HCL.HR

Sleeping Dogs

  • 115 Odgovora
  • 28798 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #105 : 22. Svibanj, 2016., 12:54 »
Sve mi je jasno i ne bih prešao igru 2 puta da mi nije solidna. Ali jednostavno ostaje u sjeni igara kao što su GTA ili meni osobno je i Watch Dogs puno bolji.

Subjektivnost jel :) Meni je ova igra čista 9.5 i najbolja OW igra sličnih tematika(gta, watchdogs)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #106 : 22. Svibanj, 2016., 13:32 »
A sve je to subjektivnost, ali objektivno i WD i GTA imaju (imali su) puno jače razvojne timove i uno veći budget.
Isto tako ne možemo uspoređivati kruške i jabuke. Niti se mogu usporediti GTA i WD niti Sleeping Dogs s njima međusobno.
To je kao da i Witcher 3 svrstaš s njima jer je open world igra.


Svaka ima svoju tematiku i svijet je za sebe. Ja Sleeping dogsu dajem solidnig 6,5 i još me natjerao da ga 2 puta pređem  :thumbs:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #107 : 22. Svibanj, 2016., 13:41 »
A sve je to subjektivnost, ali objektivno i WD i GTA imaju (imali su) puno jače razvojne timove i uno veći budget.
Isto tako ne možemo uspoređivati kruške i jabuke. Niti se mogu usporediti GTA i WD niti Sleeping Dogs s njima međusobno.
To je kao da i Witcher 3 svrstaš s njima jer je open world igra.


Svaka ima svoju tematiku i svijet je za sebe. Ja Sleeping dogsu dajem solidnig 6,5 i još me natjerao da ga 2 puta pređem  :thumbs:

Ne razumijem zašto baš takva ocjena. 6.5 mi je baš onako nisko i govori da igra nema ništa kvalitetno nego je sve onako prosječno, a imaš super sistem borbe, voice acting itd itd. Ako ti je subjektivno 6.5, kako bi bilo objektivno gledano onda

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #108 : 22. Svibanj, 2016., 17:06 »
To više govori o meni nego li o igri. Recimo da niti jednoj igri ne dajem visoke ocjene i 6,5 je kod mene (kao kod objektivnijih 7,5). Jedine igre koje su mi vrh je Witcher 3 s 10/10 i MGS V s 9/10, čak mi je GTA V 7,5/10


Ali to sam samo ja  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #109 : 22. Svibanj, 2016., 19:41 »
Meni je najveća šaka u oko u gaming svijetu (da u čitavom svemiru) bilo kada je HCL u recenziji stavio minus priča za Sleeping Dogs, ja nezz. Od tog se nikad nisam oporavio.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #110 : 22. Svibanj, 2016., 20:47 »
Meni je najveća šaka u oko u gaming svijetu (da u čitavom svemiru) bilo kada je HCL u recenziji stavio minus priča za Sleeping Dogs, ja nezz. Od tog se nikad nisam oporavio.

Lolz hahahahhaha. Ne vjerujem :D Ozb? hahahahah. Sleeping dogs ima jedan od najboljih voice acting i priča koje sam dugo vremena vidio. Filmski i kvalitetno :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #111 : 23. Svibanj, 2016., 19:55 »
Jedino što možeš reć za tu priču i sve oko nje, da nije originalno, tj. da je već viđeno u filmovima iz tog podneblja.
Kao što je naprimjer Internal Affairs, film koji je ukrao skorcezi i napravio svoj Departed. Nikad mu neću priznat zasluge za taj "savršen" film.
Tako da tu jedino mogu prihvatiti minus.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #112 : 23. Svibanj, 2016., 20:27 »
Četiri godine kasnije ništa mi specifično nije ostalo u sjećanju oko te priče. Nikakva undercover cop drama, nikakvi - U SAD ĆE GA OTKRIT - trenutci. Doduše, sjećam se onog vjenčanja, to je bilo upečatljivo, ali isto bih mogao reći i za GTA 4; koji je izašao ranije.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #113 : 25. Svibanj, 2016., 11:05 »
Četiri godine kasnije ništa mi specifično nije ostalo u sjećanju oko te priče. Nikakva undercover cop drama, nikakvi - U SAD ĆE GA OTKRIT - trenutci. Doduše, sjećam se onog vjenčanja, to je bilo upečatljivo, ali isto bih mogao reći i za GTA 4; koji je izašao ranije.


Ne znam što očekuješ od priče u igri. Gotovo je nemoguće da priča bude na razini priče nekog filma kao što je to u infernal affairs. Po meni sleeping dogs ima sasvim solidnu, bolju od puno igara.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #114 : 25. Svibanj, 2016., 13:33 »
Evo ja igram opet i imam 20 sati u igri a nisam još dobio ni achivment da sam završio 25% svih zadataka :v  Ovo je jedna od rijetkih igara gdje uživam u sporednim zadacima, Wei Shen jebe izgledom i glasom, odjeća u igri rastura, a vozni model je barem meni savršen jer dopušta ludosti. Priča mi je kao iz nekog krimića i jako je dobro odrađena i odglumljena. Meni je igra perfekcija :D

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #115 : 26. Svibanj, 2016., 11:20 »
Jeben je sleeping dogs. Ja neki dan uzeo za 10 eura sa svim dlc-ijevima. Sve je dobro odrađeno, pogotovo borba. Misije raznolike, setting autentičan. Da bar izbace dvojku

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9