HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 97812 Hitova
*

doky_420

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2018
« Odgovori #45 : 22. Srpanj, 2017., 08:40 »
Ne kužim tu neke komentare...
Dobar je PES ove godine. Malo je brži i lakše se dolazi do gola. Jedino što mi obrana ispada stalno. Nikako da pogodim formaciju.
Prva utakmica mi je bila grozna jer stvarno je dosta drugačiji od prošlogodišnjeg PES-a.
Naletio sam nekom liku IvanST i pomeo me sa 3-0   :fpalm: . Jedva sam jednom opucao po golu ali nakon toga sam zaredao nekoliko pobjeda pa sam zadovoljan. Komentatori i navijači su grozni, to je najslabiji dio sve ostalo je OK.
Kak brži i kako je lakše doć do gola, meni totalno suprotno, a do jučer sam igrao 17, dns instalirao i igrao 18 i razlika mi je totalno drugačija nego tebi.... Sporija igra s manje ping pong paseva, što znači teže doć do gola.
Odigrao sam nekih 15ak utakmica , 1 poraz , 1 nerjeseno i ostalo pobjede manje bitno je to , ono sto je bitno da je PES 2018 zaista dobra mnogo bolji nego 2017 u svakom pogledu , nek su rijesili ove nabacaje haha.
Opet ista stvar ko gore, od 20 golova bar 17 ih je postignuto preko nabačaja i to onog najobičnijeg. Early, low i high cross ko da niko osim mene ne radi, samo spamanje O kad se može i evo ti bar 2-3 gola. Prvi dojam mi je da je to gore nego prošle godine haha...


Znam da je Konami u sranjima i nije im lako ali imho ovo treba još dosta bolje izgledati ako misle ratovat protiv fife ili bar gurat pes u esport.

Ni ja ne kuzim tvoj komentar koji nema veze sa mozgom, odigrao sam 40tak utakmica, znaš koliko sam dobio golova glavom? Nula, znaš koliko su mi puta nabacili u tim utakmicama, na svakoj barem 2 3 puta što ti daje preko 100 nabaca, dobio sam 1 gol iz kornera što se tiče glavom ali iz igre 0 bodova. Stoperi baš stoje kako treba i čiste to. Nemoj se prosipat bezveze. Svi znamo na šta je ličio pes 17 i kako je cross prolazio ovo je druga priča i to ne kažem samo ja nego i sve ostale kolege koje igraju. Da glava više ne prolazi. Događat će se golovi normalno nekada. Ali ovo što ti pričaš 2 3 gola glavom po tekmi lol. To je bilo na pesu 17 ovdje noupe :D
Opet nebuloze za moj slučaj, sve tekme mi završe 1:0, 2:1, uopće nema puno golova, kao da različite igre imamo, možda je do mog načina igranja haha, eo igro s nekim wyzardHCL ili slično jučer, možda je odavdje pa će potvrdit, na cijeloj tekmi samo par šansi, ja dobio 1:0, early cross i gol glavom dao. Ne posipavam se ja ništa, tj. ne kužim kaj se tu ima posipavat, pričamo o igri, samo komentiram, vjerojatno i nebi da mi dojam o igri nije tolko različit...

Odg: PES 2018
« Odgovori #46 : 22. Srpanj, 2017., 08:52 »
Kolega eno ti moj video post iznad tvog pa pogledaj moju utakmicu pa ćeš vidjet koliko sam ja golova dao bez crossa i sa tim da mi protivnik nije dopustio ni da završimo. Ja ti pričam da igram jako puno ova 2 dana i da još gola nisam glavom dobio a pretezito igram sa brazilom koji ima niske stopere cca 185cm... I bas protivnici pokusavaju nabace ali ne prolazi. Na pes 17 je to bio veliki problem i previše je golova tako padalo. I naravno golova glavom će uvijek biti ali daleko daleko manje nego što je to bilo na pes 17...

Odg: PES 2018
« Odgovori #47 : 22. Srpanj, 2017., 08:55 »
Kod tvog videa se super vidi kako se sad lako ispada iz odbrane ako samo držiš R1+X, urnisao si ovoga :)

Meni se sad jako dopada kako odbrana mora da se igra, malo prakse treba ali je uživancija.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #48 : 22. Srpanj, 2017., 09:20 »
obrane skoro nema
dodavanja su kirurški precizna, skoro je nemoguće da mi ih netko presječe

Ne volim kad se koristi argument - to je zato što ne znaš igrati - ali ovo gore je situacijski dojam... Obrane itekako ima - za onoga tko ju zna igrati. Meni je genijalan osjećaj kad pravilno pozicioniram igrača i dočekam suparnika čistim startom. Iako mi je tactical defending u fifi ugodniji, ovdje ipak treba više koncentriranosti u obrani i to mi je realnije.

