HCL.HR

Sniper: Ghost Warrior

  • 11 Odgovora
  • 4210 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Sniper: Ghost Warrior
« : 01. Srpanj, 2010., 20:21 »
Čudim se da još nitko nije otvorio temu, pa ću evo ja, pošto je igra kod mene nabavljena i prođena  \:D/ . Developeri iz poljskog City Interactive priredili su nam jedan pravi stealth FPS naslov koji nas stavlja u ulogu snajperiste kojem je misija svrgnuti novo vodstvo i čelne ljude sa vlasti fiktivne države, a tako i otoka u kojem se radnja odvija. Mišljenja su mi jako podjeljena i prava je šteta što momci nisu ili imali više love u projekt ili što igra nekom drugom studiju nije pala u ruke, jer mnoštvo je jako dobrih stvari u ovome naslovu, kojeg su jako srozali bugovi, malo šupljikava priča i donekle neki glitchevi vezani za grafiku. Igra se bazira na stealthu i realnosti, tako da ćete se i na easy levelu morati pomučiti malo da ostanete nedetektirani, realna fizika balistike očarava, te neki elementi za koje do sada nismo imali prilike vidjeti, najviše zbog toga što i nema puno igara s temom snajperiste, prosječnom FPS igraču ova će igra biti možda i za zaborav, ali snajper fanu će biti užitak proć i više puta igru, jer kao što sam i prije rekao, igra ima dosta bljeskova. Jedan savjet samo što se tiče samog gameplaya, napočetku vam je u grafici uključen bulet cam, to je u prvih par headshootova divna i prekrasna animacija, ali kasnije postaje dosadna i monotona, štoviše iritirajuća, zato jer oduzima dosta vremena kada ćete u sekundi morat skinut 2,3 pa i 4 mete, pa isključite kad se nauživate animacija bullet time-a. Dakle igra ima dosta pluseva i dosta minusa po meni, pa evo s mojeg gledišta napisat ću neke:

PLUSEVI:
-uloga snajperiste kakvu su mnogi željeli
-osjećaj stealtha
-realnost situacije i dosta solidan AI
-replay value

MINUSI:
-bugovi (ima ih podosta)
-relativno nedomišljate lokacije
-užasno iritirajući voice act AI-a
-donekle i grafika (zbog pojedinih glitcheva, prezentacije (kad se penjete kukom na drvo), te trenutnog grafičkog tržišta)
-kratkoća kampanje (samo 5 sati, što je u biti prosjek  :wildboy: današnjih pucačina)

OCJENA: 70

P.S. Za prosječnog FPS igrača, možda igra i nije isplativa za uzet, ali za okorjelog fana snajperističkih  :fpalm: filmova i igara, ovo bi se moralo odigrati, napišite vaša viđenja ove igre.

 
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2010., 21:51 cole »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #1 : 01. Srpanj, 2010., 21:09 »
Nelose,moglo bi se odigrat..

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #2 : 01. Srpanj, 2010., 21:18 »
PLUSEVI:
-repetitavost

 ;) titi. i nisam čitao, ali kako ti to ide pod plus

edit: valjda krivo skužih. mislio si na replay value?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2010., 21:30 »
Ima već jedna Sniper: GW tema ali sad tek vidim da je u krivom podforumu pa ću je lockat, a vi pomognite momku ako netko zna rješenje njegovog problema.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #4 : 01. Srpanj, 2010., 21:51 »
PLUSEVI:
-repetitavost

 ;) titi. i nisam čitao, ali kako ti to ide pod plus

edit: valjda krivo skužih. mislio si na replay value?

Tako je  :thumbs:

Gameplay video HD:
http://www.youtube.com/watch?v=MEPIraiIe3c&hd=1
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2010., 21:55 cole »

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #5 : 01. Srpanj, 2010., 23:39 »
Ja imam to.
Odigrat ću kad ču stić pa ti javim

Dobra mini reca  ;)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #6 : 04. Srpanj, 2010., 09:54 »
Da, neloša mini-reca cole, a evo i naše ... maxi-rece? Mda.

RECENZIJA: Sniper: Ghost Warrior

Kao što vidite, ocjene su nam slične, samo mi ne mislimo da upada baš u taj 70+ rang. Ostavite svoju ocjenu u recenziji i prokomentirajte ju u boxu za komentare  :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #7 : 05. Srpanj, 2010., 08:46 »
 :ementaler:

*

PsihiC

  • n00b
  • 1
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #8 : 19. Srpanj, 2010., 17:41 »
Jel mi iko moze pomoci oko mog problema u ovoj igri "Sniper: Ghost Warrior"...Imam sliku...ali nemam zvuka nikako...ako neko moze pomoc molim lijepo :D...:D

*

QAYXSW

  • n00b
  • 1
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #9 : 09. Rujan, 2010., 15:33 »
Jel mi iko moze pomoci oko mog problema u ovoj igri "Sniper: Ghost Warrior"...Imam sliku...ali nemam zvuka nikako...ako neko moze pomoc molim lijepo :D...:D



Uradi owo pomoce 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 %

Desni na my computer=>properties=>hardware=>devices manager=>sound,video and game controllers=>nimodem Half-Duplex Audio Device=>disable....eto

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #10 : 10. Rujan, 2010., 21:56 »
Što, vi u Bosni koristite trotočje kao zamjenu za ostale interpunkcijske znakove?  :wildboy:

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Sniper: Ghost Warrior
« Odgovori #11 : 11. Rujan, 2010., 09:24 »
Igra me razočarala...Jednostavno za ljubitelje snipeanja solidno..no pošto nisam jedan od njih...Nikako mi se igra nije svidjela..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9