HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519826 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1635 : 25. Listopad, 2017., 13:40 »
Koliko komadi igra ima- tribala bi ti još 2 DS4.  :hihi:
pa ne moras ih sve koristiti :)

*

bakagamer

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1636 : 01. Studeni, 2017., 22:48 »
     Ja sam bakica koja se uči igrati pa lijepo molim da mi preporučite igre s kojima mogu napredovati! Dosad sam odigrala Final Fantasy x tri puta, skoro sve Ratchet&Clank, Tomb Rider za PS3, Uncharted 1 i 3 manje više uspješno, s tim da mi je sin prešao neke bossove, dijelove gdje se traži okretnost i brzina koju nemam  :wildboy: sad igram Dragon Age Origin i lijepo mi ide ali bih htjela načiti bolje pucati iz oružja. Kupila sam igricu Red Dead Redemption i odustala jer poginem u skoro svakoj misiji  :fpalm:...jasno mi je da prvo moram odigrati neke lagane pucačine gdje ću se naučiti boriti. Molim preporuku s kojim igrama da počnem, po mogućnosti u trećem licu, volim da igra ima i neku priču da nije samo pucačina!

*

HeroTheZero

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1637 : 17. Studeni, 2017., 11:20 »
Diablo 3 :)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1638 : 06. Prosinac, 2017., 20:09 »
Moze li preporuka za igru nesto slicno Batman Arkham serijalu,ono da ima akcije,da prica nije losa,da ima šore,akcije,pucanja macevanja,moze i preporuka vise igara po tom smislu,od neke 2010 pa nadalje.
Dosadno ovih dana moram nesto igrat  :kava:

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1639 : 06. Prosinac, 2017., 20:53 »
Moze li preporuka za igru nesto slicno Batman Arkham serijalu,ono da ima akcije,da prica nije losa,da ima šore,akcije,pucanja macevanja,moze i preporuka vise igara po tom smislu,od neke 2010 pa nadalje.
Dosadno ovih dana moram nesto igrat  :kava:

Evo ja upravo zavrsio Deadpool :) PREODLICNA IGRA :D i ima bukvalno sve to sto si nabrojao + humor :D

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1640 : 23. Prosinac, 2017., 13:44 »
Pozz svima,

biti cu kratak  :D
Nisam igrao igrice vec cca 10god koliko su mi djeca stara  :bonk:
Nedavno sam se ponovio sa pc-em i spreman sam konacno gejmati i uzivati u onom sta volim...
Sad, pojma nemam sta ima od naslova, sta se igra, sta je dobro i zanimljivo...PA vas molim preporuku nekih naslova,
mogu biti i stariji dapace.... Inace sam volio igrati FPS da se lakse snađete...

Isto tako bi vas molio preporuku za klinca od 10 godina? Samo da nema previse nasilja...
I jos jedno pitanje, vidim da je izasao Super Mario Odyssey i dali je njega moguce igrati na kompu i kako?
Eto ....

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1641 : 23. Prosinac, 2017., 17:50 »
Zavidim ti, izašlo je dosta toga dobrog a obzirom da si dugo apstinirao uživat ćeš kao malo dijete. Ako ti je FPS najdraži žanr neki od must-play naslova su ti: Far Cry 3 i Crysis 1 ako želiš open-world šutere, BioShock 1 (i Infinite) ako želiš FPS sa dobrom pričom i zanimljivim settingom, Metro 2033 (i Last Light) ako se ne bojiš horror FPS, Deus Ex: Human Revolution ako si zainteresovan za stealth FPS, Wofenstein The New Order kao old-school FPS... A za igranje sa djetetom ti je preporuka nešto tipa Brothers: A Tale of Two Sons ili Never Alone  :piva:.
« Zadnja izmjena: 23. Prosinac, 2017., 17:53 Adam Jensen »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1642 : 23. Prosinac, 2017., 19:45 »
Super Mario Odyssey se nažalost ne može igrati na PC-u, al' preporucam Lego igre. Zabavne su i mogu se igrati u dvoje  :D

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1643 : 24. Prosinac, 2017., 01:41 »
Može igrati Super Mario 3D World preko Cemu Wiiu emulatora.Ali po meni vrh vrhova je Super Mario 64,.Jako stara, ali jako dobra igrica.Sada ima i neke grafičke poboljšane fanmade verzije igre u Unreal Engine-u.

https://www.youtube.com/watch?v=OuMRukwumTk

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1644 : 24. Prosinac, 2017., 10:41 »
 Adam Jensen hvala ti na iscrpnom odg.punom ocito odlicnih igrica..jedva cekam zaigrati...
VEK1NG
dali bi htio objasnit sta tocno moram skinut da bi igrao super maria...nisam upoznat sa emulatorima...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1645 : 24. Prosinac, 2017., 16:26 »
Adam Jensen hvala ti na iscrpnom odg.punom ocito odlicnih igrica..jedva cekam zaigrati...
VEK1NG
dali bi htio objasnit sta tocno moram skinut da bi igrao super maria...nisam upoznat sa emulatorima...

Što se tiče Super Mario 64 skini emulator poput Project 64.Project 64, kao i sve druge emulatore skidaš sa zvaničnog sajta emulatora.Zatim skineš rom fajl preko nekog sajta kao što su loverooms, completerooms, emuparadise, itd...Onda jednostavno učitaš fajl preko emulatora.Opcije za kontrole se nalaze unutar emulatora i nije ih teško podesiti.Cemu emulator skidaš takođe sa zvaničnog sajta tog emulatora.Preko Cemu emulatora možeš ubaciti i dlc za igre, a možeš igrati i online.Za cemu emulator imaš ovaj korisni video tutorijal, koji je i najdetaljniji.
https://www.youtube.com/watch?v=H4rTh9XNcWA

Ta verzija SM64 u Unreal engine-u što sam je pomenuo je standalone fanmade projekat.Moraćeš da izguglaš za download link, jer nisam siguran da li se postavljanje takvog linka u temi protivi pravilima foruma.

*

Nanox7

  • n00b
  • 3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1646 : 02. Siječanj, 2018., 17:05 »
Mozete mi preporuciti neku igre ? Volim FPS, racing, simulacije,...
II x4 955 3.2GHz
8gb ram
2gb graficka.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1647 : 04. Siječanj, 2018., 21:10 »
Pozdrav, dali postoje koje PS4 igre koje imaju split screen, offline (pucačine) kao što je bila Resistance fall of man igra na PS3. Podijeljen ekran i borba jedan protiv drugoga( 2 kontrolera) na istom televizoru?
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2018., 21:50 bullseye13 »
... Sent from my Commodore 64

*

Psyche

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1648 : 04. Veljača, 2018., 23:19 »
Pozdrav.

Razocaran jako kratkom kampanjom na CoD ww2 trazim nesto da mi ukrade vise vremena u kampanji. Prijedlozi?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1649 : 05. Veljača, 2018., 09:34 »
CoD 2

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9