Naravno, ako ćeš igrati 3v3 obrane nećeš vidjeti, uopće. Svi se rastrče i bude svega i svačega. Ali to ne znači da je igra kriva za to. Isto vrijedi i za onoga tko u 1v1 obranu igra arkadno.

Ovo kod dodavanja je, da prostiš, blebetanje bez pokrića. Okej, zanemarimo činjenicu da sva dodavanja mogu biti manualna... Meni je dosta utakmica situacija bila takva da sam više lopti uzeo presjecanjem nego fizičkim kontaktom. Sve ovisi o kakav je protivnik i kako se postaviš.

Odg: PES 2018
« Odgovori #49 : 22. Srpanj, 2017., 09:56 »
obrane skoro nema
dodavanja su kirurški precizna, skoro je nemoguće da mi ih netko presječe

Ne volim kad se koristi argument - to je zato što ne znaš igrati - ali ovo gore je situacijski dojam... Obrane itekako ima - za onoga tko ju zna igrati. Meni je genijalan osjećaj kad pravilno pozicioniram igrača i dočekam suparnika čistim startom. Iako mi je tactical defending u fifi ugodniji, ovdje ipak treba više koncentriranosti u obrani i to mi je realnije.

Naravno, ako ćeš igrati 3v3 obrane nećeš vidjeti, uopće. Svi se rastrče i bude svega i svačega. Ali to ne znači da je igra kriva za to. Isto vrijedi i za onoga tko u 1v1 obranu igra arkadno.

Ovo kod dodavanja je, da prostiš, blebetanje bez pokrića. Okej, zanemarimo činjenicu da sva dodavanja mogu biti manualna... Meni je dosta utakmica situacija bila takva da sam više lopti uzeo presjecanjem nego fizičkim kontaktom. Sve ovisi o kakav je protivnik i kako se postaviš.

Što se tiče obrane možda si u pravu. Ne znam kako bi se točno trebao braniti, ne igram PES van demoa svake godine.
Štos e tiče dodavanja, nisi u pravu. NIti jedno dodavanje nisam fulao, osim kada sam se zajebavao u 16ercu.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #50 : 22. Srpanj, 2017., 21:08 »
Odigrao par tekmi, nisam primio nijedan gol, tako da argumenti za odbranu ne stoje, odbranu treba znati postaviti i igrati.
Odličan gameplay, ispeglana grafika, nekoliko lijepih novina, sve u svemu 9,50 ocjena za desavanja na terenu, da su sudije bolje bila bi čista desetka.
Sve izvan terena opet bezveze.
Zaključak: japanci kontaju bit fudbala i rade odličnu simulaciju, ali su nemaštoviti sa ostatkom igre, EA veze nema o fudbalu na terenu, ali ostatak igre odrade perfektno.

@baDarmageddoN, druže, poštujem mišljenje svakoga i pravo na isto, ali fakat ne razumijem tvoju zaslepljenost i preseravanjem oko FIFE. Ja trenutno igram obje igre sa njihovim prednostima i manama. O PES-ovim manama je suvišno pričati, ali FIFA na terenu je jadna. Ova 17 može nekako i dobiti jedva prolaznu ocjenu za gameplay valjda zbog grafike i sitnih poboljšanja, dok 16 ne razumijem da iko moze igrati. Uživam u FIFA dok ne počne utakmica, na PES-u uzivam kada počne utakmica i to je to.

Odg: PES 2018
« Odgovori #51 : 22. Srpanj, 2017., 23:30 »
@bhlazio, svakog tko ima mišljenje da je PES bolji na terenu respektiram
Meni nije. Koliko sam vjerovao da poslije solidne 17ice PES ide pravim putem opet su zastali.
Fifa 16 i 17 su neusporedive. 16 je isto ko PES18. Oprosti ali ako si igrao 16, znaš da je to tako.
I ne tražim te da priznaš javno da je tako, makar znaš da je.
Kada Fifa izbaci moment i poboljša animacije bit će savršena igra. Ne simulacija. Igra.
PES je miljama ispod te razine, možeš ti do sutra da je gameplay bolji. Nije.

