40 : 21. Srpanj, 2017., 13:38 »
Ne kužim tu neke komentare...
Dobar je PES ove godine. Malo je brži i lakše se dolazi do gola. Jedino što mi obrana ispada stalno. Nikako da pogodim formaciju.
Prva utakmica mi je bila grozna jer stvarno je dosta drugačiji od prošlogodišnjeg PES-a.
Naletio sam nekom liku IvanST i pomeo me sa 3-0   :fpalm: . Jedva sam jednom opucao po golu ali nakon toga sam zaredao nekoliko pobjeda pa sam zadovoljan. Komentatori i navijači su grozni, to je najslabiji dio sve ostalo je OK.
Kak brži i kako je lakše doć do gola, meni totalno suprotno, a do jučer sam igrao 17, dns instalirao i igrao 18 i razlika mi je totalno drugačija nego tebi.... Sporija igra s manje ping pong paseva, što znači teže doć do gola.
Odigrao sam nekih 15ak utakmica , 1 poraz , 1 nerjeseno i ostalo pobjede manje bitno je to , ono sto je bitno da je PES 2018 zaista dobra mnogo bolji nego 2017 u svakom pogledu , nek su rijesili ove nabacaje haha.
Opet ista stvar ko gore, od 20 golova bar 17 ih je postignuto preko nabačaja i to onog najobičnijeg. Early, low i high cross ko da niko osim mene ne radi, samo spamanje O kad se može i evo ti bar 2-3 gola. Prvi dojam mi je da je to gore nego prošle godine haha...


Znam da je Konami u sranjima i nije im lako ali imho ovo treba još dosta bolje izgledati ako misle ratovat protiv fife ili bar gurat pes u esport.
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2017., 13:42 doky_420 »

Odg: PES 2018
« Odgovori #41 : 21. Srpanj, 2017., 22:26 »
Ne kužim tu neke komentare...
Dobar je PES ove godine. Malo je brži i lakše se dolazi do gola. Jedino što mi obrana ispada stalno. Nikako da pogodim formaciju.
Prva utakmica mi je bila grozna jer stvarno je dosta drugačiji od prošlogodišnjeg PES-a.
Naletio sam nekom liku IvanST i pomeo me sa 3-0   :fpalm: . Jedva sam jednom opucao po golu ali nakon toga sam zaredao nekoliko pobjeda pa sam zadovoljan. Komentatori i navijači su grozni, to je najslabiji dio sve ostalo je OK.
Kak brži i kako je lakše doć do gola, meni totalno suprotno, a do jučer sam igrao 17, dns instalirao i igrao 18 i razlika mi je totalno drugačija nego tebi.... Sporija igra s manje ping pong paseva, što znači teže doć do gola.
Odigrao sam nekih 15ak utakmica , 1 poraz , 1 nerjeseno i ostalo pobjede manje bitno je to , ono sto je bitno da je PES 2018 zaista dobra mnogo bolji nego 2017 u svakom pogledu , nek su rijesili ove nabacaje haha.
Opet ista stvar ko gore, od 20 golova bar 17 ih je postignuto preko nabačaja i to onog najobičnijeg. Early, low i high cross ko da niko osim mene ne radi, samo spamanje O kad se može i evo ti bar 2-3 gola. Prvi dojam mi je da je to gore nego prošle godine haha...


Znam da je Konami u sranjima i nije im lako ali imho ovo treba još dosta bolje izgledati ako misle ratovat protiv fife ili bar gurat pes u esport.

Ni ja ne kuzim tvoj komentar koji nema veze sa mozgom, odigrao sam 40tak utakmica, znaš koliko sam dobio golova glavom? Nula, znaš koliko su mi puta nabacili u tim utakmicama, na svakoj barem 2 3 puta što ti daje preko 100 nabaca, dobio sam 1 gol iz kornera što se tiče glavom ali iz igre 0 bodova. Stoperi baš stoje kako treba i čiste to. Nemoj se prosipat bezveze. Svi znamo na šta je ličio pes 17 i kako je cross prolazio ovo je druga priča i to ne kažem samo ja nego i sve ostale kolege koje igraju. Da glava više ne prolazi. Događat će se golovi normalno nekada. Ali ovo što ti pričaš 2 3 gola glavom po tekmi lol. To je bilo na pesu 17 ovdje noupe :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #42 : 21. Srpanj, 2017., 22:50 »
Odigrao sam desetak tekmi u ovoj beti u single i coop online modovima.
Menu je vrlo lijep, plava boja mi se jako sviđa.
Glazbena podloga je odlična.
Gameplay? tako tako
PLUS
gameplay je otprilike taman brzine
udarci ovise u defaultu o smjeru gljive i nisu polu-automatski
animacije su dobre
MINUS
obrane skoro nema
dodavanja su kirurški precizna, skoro je nemoguće da mi ih netko presječe
AI je loš
menu nije dovoljno brz, kada želiš nešto prekinuti čeka se predugo

Sve u svemu i dalje se ne isplati napustiti Fifu zbog PESa
Nakon igranja bete PESa18 izbrisao sam je i odigrao Fifu17- razlika ko da ideš sa mini-magarca na konja

EDIT: zaboravio sam reći... koliko mi se teško braniti toliko mi je lako napadati i sve su tekme završavale sa
hrpetinom golova, da ne govorim o tome što mnogi zamjeraju Fifi- da su klubovi i igrači svi generički, svi se
ponašaju isto- nije niti PES iznimka
Igrao sa Braziom ili Francuskom isti vrag. Dodaj, dodaj, trči, pucaj, gol. Pa onda protivnik dodaj, dodaj, trči, pucaj, gol
i tako na izmjene. Znači, oko 20ak utakmica (desetak po modu) i nisam našao nikoga tko bi se mogao braniti protiv mene a niti sam se ja puno bolje branio.
I... online matchmaking je užas. Znam, beta... ali opet.
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2017., 22:54 baDarmageddoN »

Odg: PES 2018
« Odgovori #43 : 22. Srpanj, 2017., 08:02 »
Što se igre tiče primetio sam probleme kod menjanja igrača, ne menja uvek kako treba i da igrači nekad sporo reaguju kad to uporedim sa PES 2017, ali rečeno je da je to već sređeno.
Odbrana mi se jako sviđa, nema više jurnjave sa R1+X i sad mi je baš uživanje igrati odbranu.

>>>Gabriel Jesus Volley<<<



Što se matchmaking-a tiče prezadovoljan, stavim  Network Connection Restictions Lv.4 i do sad sam uvek imao odličnu vezu gotovo lag free, kao i što stavim Similar za Pass Support Level i kad igarm na FullManual postavkama uvek mi nađe FullManual igrača!

Odg: PES 2018
« Odgovori #44 : 22. Srpanj, 2017., 08:14 »
Evo jedan full match gameplay od mene. Odaziv komandi online odličan, one touch pass radi savršeno i kad se igra bez laga to vrlo lijepo izgleda i može se puno toga iskombinirati.

https://www.youtube.com/watch?v=SE9MNwG3wd4

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9