HCL.HR

Resident Evil 5

  • 105 Odgovora
  • 28178 Hitova
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #90 : 20. Rujan, 2009., 19:37 »
a prvo sam instalirao drivere za directx i za grafičku pa mi je radilo do cutscene i onda mi je zastekalo cujem muziku ali ništa od videa znam da imam dovoljno jak kompjuter za tu igru al ne kužim zakaj mi sad ne radi
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #91 : 24. Rujan, 2009., 21:15 »
samo jos da se moze hodati i pucati bilo bi extra, ovako me izludjuju ovi psi.  :bonk:

Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #92 : 24. Rujan, 2009., 23:15 »
Sačmom ih  :approve
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #93 : 29. Rujan, 2009., 01:55 »
Boguje mi igra. Nabrijana četvorka.
Ubacili su 2 čeptera Afrike i šuma, ostalo je ionako po nekim random lokacijama koje su već viđene pecto puta.
Al ono, iznenađen sam kako je bez obzira na isti koncept ko četvorka igra jebeno zarazna i nisam stao igrat čitav dan.
Sad me bole ruke. Nisam navikao.  :wildboy:

Rula mi uglavnom.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #94 : 29. Rujan, 2009., 10:57 »
ja sam očekivao neki grandiozniji završetak. ono, tipa dvosatna animacija kao mgs4. al penis, čitav serijal, umbrellu i weskera riješe u dvije minute. ako i toliko.

Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #95 : 29. Rujan, 2009., 12:31 »
Ja sam očekivao da će se Wesker na kraju pretvoriti u nešto veće od one beštije u 6-2, a ubio ga bez ispaljenog metka  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #96 : 30. Rujan, 2009., 18:44 »
Edit (riješeno)... Igra je fenomenalna, nisam je očekivao takvu, jedino mi je žao što mi je ovo prvi kontakt s RE pa sam malo lost, atmosfera i igrivost visoka, jedino malo smetaju nespretne kontrole na tipkovnici, nisu standard, te ono već rečeno hodanje/trčanje i pucanje
« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2009., 19:24 cole »

RESDENT EVIL 5
« Odgovori #97 : 10. Listopad, 2012., 21:52 »
 ljudi moji muci me nesto davno sam zavrsio sa prijateljom resdent evil 5 na ps3 i sad mi opet doso gust da ga opet odigram i tom mom prijatelju isto ali eto njegova ps3 je dobila one zute lampize ylof ako s ene gorijesim tako se zove i sad sam ja skinuo resident evil 5 za pc ali nigdje ne vidim mogucnost igranja u 2 :/ jeli mi mozete ikako pomoc ://

Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #98 : 11. Listopad, 2012., 20:46 »
niko mi mezna pomoc? :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #99 : 11. Listopad, 2012., 20:56 »
Pa jel imaš dva kontrolera?

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #100 : 12. Listopad, 2012., 14:37 »
 :hihi:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #101 : 12. Listopad, 2012., 16:27 »
Tek sad sam se sjetio i krenuo platinirati RE5 taman dok neuzmem sesticu...i sad me jebe jedan trofej di trebam skupiti sva jebena blaga! A nepise uopce na kojem ti chapteru fali ili koliko si ih skupio kao npr. na Unchartedu...i kako da ja sad znam jbt koje mi blago tocno fali??? Pogledao sam video na youtubeu od pocetka do kraja gdje lik pokaze sve lokacije blaga i onda blaga koja su mi bila sumnjiva za koja sam mislio da ih nisam mozda skupio, opet sam skupio, ali nista...tj. dva nova blaga sam nasao ali jos uvijek mi fali 2-3... :/  Upomoooc!

Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #102 : 15. Listopad, 2012., 19:09 »
Pa jel imaš dva kontrolera?
pa neam  nisam ih anbavio jer nigdje mi ne pise da mogu multy player :(

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #103 : 30. Listopad, 2015., 20:36 »
Ima li netko igru na Steamu?
Sad je na akciji, ja ju imam ali bih želio preći coop kampanju s nekime.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Resident Evil 5
« Odgovori #104 : 30. Listopad, 2015., 20:55 »
Koliko kosta?Mogao bi je ja uzeti pa da bacimo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9