HCL.HR

Quantum Break

  • 89 Odgovora
  • 39277 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Quantum Break
« : 02. Listopad, 2013., 15:58 »


Quantum Break je novi naslov Remedy studija koji stiže ekskluzivno za Xbox One. U pitanju je akcijska igra koja će posjedovati i uživo snimane kadrove. Osim toga, u produkciji je i istoimena serija na čiji će razvoj utjecati igrači svojim odlukama unutar igre.

Priča se vrti oko tri glavna lika koji tijekom određenog pokusa dobiju sposobnost upravljanja vremenom. Zanimljiva činjenica je da su znanstvenici iz CERN-a sudjelovali u stvaranju priče za ovaj naslov :ave:

Quantum Break E3 Trailer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Quantum Break
« Odgovori #1 : 02. Listopad, 2013., 16:37 »
Jedva čekam da dođe na PC :hiha:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #2 : 02. Listopad, 2013., 16:41 »
Načekat ćeš se :mrs:

Uz igru dolazi u isto vrijeme serija, čime su povezani jedno uz drugo, zbog čega nema smisla izdavati poslije igru jer onda gubi  glavnu ideju
« Zadnja izmjena: 02. Listopad, 2013., 16:42 kaisersephirot »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Quantum Break
« Odgovori #3 : 02. Listopad, 2013., 16:45 »
Nema veze, ali to je Remedy ... PC izlazak je zato 99% siguran

EDIT: Gledat će se serija na HRT-u :hiha: taman dok ju hrt kupi ovo izlazi za PC

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #4 : 02. Listopad, 2013., 16:49 »
OK, vjeruj šta želiš, ja sam i dalje pri mišljenju da ovo neće izaći za PC zbog povezanosti sa serijom koja će se emitirati na Xbox One zajedno s izlaskom epizoda

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #5 : 02. Listopad, 2013., 16:52 »
Ovo sa serijom je neviđena glupost. Ok, nisam vidio kako će funkcionirati na djelu da mogu pljuvati, ali čitav koncept mi je bezvezan. Nek se odluče što žele napravit - igru ili tv seriju :hiha2:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #6 : 02. Listopad, 2013., 16:55 »
A nez, evo jedan quote po tom pitanju:

Citat:
A Quantum Break television series is also in production, with Remedy stating that "how you play the game impacts the show, and the show informs how you play the game."

Mislim, moglo bi rulat ako se izvede dobro, no vjerovatno neće :(


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #7 : 02. Listopad, 2013., 16:58 »
Hoće show biti on-demand ili će se emitirati u nekom roku? Jer, ako je u nekom roku onda su fulali fudbal, puno para potrošeno nizašto.
Uostalom, serija će biti dostupna vjerojatno samo u amerikama.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Quantum Break
« Odgovori #8 : 02. Listopad, 2013., 16:58 »
Aj Žarko prekini biti Sony fanboj kojemu je nezamislivo da nešto prestaje bit ekskluziva, Microsoft doesn't work that way :hiha2:

Pričaš gluposti realno, što - igra će se igrati ISKLJUČIVO za vrijeme serije, a poslije neće raditi? Nema šanse da ju izbace za PC iz tog razloga? Nezz... get real... stvar će vjerojatno funkcionirati na principu Alan Wakea koji je izlazio u epizodnom obliku, samo će epizode ovdje biti i za igru i za seriju, a serija će vjerojatno popratiti sporedne događaje.... hoće li tu biti nekakvih RPG odluka pa ono - ako više ljudi odluči tu stvar ona će biti implementirana u seriju... to je već zanemarivo i na kraju krajeva nebitno

EDIT: + ovo što Zoki kaže... džabe nama serija kad je ionako nećemo gledati
« Zadnja izmjena: 02. Listopad, 2013., 17:00 Me666 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #9 : 02. Listopad, 2013., 17:08 »
Kakve ovo ima veze sa Sonyjem :wildboy:

Nezz, moraš razumijeti jednu stvar, MICROSOFT je izdavač, a ne Remedy, dakle što Microsoft odluči, tako će biti na kraju. Što ako Microsoft želi jedan naslov kojim će privući ljude na svoju konzolu, da ga pusti na PC :tired: Nema još nikakvih pojedinosti o seriji, no očekivam da će biti dostupna u svim zemljama gdje je podržan Xbox One, inače nema logike :hiha2:


Odg: Quantum Break
« Odgovori #10 : 02. Listopad, 2013., 17:14 »
Jel se vi, kao suradnici, morate praviti da piratstvo ne postoji i da ne skidamo svi serije s torenta ili šta?

Igra mi izgleda skroz rendom i nezanimljivo, ali ovo ALI SERIJA SE NEĆE EMITIRATI KOD NAS!!!!! je dosta smiješno.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #11 : 02. Listopad, 2013., 17:17 »
To "kod nas" se odnosi na Europu, točnije V. Britaniju, Njemačku i slične zemlje koje će biti podržane od strane Xbox Onea odmah od starta

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Quantum Break
« Odgovori #12 : 02. Listopad, 2013., 17:37 »
Kakve ovo ima veze sa Sonyjem :wildboy:

Nezz, moraš razumijeti jednu stvar, MICROSOFT je izdavač, a ne Remedy, dakle što Microsoft odluči, tako će biti na kraju. Što ako Microsoft želi jedan naslov kojim će privući ljude na svoju konzolu, da ga pusti na PC :tired: Nema još nikakvih pojedinosti o seriji, no očekivam da će biti dostupna u svim zemljama gdje je podržan Xbox One, inače nema logike :hiha2:




Kao što ti trenutno govorim na fejsu, ista je situacija bila i s Alan Wakeom pa eto ti ga sad, živ živcat na PC-u

Za razliku od Sonyja i Naughty Doga recimo, Remedy nije interni studio Microsofta i oni nisu obvezani potpisati ništa više od vremenske ekskluzive M.Softu. Tako će i biti, samo čekaj ;)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Quantum Break
« Odgovori #13 : 02. Listopad, 2013., 18:00 »
Da, ali nije ista situacija s Xbox 360 i Xbox One.

Ne moraš biti interni studio da budeš ekskluzivan za određenu platformu, potvrda ti je Bungie koji je izdao većinu HALO dijelova samo za Xbox. Ugl, budemo vidjeli, no čisto sumnjam, iako ne govorim 100%, da će ovo izići za PC. Toliko od mene ^^

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Quantum Break
« Odgovori #14 : 31. Svibanj, 2014., 09:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9