HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98839 Hitova
Odg: PES 2018
« Odgovori #165 : 06. Listopad, 2017., 17:25 »
Nisam znao da se preko mobitela može, to je druga priča.

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2018
« Odgovori #166 : 06. Listopad, 2017., 21:53 »
Može objašnjenje za taj RD Client? Inače prvi put čujem, a zanima me kako farmati GP na taj način

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #167 : 07. Listopad, 2017., 20:48 »
OK... Imam ozbiljnih problema i zadnjih 2h ih ne uspjevam riješiti, a ni google ništa ne izbacuje.


Znači kada idem igrat bilo koji mod (Master league, exibition, random match, itd) ne dopušta mi igra igrati sa cijelom momčadi nego me tjera da izaberem samo jednog igrača... I ne mogu to nikako promjeniti i/ili izbjeći. Ne kužim što se događa...


HELP

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #168 : 08. Listopad, 2017., 09:10 »
OK... Imam ozbiljnih problema i zadnjih 2h ih ne uspjevam riješiti, a ni google ništa ne izbacuje.


Znači kada idem igrat bilo koji mod (Master league, exibition, random match, itd) ne dopušta mi igra igrati sa cijelom momčadi nego me tjera da izaberem samo jednog igrača... I ne mogu to nikako promjeniti i/ili izbjeći. Ne kužim što se događa...


HELP

Da nisi ukljucio role control mozda? Imas normal i role control kada si u select sides.


Sto se tice RDClient, XBox aplikacija na PC, stream turn on i imas kontrolu mobitelom na mrezi. Moze se podesiti i izvan mreze ali o tom po tom.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #169 : 08. Listopad, 2017., 09:19 »
Ne, nisam, sve je na normal. Online mi sve radi i mogu sa svim igračima igrat, ali kada igram offline bilo koji mod igra mi ne dopušta igrati sa cijelom momčadi.
Moram kada kliknem kick off izabrati jednu pozicijiju na kojoj ću igrati i to je to.


Kontaktirao sam i Konami, ali ono doslovno nemaju pojma... Prošao sam kroz sve postavke i 0 bodova, zato sam i tražio ovdje pomoć - možda se netko susreo s time.


Izbrisao sam igru, reinstalirao, izbrisao settingse, opet postavio i svejedno mi ne dopušta igrati normalno.

Odg: PES 2018
« Odgovori #170 : 13. Listopad, 2017., 20:18 »
Mislio sam još neko vrijeme igrati PES 17 i ovo đubre kupiti na popustu, ali jednostavno me namamila kutija u izlogu.  :clap:
Bome lijepo izdanje, dobio sam Stellbook edition (lani sam isto kupio Stellbook :)) i usb stik od nemam pojma koliko (nisam ga još ubacio, a bome ni disk u PS4 :D).


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #171 : 14. Listopad, 2017., 21:01 »
Mislio sam još neko vrijeme igrati PES 17 i ovo đubre kupiti na popustu, ali jednostavno me namamila kutija u izlogu.  :clap:
Bome lijepo izdanje, dobio sam Stellbook edition (lani sam isto kupio Stellbook :)) i usb stik od nemam pojma koliko (nisam ga još ubacio, a bome ni disk u PS4 :D).

(Klikni za pregled slike.)


Svaka cast, izgleda brutalno. Sad se odmah baci na myClub stize Beckham i ostale legende :)

Odg: PES 2018
« Odgovori #172 : 16. Listopad, 2017., 13:00 »
Jučer sam patchao original dresove i nazive, nadam se da ću uhvatiti vremena da ga napokon počnem zapravo igrati.

Jel moguće da nisu još sve rostere updejtali? Mbape mi još igra u Monacu.

Odg: PES 2018
« Odgovori #173 : 16. Listopad, 2017., 16:37 »
pa to je sasvim normalna stvar kod pesa...update mislim da bude oko bozica tek

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #174 : 16. Listopad, 2017., 16:42 »
Ja od sada dajem maloj da peca lopte, ima puno više sreće od mene.


I čak mi se sviđa ovaj pristup ako platiš coinse dobiješ minimalno zlatnu loptu.
Ionako sam ih se naplaćao a dobio samo srebrne...
Sad ovo ima više smisla.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #175 : 16. Listopad, 2017., 20:53 »
@dinodinix Roosteri su updateovani od prvog dana, samo idi na apply live update.

@Hrv4tin4 Kako si rijesio problem? Sta si to dobio ? :) Meni kcerkica dobije najbolje igrace, danas povuce Dybalu i Pepea :)


Odg: PES 2018
« Odgovori #176 : 17. Listopad, 2017., 08:52 »
@bh - probati ću s Apply live update onda. Mislio sam da to ide automatski.  :bonk:

@Hrvatina - nisi dobro postavio baner, samo ti je slika, nije link. Ili je to do mene možda.  :kava:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #177 : 18. Listopad, 2017., 11:56 »
Ubitacnom trozubcu Alexis Sanchez - Romelu Lukaku - Paulo Dybala dodao sam i ovog momka. Sta je sa ostalim, ima li nekih dobrih "uboda"?


Odg: PES 2018
« Odgovori #178 : 18. Listopad, 2017., 13:18 »
Ja sam ubo Maradonu, igra mi Usain Bolt lijevo krilo (dobio ga uz legendary edition) i Ibrahimović na loanu. Malo ću oprobati myclub da dobijem trofeje pa krećem s primarnom operacijom: Online divisions.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #179 : 18. Listopad, 2017., 14:12 »
Ja sam ubo Maradonu, igra mi Usain Bolt lijevo krilo (dobio ga uz legendary edition) i Ibrahimović na loanu. Malo ću oprobati myclub da dobijem trofeje pa krećem s primarnom operacijom: Online divisions.

Maradona ti je dosao kao guaranted, sada mu dizi levele, ove godine se od nekih silver i gold lopti (Mbappe, Rashford...) mogu napraviti igraci 90+ overalla. Sada sam dobio i Matica, odlcna zamjena za Busquetsa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9