HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519709 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1605 : 18. Kolovoz, 2017., 18:46 »
Imate mi nes preporucit za igranje? Sve sam izigrala/izbiflala itd...
Možda bi nam bilo lakše ako navedeš neke žanrove koje preferiraš, ili da navedeš neke igre koje su ti super i hoćeš prijedlog za nešto slično tome.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1606 : 19. Kolovoz, 2017., 10:28 »
Uf, predobra igra, prešao sam ju uzduž i popreko, jedino što je jako loše ostarila, al znam da mi je tada bila vrhunska



Rasplakao bih se sada, što sam tada prestao igrat nakon par sati igre, genijalna igra. Hoću reboot te igre! I franšizu!

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1607 : 21. Kolovoz, 2017., 22:19 »
Ostalo mi je 10 eura  i sad neznam koju igru da kupim moze preporuka?

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1608 : 22. Kolovoz, 2017., 13:50 »
Ostalo mi je 10 eura  i sad neznam koju igru da kupim moze preporuka?
Napisi nam kakve tipove igara volis i preferiras, da ti onda  preporucimo neke igre :thumbs:
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2017., 13:54 Hackey »

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1609 : 07. Rujan, 2017., 18:40 »
Pozdrav,

Cura i ja trazimo neku Co-op igru za PS4, po mogucnosti nesto za sto ne treba PS+.
Ona bi nesto magicno kao sto je Trine 2 npr., ali za sad nismo nista uspjeli naci, osim Little Big Planet 3 i Raymana.

Vise manje sve sto ima i za komp smo prosli, ili igramo trenutno. Za PS4 bi si uzeli nesto sto mozemo iz kreveta, bez da se micemo :D
Ali eto, ne nalazimo nista pa ako netko zna za neki hidden gem neka kaze :)

Jel taj LBP3 valja sto?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1610 : 07. Rujan, 2017., 19:02 »
Bilo koja LEGO igra. Genijalna stvar za lokalni COOP

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1611 : 16. Rujan, 2017., 12:18 »
Može neka igra da je riječ o Ekonomiji, za malo starij kompjuter. Uglavnom da je igra do 2012. Tnx.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1612 : 16. Rujan, 2017., 12:23 »
Ekonomija ti je širok pojam, no zanimljivije igre koje uključuju i ekonomiju ti je:


Anno serijal (stariji nastavci)
Democracy 3
Realpolitics
možeš probati Total War serijal gdje ovisi na koji način igraš imaš i financijski dio. NE moraš sve riješavati borbom - financije i diplomacija, a borbe možeš i preskakati kad se dogode...


*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1613 : 16. Rujan, 2017., 12:36 »
Iskreno ne znam ni ja šta točno tražim  :bonk:

Imam nešto igara na mobitelu, ali je to preloše za moj ukusu.

                                                   

Uglavnom, najviše mi se sviđa Realpolitics. Tnx!

Sve ostalo mi je nekako meh, pogotovo Total War. Fantazija me ta odbija, dobro zvuči sve što si napisao, ali..



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1614 : 16. Rujan, 2017., 12:37 »
Total War Rome, Napoleon, Shogun uopće nije fantazija nego povijesne jedinice iz tog doba... Pomješao si s Total War Warhammer i drugim glupostima, koje ni mene ne zanimaju   ;)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1615 : 16. Rujan, 2017., 12:45 »
Hahah a to.

Gle- označio sam što si napisao ( u ovom slučaju "Total War") i išao na "Search Google for", i to mi je prvo izbacilo.  :D

Kad utuži Realpolitiks, budem i to odigrao. Ako mi se dadne.   :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1616 : 17. Rujan, 2017., 10:26 »
Uhvatila me neka želja za nekim rpg-om. Inace nisam fan ali sam uzivao u witcheru prvom i znam da sam borderlands igrao puno sati u komadu kako mi je bio gušt. Imam deus ex human revolution, planiram kupiti kad bude neko snizenje skyrim i mass effect. Postoji li jos neki rpg orijentiran na akciju da sam propustio? pozeljno da nije noviji od 2012. jer mi laptop ne moze to goniti.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1617 : 17. Rujan, 2017., 19:58 »
Uhvatila me neka želja za nekim rpg-om. Inace nisam fan ali sam uzivao u witcheru prvom i znam da sam borderlands igrao puno sati u komadu kako mi je bio gušt. Imam deus ex human revolution, planiram kupiti kad bude neko snizenje skyrim i mass effect. Postoji li jos neki rpg orijentiran na akciju da sam propustio? pozeljno da nije noviji od 2012. jer mi laptop ne moze to goniti.

Star wars Kotor,stari dragon age naslovi

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1618 : 17. Rujan, 2017., 20:09 »
Kingdoms of Amalur: Reckoning  https://www.youtube.com/watch?v=XplqXm93PUk
Ostao mi je u lijepom sjećanju, pogotovo borba i mogućnost "reckoning moda" koji je svojevrsni bullet time mod. Mislim da vrijedi isprobati ako nisi igrao.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1619 : 18. Rujan, 2017., 10:33 »
Star wars Kotor,stari dragon age naslovi

kotor sam igrao nekad davno, možda mu dam šansu opet. dok dragon age mi se uopće ne sviđa, probao sam.

Kingdoms of Amalur: Reckoning  https://www.youtube.com/watch?v=XplqXm93PUk
Ostao mi je u lijepom sjećanju, pogotovo borba i mogućnost "reckoning moda" koji je svojevrsni bullet time mod. Mislim da vrijedi isprobati ako nisi igrao.

e vidis mogao bih to piknut na kakvoj akciji. cini se zanimljivo iako kazu prica je slaba (hcl recenzija)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9