HCL.HR

Rasprodaja zaliha u technomaticu

  • 12 Odgovora
  • 4390 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Rasprodaja zaliha u technomaticu
« : 11. Ožujak, 2008., 14:55 »
Možda će se činit kao reklama, ali eto nije, nego samo sam naletio na finu akciju koju bi neki možda htjeli iskoristiti.

Dakle u webshopu Technomatic je rasprodaja zaliha i u tijeku su poprilična sniženja.

Ovako kažu dvije posljednje vijesti na njihovom sajtu:

09/03/2008
RASPRODAJA ZALIHA!

U tijeku je velike rasprodaja zaliha po izuzetno povoljnim cijenama. Dok sve nove cijene nise unesene u web shop možete se javiti sa upitom na [email protected] kako bi najbrže saznali koja je nova cijena i da li je proizvod još uvijek dostupan. Akcija traje do rasprodaje zaliha. Sa ovom akcijom prestaje popust od 20 % na proizvode ali nova cijena je i tako povoljnija. 20 % popusta vrijedi i dalje samo za Xplosive, Sold Out, Mastertronic i Focus naslove. Zalihe su vrlo ograničene!

09/03/2008
50 % POPUST NA POJEDINI ASORTIMAN!!!!

Dok se ne unesu cijene vrijedi 50% popust na asortiman u kategorijama: PC BUDGET, PC RETAIL, EDUTAINMENT, ENCIKLOPEDIJE, EROTIKA, FILMOVI i naslovi za PALM. Moguće su naknadne male korekcije! Na izmijenjene cijene nema popusta, recimo Enciklopedija Brittanica 2003 - već je izmijenjena cijena, informirajte se emailom!

http://www.technomatic.hr

Ja si mislim možda naručiti Beyond Good and Evil, čuo sam da je igra skroz dobra, a nikad nisam probao.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #1 : 11. Ožujak, 2008., 15:13 »
Ja si mislim možda naručiti Beyond Good and Evil, čuo sam da je igra skroz dobra, a nikad nisam probao.

Dapače, igra je odličan platformer (čekaj samo da čuješ muziku :ementaler:), samo eto, loše se prodavala pa je Ubisoft ubio bilo kakvu nadu o nastavku. Šteta, igra je to svojom kvalitetom zaslužila.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #2 : 11. Ožujak, 2008., 15:19 »
 :piva:

A ako sa mdobro skužio taj popust, budući da sad u cjeniku na njihovom web-shopu stoji da kosta 99 kn, trebao bi ju dobit za kojih 50kn.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #3 : 11. Ožujak, 2008., 16:06 »
malo im je trula ponuda, a ionako nisam pri lovi

ipak, skroz neloše stvari su
Ground Control 2 - 35 kunića po novoj cijeni
The Conqueror's Collection - 50 kuna četiri starije strategije
THE WORLD OF NEED FOR SPEED - četvorka, porš, šestica i underground za 100 kunića
American McGee's Alice - 40 kuna, zbilja super platformer
Deus Ex - 40 kuna, vrijedi jebemu
Freedom Force - 40 kuna, isto vrijedi

ima još toga, al ja nemam vremena, možda kasnije dodam još što
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #4 : 11. Ožujak, 2008., 16:22 »
naravno da se ut rasprodao :((((((88

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #5 : 12. Ožujak, 2008., 02:13 »
wolfenstein 3d 55 kn  :2139:

ima lepi stvari, w2 & w3 pack, C&C serijal... al uglavnom su kul stvari već rasprodane, Deus Ex npr. :(

btw. imate i u algoritmu u maksimirskoj, mislim bar je bilo prije koji mjesec, GTA 1 & London... tri Hitmana u jednom... BS-ovi i tak gro kompleta za pisi a sve oko 100-200 kn. Čak je gta bio 50kn čini mi se  :solidus:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #6 : 12. Ožujak, 2008., 13:00 »
gta je inače besplatan  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #7 : 12. Ožujak, 2008., 19:26 »
Ali ipak je ovo tvrdo pakiranje. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #8 : 12. Ožujak, 2008., 21:48 »
koje je već godinama toliko kuna.. ja kad sam kupovo to sranje, koštalo je 60kn i nema nikakve prednosti spram onog koji downloadate s GTA Classics

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #9 : 13. Ožujak, 2008., 02:08 »
ima lepu kutiju + na gta classics ne vidim london dodatak

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #10 : 13. Ožujak, 2008., 21:32 »
ali stvarno, nema ničeg ljepšeg od prekrasne kutijice...sve bih dao za to :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #11 : 15. Ožujak, 2008., 20:27 »
ja bih si kupio iwar 2 jer je igra irudova, no nedostupna je na lageru :tired:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Rasprodaja zaliha u technomaticu
« Odgovori #12 : 16. Ožujak, 2008., 15:04 »
naravno da se ut rasprodao :((((((88

:((((((((((((

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9