HCL.HR

Ridge Racer Unbounded

  • 10 Odgovora
  • 2535 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Ridge Racer Unbounded
« : 02. Travanj, 2012., 04:32 »
Ridge Racer Unbounded - CroSimRacing

Vozim nešto više od 2 sata i dosta sam zadovoljan igrom. Oduševljava jarki kolorit koji iako dijeluje prejako, baš je po mjeri. Grafički dio u cijelosti je na vrlo zavidnoj visini. Oštre teksture, blještavilo i puno akcije i eksplozije na ekranu uz glatko izvođenje. Vozni model je skoro po mjeri, jedino je malo drift u odnosu na neke konkurentske igre (NFS Hot Pursuit 2010) nešto lošiji, ali sve u svemu dobra zabava. Posnimio sam set screenova da vam dočaram malo prezentaciju:












Eventi su zanimljivi, model oštećenja dosta dobar i važno je jako napomenuti da je okoliš jako destruktivan, ukoliko se ne zabijate u direktno u zdradu, nego u sam rub ili u zidove ispred zgrada moguće je proletjeti kroz njih, isto tako i posebna mjesta gdje možete probiti zadanu metu popraćena su atraktivnom animacijom - koja se naravno da prekinut. Auti su raznoliki kako izgledom tako i performansama i tu je vidljiva osjetna razlika.

Grafičko sučelje igre oduševljava. Ugodan i nenapadan HUD kao i sučelje menua izvrsno izgleda. Pošto nisam ništa očekivao od igre, a dobio u vrlo kratkom roku mnogo zabave, igra oduševljava. AI je vrlo izazovan i pruža mnogo zabave i dobrih utrka. Staze su jako detaljne i zamiljive, kao i auti koji nisu licencirani iz stvarnog svijeta, ali se fino da isčitati čije su imitacije. Mislim da je Namco Bandai uspio sa svojim konceptom.

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #1 : 04. Travanj, 2012., 19:44 »
El mi može netko pomoći. Kad igram xbox360 kontrolerom ne radi mi gas i skretanje, a kod tipkovnice mi ne radi driftanje čak ni kad promjenim kontrole. El zna tko u čemu je stvar? BTW piratska je verzija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #2 : 04. Travanj, 2012., 22:00 »
U piratskoj verziji  ;)
Nezz zašto, meni sve okej radi. Jesi gledao kontrole? Probao restartat igru/winse - možda je do toga?!

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #3 : 05. Travanj, 2012., 09:13 »
Evo riješio problem updateom. Moram priznat da je igrica fenomenalna. Dugo nisam igra nešto tako zabavno ;)

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #4 : 05. Travanj, 2012., 10:15 »
Mislio sam da će igra podbaciti al reviewi me ugodno iznenađuju, mogaob ugrabit  <3 Zadnji dobar ridge racer mi je bio RR V na PS2 iako je type 4 na PS1 vrhunac serijala (plus nostalgija <3 )

Plus ove boje u igri mmmmm

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #5 : 05. Travanj, 2012., 10:35 »
Najbolji Rigde Racer do sada.  :ementaler:

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #6 : 05. Travanj, 2012., 15:54 »
Ja evo maloprije odvezo 3 utrke i moram vam priznat da mi se sviđa, ali imam par manjih zamjerki. Uglavnom odličan prvi dojam. :)
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #7 : 06. Travanj, 2012., 16:03 »
Evo par screensa :)



























When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #8 : 15. Studeni, 2012., 15:00 »
dali je to ugrica stvarno brualno teska ili se meni to samo cini :) ?
 :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #9 : 15. Studeni, 2012., 15:44 »
Neznam kolko je "brutalno" teška, meni osobno nije, možda je samo malo potrebno brušenje skilla.  :ementaler:

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #10 : 16. Studeni, 2012., 11:08 »
dobro možda sam malo pretjero, vjerovatno trebas steci vjestinu. jbg nije ko nfs, svi su prelagani  :chair:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9