Odg: PES 2018
« Odgovori #52 : 23. Srpanj, 2017., 07:54 »
Povezalo me sa likom iz Brazila, lik mi se posle javio na twitteru da smo igrali, a veza je bila idealna lag free. Iznenađen  :piva:
Da sam se tako povezao sa likom iz pizdinaca u PES 2017 verovatno bi bio lag fest  :chair:


Koliko sam vjerovao da poslije solidne 17ice PES ide pravim putem opet su zastali.
Ova beta kakva je i sad mi je mnogo mnogo ispred PES 2017.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2017., 10:24 maremas »

Odg: PES 2018
« Odgovori #53 : 24. Srpanj, 2017., 06:16 »
Iskreno, razočaran sam podjednako Fifom17 kao i ovom betom.
Onaj moment, koliko god da je sladak, uništava svaku potrebu za trudom ako imaš sreće.
Danas sam među ostalim odigrao sa svojim timom u FUTu igrači od 81 do 85 protiv nekog
motherfuckera koji je imao sve iznad 95 sve TOTY i takve finte.
Ja sam OK igrač, ništa posebno ali pobijedio sam takav tim 6:0.
PES nije ništa puno drugačiji od toga ali je u tom dijelu- momenat i skripte igra kakvu
želim. Na žalost, ne mogu se usprkos svim pokušajima natjerati da mi se općenito igra
svidi. Gameplay je dobar, nije puno drugačiji (da ne kažem lošiji) od Fife ali obje igre
imaju neke mane da to nije normalno!
Volim igre u kojima se trudiš da uspiješ ali ovdje... previše je lošeg AIa (kod Fife), momenta (kod fife),
skripti(kod obje igre), nerealne preciznosti (kod PESa), loših animacija (kod fife) i sreća igra preveliku ulogu.
Dok se to ne promijeni ne mogu reći za niti jednu igru da je baš ono- dobra. Ali opet mi je Fifa dovoljno bolja
da se nje držim. Daleko do toga da nema problema ali svi znamo što je EA i koliko ulažu a to se i vidi.
Ne koliko bi realno trebalo da se vidi ali ono...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #54 : 24. Srpanj, 2017., 08:44 »
Jesi probao PES sa isključenim asistencijama ili samo lupetaš bezveze?

Odg: PES 2018
« Odgovori #55 : 24. Srpanj, 2017., 08:55 »
Meni se čini da je ovaj PES kao stvoren za full manual postavke, jer sad možeš bez problema da pariraš igračima na assisted kontrolama, a matchmaking je dobar jer kad staviš da ti nađe protivnika sa sličnim postavkama "uvek" pod znacima navoda ti nađe full manual igrače, barem u mom slučaju je tako bilo.

Odg: PES 2018
« Odgovori #56 : 24. Srpanj, 2017., 16:39 »
Jesi probao PES sa isključenim asistencijama ili samo lupetaš bezveze?

"Najbolji virtualni nogomet ikad"- To je naslov koji je HCL dao ovoj beti- o čemu mi razgovaramo?
Oprosti ali ne smatram nikoga tko tako misli imalo kompetentnim da mene pita niti kako igram a
pogotovo da mi nameće svoje mišljenje.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #57 : 24. Srpanj, 2017., 16:41 »
To nije naslov koji je HCL dao ovoj beti. Pročitaj još jednom. Čitavi naslov. Sa svim znakovima. I razumijevanjem.

Nevezano za to, lupetati kako je svako dodavanje precizno, a igrati na postavci koja diktira da to tako bude - je glupo. Stavi na manual ako ti smeta, pa ako ti svako dodavanje bude kirurški precizno onda se idi natječi na esports natjecanjima u pesu, sigurno ćeš zaraditi neke pare s takvom vještinom.
« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2017., 16:43 wyzard »

Odg: PES 2018
« Odgovori #58 : 24. Srpanj, 2017., 16:43 »
Vidio sam upitnik, vrlo nepotreban interpunkcijski znak u ovom što želim reći.
Da ste napisali najbolji PES nikome ništa ali ovako... nasmijavate me kompetentnošću o nekim igrama

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #59 : 24. Srpanj, 2017., 16:47 »
Znači, ja drumom, ti šumom. Okej, argumentiraj videom tu kiruršku preciznost dodavanja... Nevezano igraš li manual ili assisted. Snimi mi utakmicu s 99% točnih dodavanja i priznat ću ti da si u pravu. Sve drugo je baljezganje, sori.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9