HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 97805 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2018
« Odgovori #135 : 17. Rujan, 2017., 22:08 »
Dobar tekst.  :D Ne vrijedi za te novce. 10€ bi bilo prihvatljivo. 

Šta imamo u igri osim gameplay-a?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #136 : 18. Rujan, 2017., 08:49 »
Nabavi pa provjeri  :D

PES je zakucao, toliko je dobar da bih mogao po citav dan igrati samo exibition meceve.
Pravi gust mi je myClub, gdje nikada ne znam koga cu dobiti, pa se nekada okrecuci one loptice osjecam kao kockarski ovisnik :)

Odg: PES 2018
« Odgovori #137 : 18. Rujan, 2017., 08:57 »
Dobar tekst.  :D Ne vrijedi za te novce. 10€ bi bilo prihvatljivo. 

Šta imamo u igri osim gameplay-a?

A što ti još treba osim gameplaya?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2018
« Odgovori #138 : 18. Rujan, 2017., 09:07 »
Nabavi pa provjeri  :D

PES je zakucao, toliko je dobar da bih mogao po citav dan igrati samo exibition meceve.
Pravi gust mi je myClub, gdje nikada ne znam koga cu dobiti, pa se nekada okrecuci one loptice osjecam kao kockarski ovisnik :)

Ne budem li' imao problema na pc-u u vezi framerate i zao što živim u BIH (znaš da su nas blokirali....) kupit ću, ali na popustu. Ili će sačekat update u dnevnom.Ne zaslužuju punu cijenu- po ovom što sam pročitao u recenziji.

A što ti još treba osim gameplaya?
Npr:
Nešto novo, možda? Malo življa ML? Da ne moreš nakon 4 sezone bušit na top playeru Reala kao Stoke City možda? Da se skupa sa mojim igračima, ostali igrači iz drugih klubova "boostaju", a ne da im odpada Rating svako malo. I da malo i oni bombu neku od transfera  naprave, a ne da izgleda kao da su škrti. Neke novine u ML ubacit, a ne kao da sam na aerodrom- pa čekam ponovo da odvrti jer sam propustio nešto pročitat.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #139 : 19. Rujan, 2017., 09:15 »
Sastavio sam neki solidan tim i sinoc počeo igrati: Courtois (Oblak) - Pique - David Luiz - Azpilicueta - Mendy - Khedira - Nainggolan - Draxler - Mueller - Sterling - Belotti.  Pomeo sam online challenge i sve ostalo što se nudilo. Ove godine teško farmati, a još teže dobiti crnu loptu, ali to još daje dodatnu draž :)

Što se tiče igre, nemam riječi, na terenu je fantazija, meni koji godinama igram PES vratio je stara sjećanja kada sam se radovao svakom golu. Zadnjih par serija, a i inače, golovi se postižu nekako mehanički, ali ne na novom PES-u, ovdje ide puno truda, znoja i kombinatorike i kako ti onda na kraju ne bi bilo drago :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #140 : 19. Rujan, 2017., 14:29 »
Oznojiš se i onda primiš neki glupi gol u zadnjoj minuti ^^  :loludara:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #141 : 19. Rujan, 2017., 14:45 »
Jel igra netko na PS4?!? Ak da dodajte me.


Čekam da mi stigne moj primjerak.


Što se tiče myClub moda on je totalna bana meni zbog prebrzog napredoavanja. Praktički u manje od mjesec dana možeš imati top momčad... Ja bih to postrožio i tek tamo nakon 6 mjeseci možeš imat dobru momčad s pokojom crnom loptom i par zlatnih, dok je 80% srebrnih i slabijih.
Ovako u mjesec dana napraviš super squad i onda mi bude dosadno...
Tako sam par puta zadnjih godina išao i resetirati momčad jer bude monotono i vežem se za igrače i ne želim ih prodavat.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #142 : 19. Rujan, 2017., 15:07 »
@dinodinix, vrlo rijetko primam golove :)

