HCL.HR

Return to Castle Wolfenstein

  • 13 Odgovora
  • 7273 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Return to Castle Wolfenstein
« : 07. Srpanj, 2012., 19:40 »
Kad Cole već otvara teme o starim igarama a nije otvorio o RTCW (:tired:) mislim da bi bio red imati temu o ovom vrlom remek djelu.



Meni vjerovatno najbolji FPS, a možda i igra svih vremena. Kako mali sam to prelazio s ocem, prije dvije godine solo i stvarno, ovo tko ne odigra je gej.
Odlično napucavanje, dizajn levela, protivnici, oružja (Tesla gun <333), priča i multiplayer su stvarno razlozi da onaj heretik koji ovo nije probao - proba.

Vaši dojmovi? :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

xarabas

  • *
  • 107
  • It's just a ride
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #1 : 08. Srpanj, 2012., 15:46 »
Odlicna igra ali bi imala slab prolaz danas u obliku nekog reizdanja bez silnih checkpointa i health regena koji prate danasnje FPSove :/

Steta sto se Tesla gun dobije pred sami kraj i tesko je naci ikakav ammo za isti

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #2 : 08. Srpanj, 2012., 17:03 »
Nema potrebe za rimejkom, doduše mogli bi napravit kakvo HD reizdanje.

Sva bolja oružja sam uvijek čuvao za sami kraj kad su najpotrebnija. Znao sam skoro cijelu igru prijeći sa MP40.  :mrgreen:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #3 : 08. Srpanj, 2012., 17:11 »
vrhunska igra u apsolutno svakom pogledu, najbolja igra s naci-atmosferom, cemu pridonosi i necenzuriranje kukastih krizeva, super izbor oruzja mada vecinu igre predjes sa mp40, vatra iz flamethrowera u ono vrijeme je izgledala suludo realno, nevjerojatno jednostavan a epski soundtrack, meni najbolji ikad (znam si ga cak pustit na winampu dok igram neku dinamicnu igru s losom muzikom ili recimo wolfenstein 2009, bas daje na atmosferi i epicnosti). mislim da bi bez soundtracka igra bila 30% "slabije efektna". jos je uvijek imam instaliranu i igram kad se zazelim.

Return to Castle Wolfenstein - SS Elite Guard Assault (music)

Return To Castle Wolfenstein Soundtrack: Assasination


[vrijeme je za ubacivanje nekih epskih slika]















« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2012., 17:13 Lord of Destruction »

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #4 : 08. Srpanj, 2012., 18:43 »
remek djelo, SP je savršen, ali MP je donio pravu revoluciju u timske FPSove iz koje je ET proizašo na kraju. Rimejk nepotreban, da se to i dalje igrat bez beda, tim više jer engine podržava custom reze tako da ni tu nema problema, treba se malo sa konzolom poigrat samo.

10 Reasons You Play Too Much Return to Castle Wolfenstein

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #5 : 08. Srpanj, 2012., 20:55 »
(Klikni za pregled slike.)

Joj sjećam se tih ženski, to je u onoj crkvi kad prvi put dobiješ Sten. Sjećam se kako su užasno brze bile. :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #6 : 08. Srpanj, 2012., 21:47 »
Sten dobiješ u onom selu odmah kad pobjegneš iz dvorca.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #7 : 08. Srpanj, 2012., 22:09 »
 :bonk:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #8 : 09. Srpanj, 2012., 11:27 »


Joj sjećam se tih ženski, to je u onoj crkvi kad prvi put dobiješ Sten. Sjećam se kako su užasno brze bile. :hiha2:

Return to Castle Wolfenstein: map 7 - The Defiled Church

4:00
deploy reamaining elite gurad!
JAWOHL!
+muzika, crkva, munje, gromovi :ave:

btw, da, sten dobijes od onog francuza u selu. vecina ljudi ne zna, muzika koja svira u pozadini iz radija po cijelom selu (a ista je muzika u meniju od wolf3d) je himna treceg rajha, danas bi to bila masivna cenzura vjerojatno da se takvo nesto pojavi.

EDIT: jbg, moram i to ubacit kad vec imamo temu

Return to Castle Wolfenstein - Horst Wessel Lied


a moram staviti i ovaj epski dio od 7:10, alram, zvuk aviona, padobranci se prvi put pojavljuju, gledas kaj ces sad, promjena muzike, znao sam se najezit kad sam to igrao

Return To Castle Wolfenstein - Air Base Assault


i jos jedan soundtrack koji sam zaboravio stavit:

Return to Castle wolfenstein - Action! (music)
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2012., 12:01 Lord of Destruction »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #9 : 09. Srpanj, 2012., 12:40 »
Nikad igrao  :( :wildboy:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #10 : 09. Srpanj, 2012., 12:58 »
Prva igra na PCu koju sam ikad igrao, dobio original s kupljenim prvim kompom. Stvarno neznam kak se vi uspijete sjetit svih tih detalja, odigro sam ju opet prije 2-3 godine i bilo više nego igrivo.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #11 : 09. Srpanj, 2012., 13:06 »
Nikad igrao  :( :wildboy:

Ja igram HL2, na tebi je red da popraviš grijehe heretiče. :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #12 : 09. Srpanj, 2012., 20:35 »
Igrao to savršenstvo još za božić 2001.(ako se ne varam) kada sam ju i dobio. Ali tada mi je bila dosta teška. 2 godine kasnije sam dobio flat internet i onda sam počeo igrat wolfenstein ET, frend i ja smo cijelo jedno ljeto proveli igrajući ga online, brijem da još mape na pamet znam. Da takva multiplayer igra danas bude izdana to bi nadmašilo prokleti WOW
"Women don't respect salad eaters."

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Return to Castle Wolfenstein
« Odgovori #13 : 18. Srpanj, 2012., 14:52 »
Genijalna igra, iz doba kad je izasla hrpa odlicnih FPSova pogonjenih quake 3 engineom (moh, cod, star trek ef2, sof2,jk 2 i 3)...mozda sam koju i izostavio...
Btw ja si nabavio ps2 verziju koje ima 3 prikvel nivo-a! Losija verzija naravno ali morao sam odigrat sve nivoe....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9