HCL.HR

Sniper: Ghost Warrior 3

  • 41 Odgovora
  • 23002 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Sniper: Ghost Warrior 3
« : 16. Prosinac, 2014., 18:16 »


Citat:
"The Sniper: Ghost Warrior franchise is one of the most popular in the CI Games portfolio with over 5.5 million copies sold, so we're investing a significant amount of effort into the third installment," said CI Games CEO Marek Tyminski. "We're fully committed to creating a AAA franchise that gamers can rely on for the ultimate first-person sniper experience."

Sniper: Ghost Warrior 3, donosi moderno okruženje, ovog puta istočnu europu, a igra izlazi za PlayStation 4, Xbox One i PC.
Igru možemo očekivati tek u prvoj polovici 2016 godine. Igra je najavljena danas od strane CI Gamesa. Igrači će ponovo moći birati hoće li svoje mete ubijati iz neposredne blizine ili udaljene i sigurne distance.
Meni osobno je jedinica baš loša igra, dok je nastavak igra u kojoj sam poprlično uživao unatoč brojnim manama.



Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #1 : 16. Prosinac, 2014., 21:44 »
Može, dvojka je poprilično fun bila tako da... no s obzirom da je igra dosta loše prošla kod kritike nisam baš očekivao nastavak no ajde, baš mi je drago.

:kava:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #2 : 16. Prosinac, 2014., 22:43 »
Veselim se ovoj najavi, volim snajpersku tematiku u svim formatima. Iako mi je Sniper Elite bolji serijal ali ni Ghost Warrior nije loš. Btw jesam li ja jedini kojem je prvi dio bio bolji od nastavka?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #3 : 16. Prosinac, 2014., 23:02 »
Nisi.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #4 : 17. Prosinac, 2014., 08:49 »
Meni i kec i dvojka rulaju, draži mi je serijal od sniper elita, tako da polažem nade u igru. :thumbs:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #5 : 20. Prosinac, 2014., 10:19 »
Citat:
..donosi moderno okruženje, ovog puta istočnu europu..
Jedva čekam da čujem glasovnu sinhronizaciju... :fpalm:

Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #6 : 20. Prosinac, 2014., 10:26 »
Btw jesam li ja jedini kojem je prvi dio bio bolji od nastavka?

Nezz, dvojka je baš u svim segmentima bolja od orginala :hiha2::hiha2::hiha2:
Jedino što sam joj JA zamjerio je; kratkoća trajanja, smeće priča. No nije li to problem nekih 80% današnjih shootera ..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #7 : 20. Prosinac, 2014., 11:11 »
GW 2 ima super snježnji DLC. :ementaler:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #8 : 16. Srpanj, 2015., 19:17 »












Ja nahajpan \:D/

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #9 : 16. Srpanj, 2015., 19:39 »
Samo sa maknu od "zlog" Balkana i sve 5... :bonk:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #10 : 16. Srpanj, 2015., 21:37 »
<3 :hug

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #11 : 17. Srpanj, 2015., 21:06 »
Dobar je ovo serijal ali prvi dio je imao problema sa
- mnogo bugova,
- lošim AI-jem,
- svo oružje osim snajpera je bilo katastrofa,
- misije nisu puštale igrača da ima dovoljno slobode u odlučivanju,
- broj oružja u igri je bio nedostatan.
Drugi dio je pokušao i djelomično unaprijedio gameplay,
- napravili su nekakvu priču,
- na x360 nisam našao neki bug zbog kojeg bih morao restartati cijelu misiju ispočetka kao u prvom dijelu,
- AI se malo popravio,
- pištolji i automatici su bili mnogo bolji,
- broj snajpera mi je i dalje nedovoljan,
- nema nikakve dodatne kostumizacije oružja što mi jako fali, dosta bi bila samo promjena optike ili tako neka sitnica,
- noćne misije su mi bile dobre, htio bi ih još,
- trening mi je bio OK i to je nešto što definitivno trebaju unaprijediti barem dvije klase više - otežati ga i produljiti
-multiplayer mi nije baš na razini BF 4 ali tko je to uopće očekivao?
Nadam se da će SGW3 imati par poznatih snajpera i to po nekoliko njih u klasama od srednjih do najvećih kalibara.
Imaju toliko opcija da je to za ne-povjerovati a u tom dijelu mi ovaj serijal do sada nije briljirao.
Neka barem na treningu dopuste da se igramo sa svim onim snajperima koji su bili u  ostalim igrama, npr. Dragunova ne zaboravim nikada,
L42A1 Enfield također, Barret M107 i neću dalje niti nabrajati. Samo neka daju neke autentične starije i moderne snajpere da se igram
i to je to. Neka me u samo jednoj misiji posjednu na vrh planine, polegnutog, opuštenog i spremnog na slanje .50 cal metalnih tableta
kroz glave vrlo loših negativaca ili coca-cola limenaka, svejedno. Znam da u stvarnosti nikada neću pucati iz snajpera, želim da to u igri bude dobro.
made in China
MP? Od njega ne očekujem mnogu, zato je tu Arma 3 i BF4.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #12 : 23. Srpanj, 2015., 18:26 »
http://youtu.be/sgRdJmBa95o
Nadam se da igra izgleda ovako poglupljena što je igrao na easy i da na većim težinama neće igraču sve crtati i vuć ga ovoliko za ruku. U mnogo stvari bi se trebali ugledati na Sniper Elite pa zrcaljenjem otkrivati položaj snajpera a ne ovako idiotski laserom, a i ovo gledanje kroz objekte, označavanje neprijatelja, crtanje projekcije njihovog kretanja kao da imamo šesto čulo.... sve gluplja odluka do gluplje. A baš sam se bio ponadao da će ovaj put bit nešto od igre :wildboy:

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #13 : 23. Srpanj, 2015., 18:57 »
http://youtu.be/sgRdJmBa95o
Nadam se da igra izgleda ovako poglupljena što je igrao na easy i da na većim težinama neće igraču sve crtati i vuć ga ovoliko za ruku. U mnogo stvari bi se trebali ugledati na Sniper Elite pa zrcaljenjem otkrivati položaj snajpera a ne ovako idiotski laserom, a i ovo gledanje kroz objekte, označavanje neprijatelja, crtanje projekcije njihovog kretanja kao da imamo šesto čulo.... sve gluplja odluka do gluplje. A baš sam se bio ponadao da će ovaj put bit nešto od igre :wildboy:
Adame, postoji i drugi način. Jednostavno nemoj koristiti gadgete, osim kada je stvarno nemoguće drugačije.
Daleko je još do izlaska igre.
Ako ti omoguće da ne moraš koristiti te SF gluposti, a ja se nadam da nećemo morati, jedan problem manje.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 3
« Odgovori #14 : 24. Srpanj, 2015., 17:10 »
Adame, postoji i drugi način. Jednostavno nemoj koristiti gadgete, osim kada je stvarno nemoguće drugačije.
Daleko je još do izlaska igre.
Ako ti omoguće da ne moraš koristiti te SF gluposti, a ja se nadam da nećemo morati, jedan problem manje.
Ma da, ionako sam navikao da u stealth igrama moram sam sebi stvarati izazove jer hard kod današnjih igara je mnogo lakši nego normal u igrama prije 10-15 godina.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9