@Hrv4tin4, ove godine je jako tesko dobiti crnu, ja sam vec spiskao tonu GP'ova da napravim 5* klupu da bih mogao farmati, ali izuzev Konami nagrada od crnih sam dobio samo Courtoisa, Nainggolana i Muellera. Prosle godine na ovaj nacin bih vec imao tim crnih. Naravno jos uvijek je relativno lahko sklopiti tim i mene to malo nervira, medjutim legende mi drze zanimanje i kada sklopim tim, a posebno ce biti ove godine jer dolaze Beckham, Zamorano, Salas, Gerrard ... pa se valja pripremiti :)

Odg: PES 2018
« Odgovori #143 : 19. Rujan, 2017., 16:51 »
Probao demo, jako mi se svideo, kretanje je nekako slobodnije, imas punu kontrolu nad njime, lakse je driblati, golmani su poboljsani
Sad se mislim dal da kupim ili ne

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #144 : 19. Rujan, 2017., 19:28 »
Probao demo, jako mi se svideo, kretanje je nekako slobodnije, imas punu kontrolu nad njime, lakse je driblati, golmani su poboljsani
Sad se mislim dal da kupim ili ne

Ako si fan simulacije svakako, ako preferiras arkadni fudbal FIFA je bolji izbor.

Odg: PES 2018
« Odgovori #145 : 19. Rujan, 2017., 23:24 »
Igrao sam my club zadnje dve godine i skupio oko 600 sati  :D :D
Ali trebam i ustediti nesto novaca za fakultet i slicne stvari pa se dvoumim

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #146 : 20. Rujan, 2017., 10:10 »
Pravi gust mi je myClub, gdje nikada ne znam koga cu dobiti, pa se nekada okrecuci one loptice osjecam kao kockarski ovisnik :)

Dobra ti je stvar kad te igra navlači lutrijom?  :geek:  Ne znam za tebe, ali ja bi htio da PES ostane videoigara, a ne tombola ili nekakva igra na sreću.

Istina, nije to samo problem PES-a, ali guštati s takvom stvari... to ne vodi na dobro. Vidi samo kako je to završilo kod NBA 2K18 - u suštini odličan temelj za igru kojega su pojele mikrotransakcije. Platiš igru 60 eura i onda te svako malo podsjećaju da na nešto trošiš još, i još, i još.

PES je još uvijek blag oko takvih stvari, ali što više igrača bude guštalo u tom KOCKARSKOM OVISNIŠTVU, to će Konami više ići prema tome da novčano iskoristi to tvoje ovisništvo.

Mislim, pričamo o tvrtki koja je od Silent Hilla i Metal Geara napravila igre za automate. Onakve kakve imaš u kockarnicama. Sad reci da od PES-a neće napraviti uslugu za kockanje.

Ne znam, ako ti je stvarno stalo do PES-a, razmisli malo u čemu točno guštaš. Kockanje se generalno ne smatra dobrom stvari.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #147 : 20. Rujan, 2017., 11:23 »
Razumijemo se. Nisam niti cu biti toliki ovisnik da trosim novac, medjutim taj segment igre mi je puno zanimljiviji od FIFA-e gdje kupujem koga zelim. Najveci gust je igrati, naravno, ali ovo kockanje mi da zadovoljstvo i izvan terena   :D

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2018
« Odgovori #148 : 20. Rujan, 2017., 16:59 »
Slažem se sa Lazialom, nije zanimljivo ako možeš dobit koga hoćeš, ovako se čovjek više obraduje solidnom igraču nego nekom superstaru na Fifi kojeg dobiješ bez problema.

Odg: PES 2018
« Odgovori #149 : 20. Rujan, 2017., 17:32 »
Sreca pa kombinovanjem skauta mozes suziti listu igraca koje zelis ili svesti na jednog igraca.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9