HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98190 Hitova
Odg: PES 2018
« Odgovori #60 : 24. Srpanj, 2017., 21:51 »
Pogledaj bilo koji video PESa, ne treba to biti moje dijelo.
Vrlo se jasno vidi da obrambeni igrači bježe od napadača, da AI obrane ne zna što da radi,
da samo ako se znaš barem malo braniti imaš neke šanse u obrani i da je općenito balans napad-obrana gori nego u Fifi.

A što se tiče naslova, ista je fora bila kada ste postavili temu "Da li je Zelda najbolja igra ikada?" ... da ne bi bilo da me muči što sam vrlo itvoreno na stvari fife pa da mrzim pes i što sve ne...
Mislim da sam previše rekao o ovj temi,
nema smisla ulaziti dalje u raspravu, znas da ja ne mijenjam mišljenje vrlo lako.
Jedna beta koja treba sto dana da nađe protivnika, koja ima dva tima ima na youtibeo pitanje da li je to bajbolji virtualni nogomet.
Daj si malo razmisli o tome.
I kaže, među ostalim, Igor u tom uratku da je gameplay inače sporiji nego u 17ici ali se to ne vidi jer se beta igra sa dva jaka tima. Daj si malo procitaj rečenicu pa meni govori o razumijevanju.

Vrlo je jasna implikacija koju vaš naslov implicira. Kada ste zadnji put pitali za neku drugi betu da li je to najbolji fps ili nešto?
Ej, u jednoj beti bi postavljate pitanje kao da je sam Isus došao u igru a ne dva tima.


EDIT:
https://www.youtube.com/watch?v=fXQCsz0axNs

Pogledaj si ovaj video jednog čovjeka koji nije toliko na strani Fife kao ja, pogledaj gameplay,
baci oko na dodavanja te na korištenje finti i reci mi da se tako igra stvarni nogomet.
Van toga što su udarci iz daljine bili OP ovo je čista Fifa 16. Da, gameplay je malo usporeniji ali
kao što kaže i kao što sam ja rekao... finte i dodavanja su OP dok AI obrane je osrednji.
Vrlo realan čovjek, a našao sam ga sasvim slučajno dok nisam niti tražio neki PES review.
Pa mi ti reci sada da li je u redu poslije jedne bete koja ima dva moda, tri pjesme i dva tima
postavljati pitanje da li je ovo najbolji virtualni nogomet. Ja sam siguran da nije, puno toga trebaju nerfati a
AI obrane izbalansirati. Ne samo za mene koji sam loš u obrani kod PESa nego očito i kod ljudi koji
se znaju braniti. Pa, igrači prolaze jedni pokraj drugih da to nije normalno. Isto kao što je bilo na Fifi16.
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2017., 06:13 baDarmageddoN »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #61 : 25. Srpanj, 2017., 09:15 »
Znači, točno nula argumenata si iznio. Očito su ti neke rečenice prekompleksne, počevši od samog naslova, pa do te rečenice o sporijem gameplayju gdje se kaže - MOŽDA VAM(a) to ne izgleda sporo, ali... Znači, što ti nije jasno? Sporije je, ali možda nekome i dalje izgleda brzo. Je li to toliko teško za shvatiti?

Vrlo se jasno vidi da obrambeni igrači bježe od napadača, da AI obrane ne zna što da radi, da samo ako se znaš barem malo braniti imaš neke šanse u obrani i da je općenito balans napad-obrana gori nego u Fifi.

Čekaj, ti očekuješ simulaciju u kojoj će AI igrati obranu umjesto tebe?

A što se tiče naslova, ista je fora bila kada ste postavili temu "Da li je Zelda najbolja igra ikada?"

Nope, to uopće nije ista "fora" jer je Igor u tom videu između ostaloga raspravljao o recenzentskim kriterijima i uzdizanju igre u nebesa bez realnog odmaka od hypa. PES se u ovom videu nigdje ne uzdiže u nebesa kao čitav proizvod, štoviše koriste se rečenice "Pod uvjetom da online bude dobar, pes će biti uspješan" i sl. Nigdje se ne raspravlja je li riječ o najboljoj nogometnoj simulaciji na temelju bete. Ako se i kaže, uz zajebanciju s Limenim, da je najbolji u ovome trenutku, pa je li to teško shvatiti - normalno da je kad je bolji od prošle godine, nova Fifa još nije izašla, a prošlogodišnja je bila nastavak degradacije, to si i sam priznao.

Pa mi ti reci sada da li je u redu poslije jedne bete koja ima dva moda, tri pjesme i dva tima
postavljati pitanje da li je ovo najbolji virtualni nogomet.

Nogomet je nogomet - s kakvim ga god timovima igrao pravila su ista. U svim modovima cilj igre je isti. Sasvim nebitno koliko pjesama ima. U konačnom proizvodu i recenziji istoga to sve sve gleda za opravdavanje cijene, ali u beti je fokus jedino na onome što se odvija na terenu. Video koji si priložio izgleda bliže stvarnom nogometu nego ijedna Fifa nakon 12-ice.

