HCL.HR

South Park: The Stick of Truth

  • 95 Odgovora
  • 21720 Hitova
*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #45 : 26. Veljača, 2014., 21:20 »
lol.


*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #46 : 02. Ožujak, 2014., 14:34 »
Što je s tim Australcima i Njemcima?Jel oni moraju svaku igru cenzurirati?Zašto to rade?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #47 : 02. Ožujak, 2014., 14:53 »
Što je s tim Australcima i Njemcima?Jel oni moraju svaku igru cenzurirati?Zašto to rade?

Jer su im takvi zakoni

Možeš pročitati ovo
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_banned_video_games

i ovo
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_banned_video_games_in_Australia

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #48 : 02. Ožujak, 2014., 16:45 »
Nisam to znao....Malo su im zakoni glupi,ali bar cenzuriraju da Gameri mogu igrati.

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #49 : 02. Ožujak, 2014., 16:58 »
Očito je tebi jako dosadno u životu, kao i još nekim članovima HCL-a koje sad ne želim imenovati, pa da moraš komentirati moje postove koji se u konačnici tiču samo mene i nikog drugog.

Cijeli smisao foruma je komentiranje i raspravljanje, pa ako nisi htjeo da netko odgovara na tvoj komentar nisi ga trebao napisati ovdje :bonk:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #50 : 02. Ožujak, 2014., 17:07 »
ajmo ga doživljavati!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #51 : 04. Ožujak, 2014., 10:33 »
Evo dobio je odlicne ocjene METACRITIC
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #52 : 04. Ožujak, 2014., 11:01 »
Moglo bi se probat, veliki sam fan serije.....
A po ocjenama se čini da nije loše.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #53 : 04. Ožujak, 2014., 13:02 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #54 : 06. Ožujak, 2014., 15:58 »
Kaj nitko ne pegla SP ?
Evo ja igram stigao do Lvl4 igram sa warior klasom.
Humor i likovi na vrhuncu, štorija za sad ok, side questovi isto humorni, brdo referenci na brdo epizoda, fora komentari na igru kao da su svjesni da ih netko vuče mišem po ekranu i još te prcaju zbog toga :).
Rula što se po lokalima puštaju pjesme iz serije, nema boljeg nego ćut Vote or die u pošti :hihi: ili Protect my balls xd
Borba na poteze dosta solidna, dosta oružja, abilitija, perkova ima svašta.
Jedina manja zamjerka na to što u borbi nema skip turn button i to je za igru na poteze veliki fejl jer se prečesto zna dogodit da je enemy ostao u reflecting stance-u i ti jedino možeš igrat Buttersa koji je slab i ako slučajno više nemaš PP-ova i potion da ih napuniš nemaš izbora nego melee oružjem napast i pobrat dmg.

Sve mi rula full u ovih nekih 3 sata igranja jučer.
Samo, gdje su Stan i Kyle ? :solidus:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #55 : 06. Ožujak, 2014., 16:18 »
igram ja, savršeno je smeće, baš nez. lvl 6 fighter, zadnje išao spat nakon prvog dana pa OBDUKCIJA :hiha:

stan i kyle će se pojavit prolly, kyleova silueta je tamo na vrtuljku gdje biraš buddya


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #56 : 06. Ožujak, 2014., 17:59 »
Ovaj video jebemti :hihi:

Igrat će se.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #57 : 07. Ožujak, 2014., 12:08 »
lvl 10, druga noć. ovo je sve bolje i bolje, bojao sam se da će razvodniti stvari ali obzirom da je dosta linearno sve, vuku hrpu stvari iz serije (sve pamtljivo ikad) i to sve tako dobro funkcionira =)

al da, sumnjam da će igra bit približno ovako interesantna nekome ko nije sve epizode odgledao............ n puta,,,,



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #58 : 07. Ožujak, 2014., 16:52 »
Koga interesira malo dublja analiza SP humora neka pročita knjigu "South Park i filozofija" od R. Hanleya (u izdanju Jesenski i Turk ; Zagreb, 2008. 359 strana, meki uvez) sa podnaslovom " deblji, tvrđi i ide još dublje".  Toplo preporučam svim ljubiteljima SP (a i onima koji to baš i nisu), knjiga pojašnjava filozofiju, svjetonazor i humor SP koji nama u Hrvatskoj i  koji put i nije do kraja bio jasan zbog jezične i/ili kulturološke barijere.

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #59 : 08. Ožujak, 2014., 01:06 »
Vjerujem najhumorističnija igra godine :D bio sam skeptik kako se bližio izlazak igre, ali to je nestalo u sekundi. Stvarno predobra igra :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9