Odg: PES 2018
« Odgovori #62 : 25. Srpanj, 2017., 09:22 »
Na full manual protiv full manual igrača je milina igrati ovaj fudbal.  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2017., 09:34 maremas »

Odg: PES 2018
« Odgovori #63 : 25. Srpanj, 2017., 11:49 »
Nisam rekao niti jednu činjenicu?
Cjenim te i samo zbog toga neću više raspravljati o ovoj temi sa tobom.
Ti si misli što želiš, reci da nemam načina i bla bla bla. Ovo vrijeđanje da su "neke rečenice prekompleksne"
si trebao ostaviti u vrtiću jer stvarno zvuče infatilno.
Ugodan ti dan.

Daj samo budi fer i korektan i dozvoli nekom drugom da recenzira Fifu za HCL ove godine. Neću reći zašto
jer bi zvučao previše grub. A sada su mi neke stvari jasnije nakon gluposti poput ove "normalno da je kad je bolji od prošle godine, nova Fifa još nije izašla, a prošlogodišnja je bila nastavak degradacije, to si i sam priznao." ROFL
Govoriš stvari koje nisam rekao a meni pametuješ? Majke mi, podsjećaš me na onog trola crolink007- taj si
nije dao i tvrdio bi da je nebo ružičasto, otprilike kao što ti sada tvrdiš.
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2017., 12:54 baDarmageddoN »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #64 : 25. Srpanj, 2017., 14:41 »
Ispričavam se ako je zvučalo kao uvreda na osobnoj razini. Nemam ništa protiv tebe čovječe, samo mislim da ili pretjeruješ iznoseći nešto što kategorički nije istina (i ne prilažeš dokaze za suprotno), ili imaš neke unaprijed definirane stavove o PES-u koje ne želiš mijenjati. Tipa ne želiš igrati s isključenim asistencijama (valjda) ako ti netko kaže da na taj način nema kirurške preciznosti u dodavanjima.

Odg: PES 2018
« Odgovori #65 : 25. Srpanj, 2017., 17:22 »

Odg: PES 2018
« Odgovori #66 : 25. Srpanj, 2017., 18:46 »
Dobra stvar je ako imaš drugara i igrate na istim postavkama (u mom slučaju FM) i ako u isto vreme kliknemo da nam traži protivnika uvek nas poveže :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #67 : 31. Srpanj, 2017., 12:00 »


Oficijalni pc zahtevi, nadam se da ovo znaci da cemo mi na pc-u dobiti jednaku igru kao konzolasi  :D :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #68 : 31. Srpanj, 2017., 18:05 »
Nemam pojma da li da kupim PES za PC ili PS4. Koliko vidim igra bi napokon trebala izgledati identično na obje platforme. Znam da na PC verziji mogu ubaciti patch pa da imena klubova i igrači budu licencirani, na PS4 se to ne može. Igram Online  i Master ligu prvenstveno. Na PC-u je jako puno cheatera a nemam pojma kako je na Plejki sa dosadnim cheaterima.

Uglavnom trebam pomoć vas iskusnijih pa da mi kažete na čemu je bolje posjedovati PES 2018.
Hvala.

Odg: PES 2018
« Odgovori #69 : 31. Srpanj, 2017., 19:57 »
Nemam pojma da li da kupim PES za PC ili PS4. Koliko vidim igra bi napokon trebala izgledati identično na obje platforme. Znam da na PC verziji mogu ubaciti patch pa da imena klubova i igrači budu licencirani, na PS4 se to ne može. Igram Online  i Master ligu prvenstveno. Na PC-u je jako puno cheatera a nemam pojma kako je na Plejki sa dosadnim cheaterima.

Uglavnom trebam pomoć vas iskusnijih pa da mi kažete na čemu je bolje posjedovati PES 2018.
Hvala.

Jesi siguran da se ne može? Jer ja znam da se može, 5 minuta posla  ;). Na PS4 nema cheatera kao na PC-u, jedino ako neko radi neki exploit unutar neke igre, al to je druga stvar. Ja ću uzet novi PES za plejku 4, al pričekat ću još da izađe, da vidim recenzije i to.

Odg: PES 2018
« Odgovori #70 : 31. Srpanj, 2017., 20:36 »
Kolko sam ja cuo, na ps4 je veci player base te ima vise cheatanja, a to nije ni problem napraviti, opteretis internet pocnes preko wifi skidati neku aplikaciju sa google playa i pukne konekcija i nikom nista

Odg: PES 2018
« Odgovori #71 : 21. Kolovoz, 2017., 15:32 »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #72 : 25. Kolovoz, 2017., 09:58 »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #73 : 26. Kolovoz, 2017., 21:01 »
PES 2018 proglašen najboljom sportskom igrom na Gamescomu - kralj se vraća :)

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2018
« Odgovori #74 : 26. Kolovoz, 2017., 21:30 »
Znači da nisam pogriješio  :D



Ali najviše sam sretan što će igra napokon na PCu izgledati kao na ostalim platformama.. i @bhlazio može izvor?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9